999 rezultate për

topalli

Nusja e Jozefina Topallit thumbon Sokol Ballën: Ma mbaj mirë studion Ndryshimi i televizionit nga Sokol Balla ishte padyshim një nga lëvizjet më të komentuara në mediat shqiptare. Nga T
Bregu e Topalli i japin shuplakë Bashës në ditën e tij më të rëndësishme Mijëra shqiptarë janë mbledhur para kryeministrisë për të protestuar kundër qeverisë së Edi Ramës. Kjo protestë ka m
Pas ndarjes nga këngëtari, vajza e Jozefina Topallit merr lajmin e madh (VIDEO) Pas ndarjes nga i dashuri i saj këngëtar, Luis Ejlli, vajza e Jozefina Topallit ka marrë një lajm shumë të mirë. Ajo
Topalli pothuajse e konfirmon, hapet parti e re Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje (VV), Faton Topalli, ka theksuar se eksponentët që janë larguar nga VV-ja, nuk kanë heq
Nusja e Jozefina Topallit nxjerr për herë të parë foto pa make up (FOTO LAJM) Eva Murati përvecse që është një nga vajzat e njohura të ekranit është edhe e fejuara e djalit të Jozefina Topallit, Gen
Habit socialistja krah Ramës: Më ka marrë malli për Jozefina Topallin Deputetja e PS, Elisa Spiropali gjatë një interviste është shprehur se do të donte që ish-kryetarja e Kuvendit Jozefina
Nusja e Jozefina Topallit publikon foto provokuese (FOTO LAJM) Modelja dhe moderatorja e njohur Eva Murati, e dashura e Genar Topallit, djalit të deputetes Jozefina Topalli është kth
Miq apo armiq? Jozefina Topalli flet pa dorashka për Berishën Jozefina Topalli u përjashtua nga PD më 25 qershor pasi kreu i PD-së Lulzim Basha e la atë jashtë listës së kandidatëve
Jozefina Topalli nuk mban më: Ja si duhet rrëzuar Edi Rama Jozefina Topalli vazhdon të mbetet një ndër figurat themelore të së djathtës në Shqipëri. Gjatë një interviste për R
Topalli sulmon keq Bashën dhe zbulon të vërtetën e marrëveshjes së 18 majit Ish-kryetarja e Parlamentit, Jozefina Topalli ndonëse jashtë PD-së dhe Kuvendit, vazhdon të jetë një figurë e rëndësish
Nusja e Topallit tmerron fansat, tranformohet në mënyrën më të frikshme (FOTO LAJM) Eva Murati përvecse që është një nga vajzat e njohura të ekranit është edhe e fejuara e djalit të Jozefina Topallit, Gen
Aida Dërguti dhe Faton Topalli nuk shkojnë për t'u ballafaquar me Albin Kurtin Lëvizja Vetëvendosje po mban mbledhjen më të rëndësishme që kur kanë filluar të publikohen përçarjet brendapartiake. Kjo
Vijojnë largimet e Vetëvendosjes: Jep dorëheqje edhe Faton Topalli Deputeti Faton Topalli ka dhënë dorëheqje nga të gjitha pozitat brenda Lëvizjes Vetëvendosje. Ai në letrën e dërguar tek
Dorëhiqet edhe Topalli, thotë se Visar Ymerit i bënë puç Deputeti Faton Topalli ka dhënë dorëheqje nga të gjitha pozitat brenda Lëvizjes Vetëvendosje. Ai në letrën e dërguar tek
Luiz Ejlli zbulon se nuk është fejuar asnjëherë me vajzën e Jozefina Topallit (VIDEO) Këngëtari Luiz Ejlli pas shumë vitesh shkëputje nga bota muzikore u rikthye me rastin e Festivalit të Këngës në RTSH me
Gjykata i shpall fajtor Kurtin dhe tre deputetë, kaq vite burg marrin Katër deputetët e VV’së janë shpallur fajtorë në Gjykatën Themelore të Prishtinës për hedhjen e gazit lotsjellës në Kuve
Prokuroria heq dorë nga një akuzë ndaj Faton Topallit Ka nisur seanca gjyqësore për katër deputetët e akuzuar të VV’së për hedhjen e gazit lotsjellës në Kuvend. Express rapor
Jozefina Topalli bëhet nostalgjike, poston foton e vjetër me familjen (FOTO LAJM) Jozefina Topalli është një nga politikanet që rrallë poston fotografi në rrjete sociale por këtë herë ajo është brë shum
Jozefina Topalli uron Krishtlindjet me një mesazh prekës për Florencin Ish-kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli, ka uruar shqiptarët për festën e Krishtlindjes dhe ka reaguar në lidhje me v
Bëri bujë për ndarjen nga vajza e Topallit, këngëtari s'kursen kritikat Këngëtari i njohur Luiz Ejlli u bë i njohur për publikun shqiptar pas ndarjesnga vajza e Jozefina Topallit. Por duke