999 rezultate për

tone

E FUNDIT/ U përfol se u kthye në karantinë, jep dorëheqjen drejtori i spitalit në Kavajë Ditën e sotme ka dhënë dorëheqjen nga posti i drejtorit të spitalit të Kavajës, Përparim Daiu. Arsyeja e dorëheqjes e
Ushqimet e pasura me proteina, thelbësore për shëndetin tonë Ushqimet me proteinë janë thelbësore për shëndetin tonë, sepse nëpërmjet tyre trupi ynë arrin të qëndrojë në këmbë. Ndaj
Pas kaq shumë vitesh, Zhade kujton me mall telenovelën "Kloni" (FOTO LAJM) “Kloni” ka qenë një nga telenovelat më të ndjekura në Shqipëri e në mbarë botën. Kjo telenovelë brazilianë u zhvillua
Meta me tone të ashpra: Shqipëria do të bëhet kuqezi, sorrat nuk bëhen dot shqiponja! "Si president po bëhem hetues vullnetar i SPAK-ut pa pagesë..." Presidenti Meta nuk ka lënë pa thumbuar dhe ironizuar
"Po na q**et nëna, halle dhe probleme kemi të gjithë", si e motivoi Moçka ekipin në fitoren e parë të Flamurtarit (VIDEO) Flamurtari arriti të siguronte fitore e parë në kampionat përballë Luftëtarit me golin e Ribaj. Përpara fillimit të n
Tuchel optimist për ndeshjen e kthimit: E kthejmë në Paris Trajneri i PSG, Thomas Tuchel, ka folur pas humbjes përballë Dortmund në shtëpinë e këtyre te fundit. Gjermani tha se
Muça: E respektojmë Kukësin por më shumë respektojmë veten tonë Gentian Muça nuk mundi të ishte në fushë në ndeshjen e fundit kur Tirana u ndal në barazim përballë Skënderbeut. Megj
Habit Serbia, dhuron 2 milionë euro për shqiptarët: Si shenjë e miqësisë tonë! "Jemi përkrah Shqipërisë. Pas tërmetit ne kemi dërguar 13 ekspertë për të ndihmuar Shqipërinë..." Kryeministrja e Ser
"Shqipëria do të ngrihet nga hiri i tërmetit", BE premton 100 milion euro për vendin tonë Presidentja e Komisionit Evropian, Ursula von der Leyen ka premtuar shumën prej 100 milion euro nga buxheti i Bashkimit
Nga fokusimi te lojërat, si ndahen gjërat në trurin tonë Koha e të fokusuarit Kjo kohë aktivizohet kur jemi duke dëgjuar ndokënd, kur duam të kuptojmë diçka, kur dëshirojmë t
Gjërat që njerëzit kreativ i bëjnë çdo ditë 1.Mbajnë një mendje të hapur Zbulimet krijuese ndodhin kur mendja është e qetë dhe e hapur. Një mendje e hapur është
Gabimet e përditshme në kuzhinë, që rrezikojnë seriozisht shëndetin tonë Dërrasat për të prerë ushqime, janë aksesorë që përdorim përditë në kuzhinë: i përdorim për të prerë, përgatitur dhe ser
E thotë shkenca, fëmijët kanë nevojë për mikrobe për të zhvilluar imunitetin Një ndër gjërat më të rëndësishme që duhet të bëjnë fëmijët dhe të rriturit për të shmangur viruset është larja e duarve
Pesë këshilla nga psikologu nëse keni vendosur të falni tradhtinë Besimi është një nga ndjenjat më të 'paqëndrueshme' që ekziston sepse vetëm një fjalë ose gjest i gabuar mjafton për ta
7 vitamina që i nevojiten organizmit tonë dhe ato që zëvendësohen lehtësisht nga ushqimet Për të luftuar mungesën e vitaminës, duhet të hamë disa lloje ushqimesh që plotësojnë nevojat tona ditore për lëndë ushq
"Vinte përditë në lokalin tonë", gruaja tregon se si klientja i mori burrin (VIDEO) Emisioni “Historia ime” në Tv Klan solli ditën e sotme historinë e vështirë të 54-vjeçares, Suzana Hoxha. Suzana është n
Çfarë do të bëjë Kurti me tarifën 100% ndaj Serbisë? Kryeminsitri i Kosovës, Albin Kurti pas takimit me shefen e BE-së në Kosovë, Natalia Apostollën ka përmendur edhe njëher
Sa një shtëpi, kaq i kushtojnë vathët moderatores "tonë" (VIDEO) Moderatorja e njohur dhe shumë e dashur për publikun prej vitesh, Fjodora Fjora ishte e ftuar pasditen e sotme në "Ftesë
U tha se Tahiri financon kompani lobimi në Amerikë, kush "fshihet" pas "Stone Strategic Solutions" lan Blaine Stone themelues dhe ish-CEO i kompanisë amerikane të mbrojtjes Circinus Defense LLC, në të cilën ka qenë part
Vazhdojnë pakënaqësitë për Festivalin, grupi i famshëm: Refuzuan këngën tonë më të mirë se të Arilenës (VIDEO) Grupi i famshëm “Aurora” ka rikthyer edhe njëherë vëmendjen tek festivali i RTSH, i shumëpërfolur në Fundvit se nuk pati