999 rezultate për

topalli

Jozefina Topalli me parti të re, analisti: Ose është delirante ose e blerë nga Rama! Analisti Fatos Lubonja, ka komentuar situatën politike në vend, ku flitet për krijimin e partive të reja në prag të zgje
Topalli me parti të re, Spiropali i përvishet plot ironi Bashës Jozefina Topalli me një parti të re politike ka shkaktuar zhurmë të madhë në politikën shqiptare, dhe PD nuk po u shpëto
Dy përgjigjet për lëvizjen e Topallit: Si e ndihmon Bashën dhe dëmton Ramën Çdo kush që del me një lëvizje të re politike, e djathtë, tashmë është në “grykën e topit”, të Republikës së re, e cila
Jozefina Topalli del me parti të re, reagon për herë të parë Basha Kryedemokrati Lulzim Basha ka reaguar për herë të parë për partinë e re të Jozefina Topallit, me të cilën pritet të hyjë
Patozi këshillon Topallin: Mos humb kohë duke u marrë me stalinistët e fundit! "Vetëm një gjë do ta kisha këshilluar modestisht të mos e bëje: që të humbje kohë, duke u marrë me stalinistët e fundit
"Bëhu ndryshimi", çfarë po paralajmëron Topalli? Ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli ka ngacmuar sërish kureshtjen e atyre që presin të dinë nëse do të kandidojë në z
Kujtim Gjuzi i kërkon publikisht takim Jozefina Topallit: Jo vetëm miq në Facebook! Kryetari i Partisë Konservatore, deputeti i Kuvendit Kujtim Gjuzi, është padyshim një ndër politikanët më të komentuar n
Miratimi i Kodit të ri Zgjedhor, reagon plot ironi Jozefina Topalli Pas shumë reagimesh në lodhje me miratimin në Kuvend të ndryshimeve kushtetuese të Kodit Zgjedhor, ka reaguar edhe ish-k
Rikthehet Jozefina Topalli? Lista e kandidatëve për deputetë në Shkodër Demokratët e Qarkut të Shkdorës do të votojnë këtë të mërkurë për kandidatët e propozuar nga anëtarësia, të cilët kanë k
A do të jetë Jozefina Topalli pjesë e partisë së tij? Ja si përgjigjet Murrizi Deputeti Myslym Murrizi, i ftuar në “Arena” nga Dritan Hila në RTV Ora, rikonfirmoi edhe një herë krijimin e partisë së
Jozefina Topalli akuza të rënda opozitës: Ka bërë marrëveshje të fshehur me qeverinë Jozefina Topalli ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku akuzon opozitën se ka bërë marrëveshje të fshehta me q
Topalli bën deklaratën e fortë: Sa të jetë Basha kryetar, nuk rikthehem në PD Ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli ka bërë deklaratën e fortë se do të qëndrojë larg Partisë Demokratike për sa kohë
Jozefina Topalli "vetëpërjashtohet" nga PD Ish kretarja e parlamentit Jozefina Topalli ka refuzuar të plotësojë formularin e vetëdeklarimit në PD. Sipas saj, parti
Topalli rikthehet në PD? Zbulohet takimi surprizë me Yuri Kim Jozefina Topalli prej kohësh është shkëputur nga politika në Shqipëri, pavarësisht se herë pas herë shpreh mendimin e sa
Demokratët e Shkodrës kërkojnë Topallin deputete, a do e fusë Basha në lista? Partia Demokratike e Shkodrës ka përmbyllur procesin e pwrzgjedhjes se kandidaturave për deputetë në kuadër të udhëzimit
Kush është dhëndri "sekret" i Jozefina Topallit për të cilin shkruan edhe Forbes (FOTO LAJM) Ish kryetarja e Parlamentit dhe ish nënkryetarja e PD Jozefina Topalli prej disa muajsh është bërë gjyshe. Vajza e saj M
E la gjithmonë në hije, ky është bashkëshorti i Jozefina Topallit (FOTO LAJM) Jozefina Topalli është dhe do të mbetet një ndër politikanet më me zë në Shqipëri. Me pozicione të lakmueshme në politi
Sulmet e meshkujve ndaj kryetareve të Kuvendit, nga Jozefina Topalli te Vjosa Osmani Dy raste të sulmeve verbale, gati fizike, janë shënuar ndaj kryetareve të Kuvendit në Republikën e Kosovës dhe Shqipëris
PD i mbyll derën Jozefina Topallit? Biberaj: Nuk rikthehen humbësit! Në një intervistë për Ora News, anëtari i kryesisë së PD-së, Aleksandër Biberaj tha se ka një interes për t’u bashkuar m
PD kujtohet për Topallin: Të rikthehet në parti Sekretari i përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi ka folur nga Shkodra duke iu bërë thirrje demokratëve të cilët janë largua