999 rezultate për

tokĂs

Berisha kërcënon hapur socialistin: Ik zgjidh qelinë se atje do shkosh! Deputeti socialist Alket Hyseni ishte një ndër "tabelat e qitjes" sot në Kuvend i cili është akuzuar për vjedhje tokash
Qeveria Rama dëmshpërblen një numër pronarësh tokash Qeveria shqiptare miratoi dje dëmshpërblimin për një numër pronarësh tokash të cilët kishin fituar gjyqin në Gjykatën Eu
Papunësia në Greqi, njerëzit i kthehen punimit të tokës Kriza ekonomike ka detyruar fqinjët tanë grekë ti kthehen punës me tokën dhe bujqësisë. Në veri të Greqisë ku niveli i p