999 rezultate për

topalli

Berisha jep lajmin e mirë: Rikthehen në PD Topalli, Patozi e Bregu Largimi i Jozefina Topallit, Astrit Patozit, Bregut e Imamit shkaktoi zhurmë e inate brenda PD-së. Sali Berisha mbr
Luiz Ejlli tregon hapur arsyen e ndarjes nga vajza e Jozefina Topallit (FOTO LAJM) Pak kohë më parë në median rozë u përfol për një ndarje të mundshme mes këngëtarit të njohur Luiz Ejlli dhe Megit, vajzë
Këngëtari për lidhjen me vajzën e Jozefina Topallit: Ishte një flluskë sapuni Pas një lidhje të gjatë dashurie ata vendosën që t’i jepnin fund gjithçkaje. Vajza e demokrates Jozefina Topalli nuk
Monika po kopjon Ilirin? Pamjet si Meta sulmoi dhe ofendoi rëndë Topallin (VIDEO) Ditën e sotme në Kuvendin e Shqipërisë ndodhi një përplasje e ashpër mes opozitës dhe maxhorancës. Pas votimit të Kr
Eva Murati s’do të jetë më nusja e Topallit, tregon se i ka ardhur në majë të hundës Moderatorja shumë e njohur Eva Murati ka qenë e ftuar në emisionin “Një kat më lart” ku ka rrëfyer ndër të tjera edhe pë
Pas ndarjes nga vajza e Jozefina Topallit, Luiz Ejlli drejt Festivalit të RTSH (VIDEO) Pas një lidhje të gjatë dashurie ata vendosën që t’i jepnin fund gjithçkaje. Vajza e demokrates Jozefina Topalli nuk
Pas ndarjes nga vajza e Jozefina Topallit, këngëtari thyen heshtjen Ata lanë pas vite të tëra dashuria edhe u ndanë, duke u bërë kryetemë e mediave për një kohë të gjatë. Vajza e demokr
Topalli zbulon personin që e publikoj në media fyerjen e Aidës ndaj Albin Kurtit Që nga dita e kaluar Vetëvendosje ka hyrë në një krizë të brendshme pasi publikimit në media që Aida Dërguti e quajti Al
Thyhet miti i gruas së hekurt, Topalli përlotet në studio Jozefina Topalli ka qenë e ftuara e sotme në News 24 me Eni Vasilin. Ajo ka diskutuar për shumë tema, ka thënë opini
Topalli rrëfehet hapur për marrëdhënien me Berishën: Jam me fat për atë njeri Ish-kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli e ftuar në News24 ka sqaruar ndër të tjera edhe marrëdhënien që ka me ish-krye
Kapeni për zhelesh e qiteni jashtë, Topalli sqaron deklaratën e famshme Ish-kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli e ftuar në News24 ka sqaruar përse e përdori shprehjen e bërë virale: “Kapeni
Topalli nuk e kursen zhgënjimin: Sot PD funksionon me ambicie financiare Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Jozefina Topalli, e ftuar në Neës 24 ka folur për Ditën e Rinisë, e cila për të ta
Faton Topalli provokon kolegen deputete Në seancën e sotme gjyqësore ndaj deputetëve të Vetëvendosjes lidhur me hedhjen e gazit lotsjellës në Kuvend, pati edhe
Nusja e Jozefina Topallit bëhet trend në Instagram (FOTO LAJM) Eva Murati duket se është bërë trend në botën e memeve dhe njerëzit ekanë kthyer në dihull nusene djalit të Jozefina To
Jozefina Topalli feston ditëlindjen, flet edhe për rikthimin në politikë Ish-kryetarja e Parlamentit të Shqipërisë Jozefina Topalli ka sot ditëlindjen. Me rastin e ditëlindjes është suprizu
Jozefina Topalli feston ditëlindjen larg PD-së dhe Kuvendit (FOTO LAJM) Ish-kryetarja e Parlamentit të Shqipërisë Jozefina Topalli ka sot ditëlindjen. Me rastin e ditëlindjes është supriz
Vjen reagimi i parë ndaj urdhërarrestit të tre deputetëve I vetmi që është paraqitur në seancën e sotme nga katër deputetët e Vetëvendosjes që akuzohen për hedhje të gazit lotsje
Jozefina Topalli për ambasadorët: Bënë veprimin që nuk ndodh në asnjë vend të botës Teksa ish-ministrja e integrimit Majlinda Bregu është ftuar në News24 për të folur për rolin e ambasadorëve të huaj në S
As Berisha e as Basha, demokratja e preferuar e Ramës është Jozefina Topalli Kryeministri Edi Rama gjatë intervistës në News 24 ka folur gjërë e gjatë mbi zhvillimet politike në vend, marrëdhëniet
Faton Topalli pranon edhe humbjen Kandidati i Vetëvendosjes për kryetar të Ferizajt, Faton Topalli ka thënë në një linjë direkte për KTV-në, se do të pran