999 rezultate për

tolgahan

Nuk e fshehin aspak, Almeda dhe Tolga e bëjnë publike që tani emrin e vajzës (FOTO LAJM) Shumë çifte janë supersticiozë dhe nuk ia thonë emrin e bebes që nuk ka lindur akoma as miqve, ndërsa të tjerë thonë që
Në mes të emisionit turk, Almeda dhe Tolgahan "debatojnë" për shqiptarët (FOTO LAJM) Çifti i njohur Almeda dhe Tolgahan kanë qenë të ftuar në një emision turk së bashku me djalin e tyre Efehan. Gjatë in
Tolgahan e ka mësuar gjininë e fëmijës nga celulari, Almeda publikon mesazhet (FOTO LAJM) Almeda Abazi zbuloi para pak kohësh se fëmija i dytë që po pret është vajzë. Kjo gjë e ka lumturuar pa masë çiftin, por
Tolgahan Sayisman feston ditëlindjen, Almeda Abazi i bën dedikimin prekës (FOTO LAJM) Aktori i njohur turk, Tolgahan Sayisman feston sot 39-vjetorin e lindjes dhe në këtë ditë të veçantë, partnerja e tij Al
"E bekuar", Almeda zbulon gjininë e fëmijës me videon më të bukur (VIDEO) Bukuroshja shqiptare Almeda Abazi dhe aktori turk Tolgahan Sayisman do të bëhen së shpejti prindër për herë të dytë, laj
Me rastin e festave, Almeda tregon atmosferën brenda shtëpisë së saj dhe Tolgahan (FOTO LAJM) Almeda Abazi ka zbuluar se tashmë atmosfera e festave po ndihet edhe në shtëpinë e saj. Bukuroshja shqiptare ka gjetu
Prindër për herë të dytë, Almeda ndan lajmin e ëmbël (FOTO LAJM) Vetëm pak minuta më parë, aktorja shqiptare Almeda Abazi dhe partneri i saj turk Tolgahan Sayisman kanë dhënë lajmin më
Pozon me një vajzë tjetër, Tolgahan u përgjigjet ndjekësve: A bëhet xheloze Almeda (FOTO LAJM) Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një prej çifteve më të ëmbla të shoëbiz-it, që kanë rrëmbyer zemrat e publikut s
Me foton e ëmbël me të birin, Tolga zbulon se e përkëdhel në gjuhën shqipe (FOTO LAJM) Aktori turk Tolgahan Sayisman dhe bukuroshja shqiptare Almeda Abazi janë duke jetuar ditët më të bukura që kur vogëlushi
Nostalgjike për pushimet me Tolgahan, Almeda ndan pamjet romantike (FOTO LAJM) Almeda bëhet nostalgjike dhe kujton këto pushime krah Tolgahan në Miami Almeda Abazi ka hapur arkivat dhe ka kujtuar
Pozon me një vajzë tjetër, Tolgahan u përgjigjet ndjekësve: A bëhet xheloze Almeda (FOTO LAJM) Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një prej çifteve më të ëmbla të shoëbiz-it, që kanë rrëmbyer zemrat e publikut s
Tolgahan rikthehet në ekranin shqiptar, seriali më i ri ku do ta shihni (FOTO LAJM) Tolgahan Sayisman është një nga aktorët më të suksesshëm në Turqi dhe që ka luajtur në shumë filma e seriale të ndjekur,
Almeda i dhuron bashkëshortit kujtimin e vyer nga babai: Tani e ka Tolgahan (VIDEO) Aktorja dhe modelja e njohur, Almeda Abazi, e cila ja ka arritur të ngjitet në majat e suksesit të saj në Turqi ka qen
Almeda feston ditëlindjen, Tolgahan i bën urimin e shumëpritur (VIDEO) Ditën e sotme ish-missi shqiptar Almeda Abazi feston 28-vjetorin e saj të lindjes. Ajo ka marrë urime të shumta nga f
5 vite së bashku: Almeda dhe Tolgahani zgjedhin mënyrën ideale për të shprehur dashurinë (FOTO LAJM) Moderatorja shqiptare Almeda Abazi dhe aktori turk Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të dashur për publikun. Ato
Tolgahan ndan në shqip ekperiencën e tij me tërmetin: Jemi me ty Shqipëri (FOTO LAJM) Aktori i njohur turk, Tolgahan Sayisman ka shprehur në gjuhën shqipe keqardhjen e tij për tërmetin që solli pasoja fatal
5 muaj pas lindjes, djali i Almedës dhe Tolgahan i nënshtrohet një operacioni (FOTO LAJM) 5 muaj më parë, Almeda Abazi dhe Tolgahan Saysiman u bënë prindër për herë të parë. Në jetë erdhi djali i tyre, Efeha
Vizitojnë për herë të parë Kosovën, Tolgahan dhe familja e tij paskan një arsye të veçantë (FOTO LAJM) Ditën e djeshme u tha se aktori i njohur, TolgahN Saysiman do të vizitojë për herë të parë Kosovën. Pas vizitës që bë
Surprizë! Tolgahan vjen në Kosovë dhe bëhet publike data (FOTO LAJM) Pas vizitës që bëri në Shqipëri, Tolgahan Sayisman do të vizitojë Kosovën. “Prive.al” shkruan se aktori do të vijë këtë
Efehani është rritur dhe Almeda sapo na ëmbëlsoi të gjithëve ditën me këtë portret familjar (FOTO LAJM) 3 muaj më parë Almeda dhe partneri i saj, aktori i njohur turk, Tolgahan Sayisman u bënë prindër me një djalë të quajtur