999 rezultate për

toledo

Cabellos mbrëmë u nis me urgjencë për në spital, gjendja e tij është serioze Teksa Spanja U-21 përballej me Itali U21 në Toledo mbrëmjen e djeshme, Cabellos u bë pjesë e një urgjence. Një moment
Puthje "hot" për arbitrin (VIDEO) Një ngjarje shumë e rrallë ka ndodhur në futbollin spanjoll. Bëhet fjalë për ndeshjen e ligës së katërt mes Toledo dhe R