999 rezultate për

top-

Hakeri serb vjedh fotot top-sekret nga SHBA që tregojnë luftën e Kosovës (FOTO LAJM) Një haker serb i quajtur, Neven Djenadija pretendon se ka hyrë në sistemin e ministrisë së Mbrojtjes Amerikan ku ka marr
Qytetari dixhital i Berishës nxjerr informacione top-sekret, disa shtete të tjera vendosin vizat Ish-kryeministri Berisha, tha se përveç Holandës ka edhe vende të tjera të cilat po konsiderojnë rikthimin e vendosjes s
Del fotografia top-sekret që i kushtoi Assange largimin nga ambasada (FOTO LAJM) Kjo duket që është fotoja që detyroi Ambasadën ekuadoriane të largonte Julian Assangen. Fotoja në fjalë tregon presid
Plas mes moderatoreve të Top-it, Ori ironizon Bietën Bieta Sulo ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në "Dua të të bëj të lumtur" për të surprizuar bashkëshortin e saj, Alban Du
Plas skandali, pronari i Top-Shop kapet mat me punonjësen (VIDEO) Biznesmeni Philip Green është në qendër të një skandali pasi iu publikua një video duke e puthur një kolege, e cila i is
Këto janë pagat e arbitrave në top-5 ligat më të mira evropiane (FOTO LAJM) Gjyqtarët janë ata që pranojnë më së shumti kritika dhe fyerje në një ndeshje të futbollit. Viteve të fundit, në Prem
Ish-agjenti flet për dosjet top-sekret që Vuçiçi i dha Thaçit (FOTO LAJM) Gjatë debatit të organizuar në Mynih, në panel ishin presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ai serb Aleksande
"Më larguan me një sms", Alesia Bami tregon pse u pushua nga Stop-i (FOTO LAJM) Që prej dy ditësh, Alesia Bami nuk u shfaq si velina e emisonit investigativ “Stop”. Dhe ashtu siç u komentua edhe ng
Doli tek Top Channel, Klan-i largon Alesia Bamin nga "STOP-i"? (FOTO LAJM) Velina e emisionit “Stop” në TV Klan, Alesia Bami, është larguar nga ky emision. Në vend të saj një ditë më parë ësht
E masakruan për operacionet plastike, trashëgimtarja e Top-it merr vendimin drastik Lori Hoxha ka treguar sot arsyen se pse sfidën që pushtoi rrjetin për 10 year challenge, nuk e ka bërë edhe ajo. “Nu
Opinionisti me informacion top-sekret, ja kur ngriten aktakuzat nga Specialja Ligji për Dhomat e Specializuara dhe Zyrën e Prokurorit të Specializuar, parashikon mbrojtjen e viktimave dhe të dëshmit
Vlerësimet e lojtarëve, Hysaj renditet në Top-10 (FOTO LAJM) Çdo muaj “Cies Observatory Football”, grup hulumtues që boton studime dhe analiza statistikore në botën e futbollit, për
Nevina Shtylla tregon për herë të parë arsyen pse u largua nga Klani Mbrëmjen e djeshme Nevina Shtylla ishte e ftuar në emisionin “Shiko kush luan” në Top Channel. Së bashku me të ftuarit e
"Pse të hoqën nga Top-i apo s'ja le shefit?", moderatorja reagon keq ndaj ndjekësit (FOTO LAJM) Sezoni i ri televiziv ka nisur me ndryshime të shumta, ku moderatore të njohura kanë kaluar nga një televizion në një tj
Rrjedh në media takimi top-sekret, si Trump do ta vriste Assadin Presidenti amerikan Donald Trump e donte të vdekur homologun e tij sirian, Bashar al-Assad, gjatë vitit të kaluar, por S
Chelsea refuzon ofertën e top-klubit evropian për Alonson Ai ka kontratë deri më 2021 dhe Chelsea e konsideron të pashitshëm. Sipas “Marcas”, Chelsea i ka thënë “jo” ofertës së
Arsenali gjunjëzohet, City i Guardiolës e nis me fitore Premier Leaguen (VIDEO) Manchester City ka marrë një fitore shumë të vështirë në transfertë ndaj Arsenalit me shifrat 0-2 në "Emirates Stadium".
Arsenali fiton derbin ndaj Chelseat (VIDEO) Arsenali ka fituar miqësoren e luksit ndaj Chelseat në "Aviva Stadium" të Dublimit. Blutë e Londrës kalonin në avant
Ledioni ikën nga Top-i dhe do të bëhet drejtor i madh Vijojnë ndryshimet e mëdha të emrave të Top Channel. Mësohet se sëfundmi do të largohet edhe dhëndri i familjes Hoxha, p
Nuk i mori Fevziun, por Top-i i rrëmben moderatoren Klanit Fevziu bëri bujë kur refuzoi ofertën e Top Channel për të qëndruar sërish në Klan Tv. Ama duket se Top-i e ka bërë nj