999 rezultate për

top-i

"Më larguan me një sms", Alesia Bami tregon pse u pushua nga Stop-i (FOTO LAJM) Që prej dy ditësh, Alesia Bami nuk u shfaq si velina e emisonit investigativ “Stop”. Dhe ashtu siç u komentua edhe ng
Doli tek Top Channel, Klan-i largon Alesia Bamin nga "STOP-i"? (FOTO LAJM) Velina e emisionit “Stop” në TV Klan, Alesia Bami, është larguar nga ky emision. Në vend të saj një ditë më parë ësht
E masakruan për operacionet plastike, trashëgimtarja e Top-it merr vendimin drastik Lori Hoxha ka treguar sot arsyen se pse sfidën që pushtoi rrjetin për 10 year challenge, nuk e ka bërë edhe ajo. “Nu
"Pse të hoqën nga Top-i apo s'ja le shefit?", moderatorja reagon keq ndaj ndjekësit (FOTO LAJM) Sezoni i ri televiziv ka nisur me ndryshime të shumta, ku moderatore të njohura kanë kaluar nga një televizion në një tj
Ledioni ikën nga Top-i dhe do të bëhet drejtor i madh Vijojnë ndryshimet e mëdha të emrave të Top Channel. Mësohet se sëfundmi do të largohet edhe dhëndri i familjes Hoxha, p
Nuk i mori Fevziun, por Top-i i rrëmben moderatoren Klanit Fevziu bëri bujë kur refuzoi ofertën e Top Channel për të qëndruar sërish në Klan Tv. Ama duket se Top-i e ka bërë nj
Veshje luksoze dhe Lamborghini të larë në ar, trashëgimtarja e Top-it çmend fansat Lori Hoxha është kthyer prej kohësh në një fenomen në rrjetet sociale. Jeta e shtrenjtë dhe makinat luksoze e kanë k
Jonida Shehu flet për gjyqin me Top-in: ''Unë nuk jam dhe nuk do të jem kurrë me'' Largimi i moderatores Jonida Shehu nga “Top Channel” ishte një nga lajmet më të bujshme të vitit që lamë pas. Jonida u s
Rama thumbon Sokol Ballën për largimin nga Top-i, vjen direkt përgjigja e gazetarit Kryeministri Edi Rama nuk harroi të thumbonte edhe gazetarin Sokol Balla për largimin nga Top Channel duke thënë se sëba
Si e nisi Sokol Balla emisionin ditën që u largua nga redaksia e lajmeve e Top-it Sokol Balla nuk do të jetë më në krye të lajmeve të Top Channel që nga dita e sotme, por do të vazhdojë të drejtojë emis
RRËFEHET FILIP ÇAKULI/ Ja barcaletat për Ramën dhe Tanin e Top-it Drejtori i “Fiks Fare” Filip Çakuli pati një rrëfim plot humor në emisionin e Ermal Mamaqit mbrëmë, ka treguar disa deta
Braktis Top-in, Saimir Kodra te Agon Channel Moderatori i emisionit "Fiks Fare", që transmetohet në Top Channel, Saimir Kodra ka dhënë dorëheqjen. Sipas burimeve të
Vdekja e Tanit të Top-it, zbulohet atentati nga Anila PriftiFerrari i kuq me të cilin po udhëtonte Presidenti i Top Media, Dritan Hoxha dhe mikja e tij En
Lamtumirë Tani i Top-it Rreth orës 13, mijëra miq e kolege përcollën për në banesën e fundit arkëmortin