999 rezultate për

tokĂ

Aktori i Portokallisë drejt altarit: Kjo do të jetë nusja ime! (FOTO LAJM) Rezart Veleshnja është kthyer në një ndër aktorët kryesorë të spektaklit të humorit "Portokalli". Si duket suksesi në
Si ta ruani ushqimin pĂ«r bebet me banane? MeqĂ« bananet janĂ« kaq tĂ« lehta dhe tĂ« shpejta pĂ«r t’u pĂ«rgatitur, nuk ia vlen qĂ« ato t’i shtypĂ«sh apo t’i bĂ«sh pure mĂ« p
Fotina e '‘PortokallisĂ«'’ thumbon Olta Gixharin Aktorja e ‘'PortokallisĂ«'’ Delina Zhupa duket se ka thumbuar paksa aktoren Olta Gixhari duke e quajtur atĂ« tĂ« mbivlerĂ«su
Fruta dhe ujë për dhëmbë të bardhë Për të pasur dhëmbë të bardhë dhe të shëndetshëm, vëmëndje të madhe nuk mund ti kushtojmë vetëm larjes por edhe ushqimit
Aktori paralajmëron projektin e ri, Gaz Paja ikën nga Portokallia? Gaz Paja konsiderohet si një nga aktorët më të mirë në botën e showbizit shqiptar. Ai u diskutua shumë herë për largi
Çahet toka nĂ« GjirokastĂ«r TĂ« paktĂ«n 15 familje tĂ« njĂ« pallati dhe disa shtĂ«pive nĂ« GjirokastĂ«r hynĂ« nĂ« njĂ« situatĂ« rreziku pas rrĂ«shqitjeve tĂ« dhe
Çahet toka nĂ« KomunĂ«n e Kaçanikut, a rrezikohen banorĂ«t (FOTO LAJM) NĂ« orĂ«t e hershme tĂ« mĂ«ngjesit tĂ« sotĂ«m njĂ« çarje e tokĂ«s ka ndodhur nĂ« komunĂ«n e Kaçanikut. NĂ« disa foto tĂ« dĂ«rguara
Çahet toka e pallati, 15 familje kalojnĂ« natĂ«n jashtĂ« duke pritur mĂ« tĂ« keqen 15 familje nĂ« GjirokastĂ«r dhe 1 shtĂ«pi private kanĂ« dhĂ«nĂ« alarmin pasi pallati rrezikon tĂ« shembet. Kjo pĂ«r shkak tĂ«
Çereku i tokave tĂ« planetit janĂ« mĂ« tĂ« thata nga rritja e temperaturave TĂ« paktĂ«n njĂ« e katĂ«rta e sipĂ«rfaqes sĂ« TokĂ«s do tĂ« bĂ«het edhe me e thatĂ« pavarĂ«sisht se objektivi pĂ«r tĂ« mbajtur ngrohj
Gaz Paja sqaron arsyen pse vendosi tĂ« largohej nga Portokallia NĂ« sezonin e ri tĂ« spektaklit tĂ« humorit ‘Portokalli’, u vu re mungesa e shumĂ« aktorĂ«ve tĂ« cilĂ«t janĂ« larguar nga progra
Kek i fundvitit me portokall Përbërësit 3 vezë 1 gotë jogurt gjysme gote qumësht 1,5 gota sheqer 3 lugë të gjellës kakao jysmë port
Aktori i Portokallisë në zi, humbet mikun e ngushtë Aktori i njohur i Portokallisë Marin Orhasani ka humbur ditën e sotme shokun e tij të ngushtë. Ai ka shkruar një mes
Doktori i “PortokallisĂ«â€ rrĂ«fen simpatinĂ« pĂ«r BerishĂ«n ËshtĂ« pagĂ«zuar “drejtori i PortokallisĂ«â€ qĂ« nga viti 2013, pasi sipas Erdit Asllanajt jetojmĂ« nĂ« kohĂ«n e drejtorĂ«ve, tĂ«
Trondit Drilon Hoxha! Drilon Hoxha aktori i ri dhe i talentuar shqiptar u bĂ« i njohur pĂ«r herĂ« tĂ« parĂ« nĂ« shfaqjen televizive, “Ti vlen”, ku u
Largimet nĂ« Portokalli dhe akuzat kundĂ«r BashĂ«s, flet Elvis Pupa Ai ka qene dikur njĂ« nga aktorĂ«t mĂ« tĂ« preferuar nga programi i humorit “Portokalli”. Sot Elvis Pupa Ă«shtĂ« nĂ« nisje
Jul Deda e thotë copë: S'do ikja nga Portokallia por më pushuan Julian Deda është një ndër aktorët e humorit më të dashur për publikun shqiptar. Gjatë një interviste në Urbanus Blog
Toka në rrezik, fillojne te cahen "Akullnajat e Apokalipsit"(VIDEO) Fati i shumicës së botës lidhet me mbajtjen e dy blloqeve të akullit. Por ato tani janë gati të lëshojnë. Ato quhen P
Në luftë për jetën, makina e policisë me 3 policë përfshihet nga ujrat e Vjosës (VIDEO) Situata mbetet kritike në jug të Shqipërisë. Dy qytetet, Fier dhe Vlorë vazhdojnë të jenë nën syrin e përmbytjeve dh
Si duket Toka nga Hapësira? NASA publikon pamjet mbresëlënëse (VIDEO) Astronauti i NASA-s, Randy Bresnik, ka postuar së fundmi një video të kapur jashtë Stacionit Ndërkombëtar Hapësinor, e c
Mungojnë topat e borës në Sarajevë, por lyhen me bojë Në Sarajevë, të dielën e kaluar për në orën 13:00, ishte programuar derbi shumë i ndjerë mes Zeljeznicarit (që kërkonte