999 rezultate për

topalli

Nusja e Jozefina Topallit publikon foto provokuese (FOTO LAJM) Modelja dhe moderatorja e njohur Eva Murati, e dashura e Genar Topallit, djalit të deputetes Jozefina Topalli është kth
Miq apo armiq? Jozefina Topalli flet pa dorashka për Berishën Jozefina Topalli u përjashtua nga PD më 25 qershor pasi kreu i PD-së Lulzim Basha e la atë jashtë listës së kandidatëve
Jozefina Topalli nuk mban më: Ja si duhet rrëzuar Edi Rama Jozefina Topalli vazhdon të mbetet një ndër figurat themelore të së djathtës në Shqipëri. Gjatë një interviste për R
Topalli sulmon keq Bashën dhe zbulon të vërtetën e marrëveshjes së 18 majit Ish-kryetarja e Parlamentit, Jozefina Topalli ndonëse jashtë PD-së dhe Kuvendit, vazhdon të jetë një figurë e rëndësish
Nusja e Topallit tmerron fansat, tranformohet në mënyrën më të frikshme (FOTO LAJM) Eva Murati përvecse që është një nga vajzat e njohura të ekranit është edhe e fejuara e djalit të Jozefina Topallit, Gen
Aida Dërguti dhe Faton Topalli nuk shkojnë për t'u ballafaquar me Albin Kurtin Lëvizja Vetëvendosje po mban mbledhjen më të rëndësishme që kur kanë filluar të publikohen përçarjet brendapartiake. Kjo
Vijojnë largimet e Vetëvendosjes: Jep dorëheqje edhe Faton Topalli Deputeti Faton Topalli ka dhënë dorëheqje nga të gjitha pozitat brenda Lëvizjes Vetëvendosje. Ai në letrën e dërguar tek
Dorëhiqet edhe Topalli, thotë se Visar Ymerit i bënë puç Deputeti Faton Topalli ka dhënë dorëheqje nga të gjitha pozitat brenda Lëvizjes Vetëvendosje. Ai në letrën e dërguar tek
Luiz Ejlli zbulon se nuk është fejuar asnjëherë me vajzën e Jozefina Topallit (VIDEO) Këngëtari Luiz Ejlli pas shumë vitesh shkëputje nga bota muzikore u rikthye me rastin e Festivalit të Këngës në RTSH me
Gjykata i shpall fajtor Kurtin dhe tre deputetë, kaq vite burg marrin Katër deputetët e VV’së janë shpallur fajtorë në Gjykatën Themelore të Prishtinës për hedhjen e gazit lotsjellës në Kuve
Prokuroria heq dorë nga një akuzë ndaj Faton Topallit Ka nisur seanca gjyqësore për katër deputetët e akuzuar të VV’së për hedhjen e gazit lotsjellës në Kuvend. Express rapor
Jozefina Topalli bëhet nostalgjike, poston foton e vjetër me familjen (FOTO LAJM) Jozefina Topalli është një nga politikanet që rrallë poston fotografi në rrjete sociale por këtë herë ajo është brë shum
Jozefina Topalli uron Krishtlindjet me një mesazh prekës për Florencin Ish-kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli, ka uruar shqiptarët për festën e Krishtlindjes dhe ka reaguar në lidhje me v
Bëri bujë për ndarjen nga vajza e Topallit, këngëtari s'kursen kritikat Këngëtari i njohur Luiz Ejlli u bë i njohur për publikun shqiptar pas ndarjesnga vajza e Jozefina Topallit. Por duke
Berisha jep lajmin e mirë: Rikthehen në PD Topalli, Patozi e Bregu Largimi i Jozefina Topallit, Astrit Patozit, Bregut e Imamit shkaktoi zhurmë e inate brenda PD-së. Sali Berisha mbr
Luiz Ejlli tregon hapur arsyen e ndarjes nga vajza e Jozefina Topallit (FOTO LAJM) Pak kohë më parë në median rozë u përfol për një ndarje të mundshme mes këngëtarit të njohur Luiz Ejlli dhe Megit, vajzë
Këngëtari për lidhjen me vajzën e Jozefina Topallit: Ishte një flluskë sapuni Pas një lidhje të gjatë dashurie ata vendosën që t’i jepnin fund gjithçkaje. Vajza e demokrates Jozefina Topalli nuk
Monika po kopjon Ilirin? Pamjet si Meta sulmoi dhe ofendoi rëndë Topallin (VIDEO) Ditën e sotme në Kuvendin e Shqipërisë ndodhi një përplasje e ashpër mes opozitës dhe maxhorancës. Pas votimit të Kr
Eva Murati s’do të jetë më nusja e Topallit, tregon se i ka ardhur në majë të hundës Moderatorja shumë e njohur Eva Murati ka qenë e ftuar në emisionin “Një kat më lart” ku ka rrëfyer ndër të tjera edhe pë
Pas ndarjes nga vajza e Jozefina Topallit, Luiz Ejlli drejt Festivalit të RTSH (VIDEO) Pas një lidhje të gjatë dashurie ata vendosën që t’i jepnin fund gjithçkaje. Vajza e demokrates Jozefina Topalli nuk