999 rezultate për

tonĂ

Reali mposht Deportivon, Ramos vazhdon të shtojë numrin e kartonave të kuq (VIDEO) Real Madrid ka arritur të triumfojë me rezultain e pastër 0-3 në ndeshjen ndaj Deportivos. Në ndeshje u vu re sërish
Drejtori sportiv i Borussia: Barcelona e di se si e shesim ne Dembelen, mos provojë ndryshe Drejtori sportiv i Borussia Dortmund, Michael Zorc, ka pranuar se do ta shesë Ousmane Dembele në Barcelonë nëse kërkesat
Këngëtarja dhe kompozitori i njohur braktisin Shqipërinë Dy muzikantët e njohur shqiptar Shpëtim Saraçi dhe bashkëshortja e tij këngëtarja Mira Konçi braktisin Shqipërinë. Më
Çiftet qĂ« nuk pĂ«rdorin rrjetet sociale janĂ« mĂ« tĂ« lumtur Sot kanĂ« ardhur ditĂ« tĂ« çuditshme pĂ«r shkak se njerĂ«zit mĂ« shumĂ« e kalojnĂ« kohĂ«n nĂ« rrjetet sociale dhe botĂ«n virtuale s
VV kërkon shtyrjen e seancës dhe tërheqjen e Veselit nga kandidimi për kreun e Kuvendit Deputeti e "Vetëvendosjes", Glauk Konjufca kërkoi në fjalimin e tij që seanca e radhës të mbahet nesër duke shtuar ndërk
Rikthehet Maratona e Tiranës, Veliaj fton qytetarët të marrin pjesë Maratona e Tiranës rikthehet për të dytin vit radhazi në kryeqytetin e shqiptarëve më 15 tetor duke e renditur Tiranën n
Baily: MaqedoninĂ« duam ta shohim nĂ« NATO! StĂ«rvitja “Dragoon Guardian 17” Ă«shtĂ« mundĂ«si e shkĂ«lqyeshme pĂ«r pĂ«rforcim tĂ« bashkĂ«punimit bilateral midis ArmatĂ«s sĂ« R
Trump i shkruan kryeministrit Mustafa, ja çfarë i thotë Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, përmes një telegrami ka falënderuar kryeministrin Isa Must
Lista Serbe: Ja kushtet tona pĂ«r t’u bĂ«rĂ« pjesĂ« e qeverisĂ« sĂ« re tĂ« KosovĂ«s Shefi i zyrĂ«s pĂ«r marrĂ«dhĂ«nie me media i ListĂ«s Serbe, Igor Simiq ju ka bĂ«rĂ« tĂ« qartĂ« partive shqiptare se pjesĂ«marrja n
Sela i përgjigjet Gruevskit: Sukseset tona do t'i ndjekësh nga Shutka! LR-PDSH, më në të një komunikate i është përgjigjur kryetarit të VMRO-DPMNE-së, duke i bërë të ditur lajmin se veten do
Trafiku gjatë sezoni turistik, Policia ndalon lëvizjen e këtyre mjeteve Policia Rrugore ka marrë masa që të ndalojë mjetet e tonazhit të lartë që të qarkullojnë në disa akse për shkak të sezon
Klajda Gjosha shpĂ«rthen ndaj RamĂ«s: Mos u fshih pas BE-sĂ«! Ministrja e Integrimit Klajda Gjosha i Ă«shtĂ« pĂ«rgjigjur deklaratĂ«s sĂ« kryeministrit Rama nĂ« intervistĂ«n pĂ«r ‘France 24’
Incidente nĂ« prag tĂ« shfaqjes sĂ« dokumentarit “Shqiptaret janĂ« motrat tona” nĂ« Serbi Projeksioni i filmit dokumentar “Shqiptaret janĂ« mostrat tona/Albanke su nase sestre” qĂ« Ă«shtĂ« dashur sonte tĂ« shfaqet n
Rama i thur elozhe Nanos: Kapiten, bisedat tona janĂ« interesante Kryeministri Edi Rama ka folur nĂ« “Tonight” tĂ« Ilva Tares nĂ« “Ora News” pĂ«r takimet e tij me Fatos Nanon. Rama tha s
Lutfi Haziri shtron iftar një ditë para zgjedhjeve Kryetari i Komunës së Gjilanit dhe nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri, ka shtruar iftar për Bashkësinë Islame në Gjilan
ÇfarĂ« arome kanĂ« foshnjat tona? Foshnjat kanĂ« aromĂ« aq tĂ« mirĂ« dhe tĂ« kĂ«ndshme. Ne nuk mund t’i rrezistojmĂ« aromĂ«s sĂ« mrekullueshme qĂ« nuhasim nga m
LSI s’ia pĂ«rton BashĂ«s: U bĂ«re kryetar bashkie me votat tona Akuzave tĂ« artikuluara sot nga Saranda tĂ« liderit tĂ« PD-sĂ«, Lulzim Basha ndaj LSI-sĂ«, i ka ardhur pĂ«rgjigjja. LSI ka
A i dini funksionet e kĂ«tyre butonave? Butonat nga F1 nĂ« F12, tĂ« vendosura nĂ« rreshtin e lartĂ« tĂ« tastierĂ«s sĂ« kompjuterit - nuk janĂ« aty pĂ«r t’u mbuluar nga
Berisha i publikoi montazhin, ja çfarĂ« bĂ«ri Erion Veliaj pĂ«r tĂ« marr “hak” (FOTO LAJM) Kryebashkiaku i TiranĂ«s Erion Veliaj, ka bĂ«rĂ« njĂ« ankesĂ« zyrtare nĂ« rrjetin social Facebook. Bwhet e ditur e Bashkia e T
Plas sherri nĂ« KukĂ«s, Enea Jorgji jep dy kartona tĂ« kuq (FOTO LAJM) Enea Jorgji turpi i gjykimin nĂ« “finalen” e madhe mes KukĂ«sit dhe SkĂ«nderbeut. Situata Ă«shtĂ« tenisionuar me arbitrin