999 rezultate për

toneshe

Tërheq varkën 200-tonëshe vetëm me një gisht (VIDEO) Një shtetas gjeorgjez ka forcuar fizikisht tejmase vetën, duke tërhequr me gishtin e mesëm një varkë me peshë 200-tonësh
Ky person tërheq varkën 200-tonëshe me një gisht (VIDEO) Një shtetas gjeorgjez ka forcuar fizikisht tejmase vetën, duke tërhequr me gishtin e mesëm një varkë me peshë 200-tonësh
Shembet ura e re 950 tonëshe në Florida, numër i lartë viktimash (FOTO) Një urë kalimtarësh është shembur në Majemi, SHBA, duke shtypur disa automjete që ishin duke lëvizur poshtë objektit.
Pas SHBA-së dhe Rusisë, Irani prodhon super bombën 10 tonëshe E gjithë bota ktheu syte kur SHBA-të bombarduan një tunel të ISIS në Afganistan me një super bombë të quajtur "Nëna e të
Këmbana lufte, Koreja e Jugut lëshon bombat 1 tonëshe në kufi me Korenë e Veriut (FOTO LAJM) Testi më i fundit i Koresë së Veriut duke lëshuar një raketë që kaloi mbi qiellin e Japonisë ka frikësuar, por njëkohësi
Kumanovë, vjedhin kasafortën 1-tonëshe dhe e hedhin në rrugë Persona ende të paidentifikuar kanë plaçkitur një argjendari në rrugën "Goce Dellçev" në Kumanovë. Ata kanë grabitur
Fillon lundrimin aeroplanmbajtësja 100 mijë tonëshe e SHBA-ve (FOTO & VIDEO) E ndërsa tensionet me Rusinë dhe Korenë e Veriut janë shtuar së tepërmi kohët e fundit, Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Gjermania në alarm, 54 mijë njerëz evakuohen nga Augsburgu për shkak të një bombe 1.8 tonëshe Një bombë e pashpërthyer e mbetur nga Lufta e Dytë Botërore ka vënë në alarm të gjithë policinë gjermane të cilët kanë v
100-vjetori, 550 metra katrore për tortën 13 tonëshe Ambienti i jashtëm pranë Teatrit të Operas dhe Baletit është bllokuar pasi aty ka nisur përgatija e tortës 13 tonëshe e
Peshkaqenët nxjerrin në breg balenën 47-tonëshe (FOTO-LAJM) Një balenë 15 metra e gjatë është nxjerrë në plazhin Muizenberg pranë Kejp Taun në Afrikën e Jugut nga peshkaqenët e bar
Balena 30 tonëshe gjendet e ngordhur në plazh (FOTO LAJM) Një balenë ka përfunduar e ngordhur në plazhin e Sydney-it të Australisë. Turistët që kishin ardhur në mëngjes në plazh,
Balena 12 tonëshe del në rërë (VIDEO) Rreth 40 forca të marinës meksikane dhe 150 banorë kanë marrë pjesë në lirimin e një balene në plazhin Punta Conejo, e c
Të shpëtosh për pak nga goja e balenës 40 tonëshe (VIDEO) Një balenë gjigante ka vizituar një pjesë të bregdetit në SHBA. Balena e cila mendohet se peshon mbi 40 ton ka hapur goj