999 rezultate për

tona

BDI: Deri në fund të javës do të ketë bisedime për gjithë opsionet tona Deri në fund të javës do të ketë bisedime lidhur me të gjithë opsionet e BDI-së. Kjo është deklarata që ka arritur
Pasi takon Bidenin, Vuçiç ndryshon komplet qasjen ndaj Kosovës. Ja çfarë thotë tani Kryeministri i Serbisë, Aleksandar Vuçiç është takuar sot në Davos të Zvicrës me nënpresidentin amerikan, Joe Biden.
Zhgënjimi i shpejt Nga Skender Skenderi A po thyhet besimi i shqiptareve, ndaj atyre qe i mashtruan disa here gjate historisë. Çdo ndodh
Kërcënon kryediplomati maqedonas: Shqipëria dhe Kosova të mos përzihen në punët tona Ministri i Punëve të Jashtme të Maqedonisë, Nikolla Popovski, ka thënë se ndërhyrjet e zyrtarëve të vendeve fqinje në pu
Për çfarë shpenzojnë më tepër institucionet tona? Nga kollaret te biletat për Singapor Me nisjen e vitit të ri buxhetor, institucionet qendrore dhe lokale kanë nisur të depozitojnë pranë Agjencisë së Prokuru
Ndryshon rregulli i pezullimit për shkak të kartonave në Premier League Futbollistët e Premier League të cilët ishin vetëm një ndëshkim larg pezullimit në ditët e fundit të vitit, ishin të lum
Merkel: Vlerat tona janë më të forta nga terrorizmi Demokracia jonë, shteti ynë i së drejtës dhe vlerat tona janë kundërpërgjigjja jonë më e fortë ndaj terrorizmit, ishte n
Kerry për abstenimin e SHBA-së ndaj Izraelit në OKB: Ishte në përputhje me vlerat tona Sekretari Amerikan i Shtetit, John Kerry, ka thënë në një konferencë për shtyp të mbajtur më herët se abstenimi i SHBA-
Partitë shqiptare të Maqedonisë: Kemi shumë çështje që na bashkojnë Pas takimit të djeshëm të liderit të BDI-së Ali Ahmetit me liderët e koalicionit Aleanca për Shqiptarët - Ziadin Sela i
Ahmeti: T’i ruajmë vlerat tona kombëtare dhe fetare Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti, me rastin e Krishtlindjes ka dërguar urim tek të gjithë besimtarët e besimit katolik.
Studentët në Amerikë ndërtojnë portretin e Steve Jobs me butona tastiere Studentë nga Akademia Kompjuterike SHAG në Mariupol, Ukrainë, kanë realizuar një portret të Steve Jobs me butona tastier
Pentagoni: Do t’i sulmojmë depot tona ushtarake që na i ka marrë ISIS në Palmira Pentagoni ka njoftuar se mund të sulmojë armatimin që grupi Shteti Islamik ka konfiskuar kur e rimori nën kontroll qytet
Dy detaje interesante të tastierës tuaj që me shumë mundësi nuk i dini Të gjithë i përdorim tastierat në përditshmëri, por shumë nga ne kanë probleme me të shkruarin shkruajmë shpejt. Sh
Akuzat e PD për drogën, MB: Më mirë heshtni, meqë nuk përgëzoni dot sukseset tona Ministria e Brendshme ka reaguar pas deklaratave të PD, sa i takon trafikut nderkombëtar të drogës. Në një deklaratë për
Kush kërkon federalizimin apo kantonizimin e Maqedonisë? (VIDEO) Kanë mbetur edhe pak ditë nga zgjedhjet e parakohshme në Maqedoni, ndërsa vazhdon të jetë ende e paqartë se kush kërkon
Ahmeti i premton të rinjve në Kërçovë se nuk do të ndalet së punuari për ta Rinia kërçovare priti liderin e BDI-së Ali Ahmeti me pjesëtarë të tjerë të partisë, përfshirë edhe kryetarin e komunës F
Trump sulmon Kinën / Ç'po ndodh me marrëdhëniet SHBA-Kinë Miliarderi Donald Trump, i cili do të vijë në krye të SHBA-ve në fillim të janarit, është ankuar rreth ekonomisë kineze
DURRËS/ Shkatërrohet banda e eksplozivëve, sekuestrohen 40 kallëpe tritol C4 (FOTO & VIDEO Policia e Durrësit ka shkatërruar gjatë ditës së sotme një grup të rrezikshëm kriminal që trafikonte eksploziv me fuqi t
“Do të nxjerr videot tona të seksit”. Dënohet ish-i dashuri 55-vjeçar i vajzës Një 55-vjeçar është kthyer në një makth të vërtetë për ish-të dashurën dhe të ëmën e saj. Duke mos qenë dakord me prishj
Obama për vdekjen e Castros: Historia do ta gjykojë ndikimin e madh të tij Shtëpia e Bardhë ka dalë me një deklaratë pas vdekjes së ish presidentit të Kubës, Fidel Castro në moshën 90 vjeçare.
 
Elseid Hysaj ka sfiduar temperaturat e ulëta në shtetin fqinj duke u fotografuar sipër një makine tip

Elseid Hysaj ka sfiduar temperaturat e ulëta në shtetin fqinj duke u fotografuar sipër një makine tip "Jeep".