999 rezultate për

topalli

Duka: Po s’ka dakordësi me Bashën, do ketë me Patozin e Topallin Kryetari i Partisë Agrare Ambientaliste (PAA), Agron Duka, i ka dhënë mesazhe të qarta kryetarit të Partisë Demokratike
Jozefina Topalli bashkon forcat me Patozin: Shkojmë bashkë në zgjedhje! Kryetari i partisë Bindja Demokratike, Astrit Patozi, në një intervistë për ”RTSH”-në ka folur për alternativën që së ba
Jozefina Topalli: PD nuk është Basha, ai tradhtoi demokratët! Ish-kryeparlamentarja, dhe tanimë kryetarja e partisë Lëvizja për Ndryshim, Jozefina Topalli thotë se Partia Demokratike
Jozefina Topalli "përvesh mëngët" për zgjedhjet e prillit, gjykata i regjistron partinë Gjykata e Tiranës ka regjistruar sot partinë e ish-kryeparlamentares Jozefina Topalli, “Lëvizja për Ndryshim”. Ky ve
Zbulohen prapaskenat! Topalli refuzoi PD dhe pas shumë ftesash Ish-kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli ka refuzuar ftesën e PD. I ftuar në Politikon nga Alfred Lela në RTV Ora, s
Majlinda Bregu reagon për partinë e Jozefina Topallit: Sa më shumë, aq më mirë! Ish-deputetja demokrate Majlinda Bregu deklaroi se sa më shumë alternativa të kenë qytetarët për të votuar në zgjedhjet
A ka gisht Rama në krijimin e partisë së re? Përgjigjet Jozefina Topalli Ish-kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli, e cila ka qenë numri 2 i PD është larguar nga kjo parti për shkak të Lulzm B
Topalli sulmon Bashën: Dezertor! Kush përfitoi nga dhurimi i bashkive? "Kush ka përfituar nga çadra? Kush ka përfituar nga djegia e mandateve?" Ish-kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli k
Larg PD me parti të re, Berisha zbulon nëse flet apo jo më me Jozefina Topallin Ish-kryeministri Sali Berisha deklaroi, të shtunën, se respekton vendimin e ish-kryetares së Kuvendit Jozefina Topalli p
Po dëmton opozitën? Berisha: E drejta e Jozefina Topallit të hapë parti! Ish-kryeministri Sali Berisha deklaroi, të shtunën, se respekton vendimin e ish-kryetares së Kuvendit Jozefina Topalli p
Jozefina Topalli "tradhton" Shkodrën, ja ku do të garojë në zgjedhjet e ardhshme Jozefina Topalli do të garojë për deputete në Tiranë, pasi këtu shprehet se do të bëjë betejën e saj, por duke theksuar
Në 2017-ën u vodhën votat? Topalli: Rama e Basha ranë dakord! Ish-nënkryetarja e PD, Jozefina Topalli ka folur për marrëveshjen e vitit 2017, mes kryeministrit Rama dhe kryeopozitari
Topalli krijoi parti të re kundër partive të mëdha, reagon Monika Kryemadhi Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi i ka uruar suksese Jozefina Topallit në partinë e saj të re, Lëvizja për Ndryshim. S
A ekziston një marrëveshje me Ramën për t'u bërë presidente? Përgjigjet hapur Jozefina Topalli Ish-kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli gjatë intervistës në Euronews Albania u përgjigj mbi teoritë që qarkullojnë d
"Çfarë po synon Jozefina Topalli, karrigen e Ramës apo të Bashës?" "Zonja e hekurt e Partisë Demokratike ka qënë e hekurt edhe me kritikët e Partisë Demokratike dhe sot ajo po sulmohet pë
Jozefina Topalli me parti të re, Nard Ndoka e thumbon hapur: Rilindi! Partia e re e Jozefina Topallit ka "zgjuar" opozitën herë me zëra mbështetës e herë me zëra kundër. Një ndër opozita
Dash Shehi i del në mbrojtje Jozefina Topallit: Nuk është vegël e Ramës "Nuk e pranoj që Topalli është vegël e Ramës. E di që nuk i pëlqen Basha..." Lëvizja për Ndryshim, është forca më e r
Jozefina Topalli me parti të re, reagon për herë të parë Sali Berisha Ish-Kryeministri Sali Berisha i ftuar në emsionin “Aktualitet” , ka komentuar për herë të parë krijimin e partive të rej
Jozefina Topalli nuk ndalet: Prezanton partinë më të re në Shqipëri Ish kryetarja e Parlamentit, Jozefina Topalli prezantoi të mërkurën lëvizjen e saj politike të quajtur "Lëvizja për ndry
PD po bashkohet? Mediu thirrje publike Topallit e Patozit: Të bëhemi bashkë! Kreu i Partitë Republikanë, Fatmir Mediu ka ftuar dy ish-nënkryetarët e Partisë Demokratike, Jozefina Topallin dhe Astri