999 rezultate për

tonifikuara

Super forma në bikini, kush po e shoqëron Nora Istrefin në pushime (FOTO LAJM) Këngëtarja e dashur për publikun, Nora Istrefi, ka zbuluar përmes postimeve në rrjetet sociale se po shijon ditët e nxeh
Vjen “Thighlighting” trend i ri i operacioneve (FOTO LAJM) Një prirje e re e kirurgjisë plastike po përhapet në Hollivud, ndërsa femrat vazhdojnë përpjekjen e tyre të pandërprerë
Kim, mbretëresha e televizionit Kim Kardashian është e famshme për të ndjekur dhe përkushtuar tendencat më të fundit të modës. Por një ditë më parë ajo
Rita në top-formë, shfaq linjat e tonifikuara (FOTO LAJM) Këngëtarja Rita Ora ështqë e fiksuar pas trupit të saj dhe për këtë ajo ushtrohet vazhdimisht në palestër. Rezultatet ja
Rita provokuese dhe në top-formë (FOTO LAJM) Kur bëhet fjalë për të eksperimentuar me veshjet, këngëtarja Rita Ora nuk është aspak e turpshme. Por mbrëmjen e djeshme