999 rezultate për

topalli

Topalli si Meta, ish-kryeparlamentarja reagon ndaj "burgosjes" së Tahirit Ish-kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli tashmë jashtë angazhimeve politike ka gjetur më në fund kohë për pushime larg
Pamje të rralla, Topalli mbi motorr në shkretëtirën kuvajtiane Të veshur gjithnjë shik, me flokë të krehura e buzëkuq të ndezur. Kështu e kemi parë gjithnjë kryetaren e Kuvendit të Sh
Basha e la jashtë listës, Berisha lavdëron si rrallë herë më parë Topallin Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një statusi në Facebook ka sulmuar kryeministrin Edi Rama duke e quajtur mashtru
Basha e la jashtë Kuvendit, Topalli i rikthehet fshatit Pas mosmarrëveshjeve të mëdha brenda PD dhe përjashtimit nga lista e PD-së, Jozefina Topalli është “rikthyer” në fshat.
Patozi rrëfen çfarë e prishi marrëdhënien mes tij dhe Jozefina Topallit Ish-deputeti i PD-së Astrit Patozi ka folur për mungesën e disa emrave të njohur si kritikë kryesorë të Lulzim Bashës n
Topalli s’i ndahet Bashës: Po të dojë Berisha e heq nga PD-ja për 24 orë “ishte e papritur, nuk gjen sens, nuk gjen logjik, nuk gjen arsye”, keshtu eshte shprehu Jozefina Topalli per mungesen e
Topalli-Bashës: Të mungon morali, ka krijuar një opozitë hipokrite Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Jozefina Topalli akuzoi Lulzim Bashën për mungesë morali, por edhe legjitimiteti br
U la jashtë Parlamentit, si janë fundjavat e Jozefina Topallit? (FOTO LAJM) Ish-deputetja e Partisë Demokratike Jozefina Topalli ka kaluar fundjavën e saj me të birin, Genarin, me të cilin ka post
“Skifteri" i Bashës në Kuvend, qesëndis Bregun e Topallin I ftuar në emisionin “Mirëmëngjes Shqipëri” të Televizionit Shqiptar, Ervin Salianji ka thumbur keq të përjashtuarit e B
Topalli: Basha e la vendin pa opozitë, Rama më i fortë se kurrë Pavarësisht se Basha e la jashtë Kuvendit të Shqipërisë, Jozefina Topalli nuk ka ndërmend të shkëputet nga politika e as
Topalli ende me inate ndaj Bashës: Ju tregoj aktin me të cilin ai po tradhton PD-në Jozefina Topalli ka komentuar kryetarin e PD-së, Lulzim Basha, për lëvizjen e tij më të fundit politike për reformën zgj
Vajza e Topallit shpërthen kundër komunistëve: Gjaku s’bëhet ujë! Vetëm një ditë një pas cermonisë përkujtuese së Pezës dhe shfaqja e veteranëve me portretin e Enver Hoxhës ka reaguar as
Fotoja e Enver Hoxhës në Pezë, Jozefina Topalli: Neveri! Veteranët e Partisë Komuniste sot ka marrë pjesë në festën e Pezës ku ka shkuar me një pankartë ku shihet fotoja e dikta
Berisha ia pret “krahët” Topallit: Nuk do t'a mbështesja për kryetare Ish-kryeministri Sali Berisha në një intervistë për “Fakt” të Çim Pekës ka folur për herë të parë hapur ndaj ndryshimeve
Topalli kujton Azemin por thumbon Bashën: Ky është lideri i vërtetë i PD-së Ditën e sotme demokratët përkujtuan 19-vjetorin e vrasjes së Azem Hajdarit. Për këtë ngjarje të rëndësishme për demo
Jozefina Topalli sulmon ashpër Bashën: I shiti votat komiku Jozefina Topalli ka reaguar në lidhje me votimin e Gramoz Ruçit dhe rrjedhjen e dy votave nga Partia Demokratike të cila
Patozi në "hall": Doni Ruçin kryeparlamentar, apo të shpallim Topallin armike të popullit? Astrit Patozi, përmes një statusi ne “Facebook”, ka ngritur nje pyetje sipas tij per te gjithe antikomunistet e vitit 20
Më 13 shtator seanca kundër katër deputetëve të Vetëvendosjes Albin Kurti, Albulena Haxhiu, Donika Kadaj – Bujupi dhe Faton Topalli do te paraqiten në gjykim për hedhje të gazit në K
6 vjet dashuri, Eva Murati dhe djali i Jozefina Topallit festojnë përvjetorin (FOTO LAJM) Lidhja e dashurisë mes moderatores shumë të njohur Eva Murati dhe djalit të Jozefina Topallit, Genarit është një nga lid
Pas Berishës reagon Topalli: Kthimi i vizave, përgjegjës vetëm Rama As Topalli nuk ka qndruar dot pa reaguar në lidhje me mundësinë për rikthimin e vizave dhe humbjen e lirisë së lëvizjes