999 rezultate për

toilette

A e dini nga dallojnë Eau de Toilette dhe Eau de Parfum? (FOTO LAJM) Jeni adhurues të parfumeve dhe aromave të mira por e keni pasur të vështirë deri më sot të kuptoni dallimin mes një EDP-