999 rezultate për

toledo

I akuzuar për korrupsion, arrestohet ish-presidenti në SHBA (FOTO LAJM) Ish-presidenti peruan Alejandro Toledo u arrestua të martën në Shtetet e Bashkuara dhe u përball me ekstradimin në Peru,
Ish-presidenti arrestohet për dehje në publik Ish-presidenti i Perusë, Alejandro Toledo është arrestuar në Kaliforni për dehje publike. Ish-kreu i shtetit, i cili
Cabellos mbrëmë u nis me urgjencë për në spital, gjendja e tij është serioze Teksa Spanja U-21 përballej me Itali U21 në Toledo mbrëmjen e djeshme, Cabellos u bë pjesë e një urgjence. Një moment
Puthje "hot" për arbitrin (VIDEO) Një ngjarje shumë e rrallë ka ndodhur në futbollin spanjoll. Bëhet fjalë për ndeshjen e ligës së katërt mes Toledo dhe R