999 rezultate për

todorov

Frika nga kryeministri shqiptar, ish-ministri i shëndetësisë: LSDM dhe VMRO të bëjnë koalicion Nikolla Todorov, ish-ministri i shëndetësisë gjatë qeverisjes së VMRO-DPMNE së Nikolla Gruevskit ka theksuar se përse të
Vazhdon gjykimi, Todoroviqi do të dëshmojë për rastin "Reket" Në Gjykatën penale sot duhet të vazhdojë gjykimi për rastin “Reket”. Seanca e djeshme është anuluar për sot për shkak të
Mickoski të ndryshojë ose të bëjë gati valixhet Puna s’e donë kështu çuna. Ndryshoni radikalisht taktikën, luftoni prej brenda dhe përpiquni të ndikoni në kursin e part
Todorov shpërthen ndaj ish-partisë: Janë antiperëndimorë Ish-ministri i Shëndetësisë dhe funksionari i lartë i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Todorov pas largimit nga anëtarësia së part
Deputeti rrëfen prapaskenat e tmerrshme, Sela i maskuar si polic dhe Shekerina si mjeke Nikolla Todorov, deputet i VMRO-DPMNE-së, i cili dëshmoi sot në Gjykatën penale për ngjarjet në Kuvend, tha se më 27 pri
Padi penale ndaj ish-ministrit Todorov Drejtoria e policisë financiare deri te Prokuroria publike ka ngritur kallëzim kundër ish ministrit të Shëndetësisë Niko
Todorov dëshmon për atentatin që u organizua ndaj tij Ish-ministri i Shëndetësisë, Nikolla Todorov, i cili u sulmuar me armë zjarri më 1 qershor të këtij viti (ditën kur duhe
Todorov dëshmon për atentatin që u organizua ndaj tij Ish-ministri i Shëndetësisë, Nikolla Todorov, i cili u sulmuar me armë zjarri më 1 qershor të këtij viti (ditën kur duhe
Maqedonia, qeveri e re me probleme të vjetra Tri të shtëna nga një armë zjarri u dëgjuan në Shkup më 1 qershor, vetëm disa orë pasi ministrat e qeverisë së sapozgjed
30 ditë paraburgim për sulmuesin e Todorovit Ndaj Ljupço S, nga rajoni i Velesit, i cili tentoi që të vriste ish-ministrin e Shëndetësisë, Nikolla Todorov, është cak
Zaev dënon sulmin ndaj Todorovit: Ajo që ndodhi është e palejueshme (VIDEO) Kryeministri i Maqedonisë, Zoran Zaev, pasi mori detyrën nga Emil Dimitriev, foli para gazetarëve për tema të ndryshme.
Zbulohet motivi i sulmit ndaj ish-ministit Todorov Policia ka arrestuar një 57 vjeçar nga Velesi, i identifikuar si Ljubço S. pasi tentoi të vriste ish ministrin Nikolla T
Dalin pamjet e arrestimit të sulmuesit në Ministrinë e Shëndetësisë (VIDEO) ​Një incident i armatosur ka ndodhur para pak çastesh në Ministrinë e Shëndetësisë. Sipas raportimeve të para
Bashkëpunëtori i Gruevskit heq dorë nga VMRO-DPMNE dhe mandati i deputetit Ministri i shëndetësisë dhe zv. kryeministri në qeverinë e VMRO-DPMNE-së, Nikolla Todorov përmes një postimi në llogari
Todorov: LSDM-ja po planifikon ta marrë pushtetin me dhunë Nikolla Todorov nga rardhët e VMRO-DPMNE-së, gjatë një interviste për "24 vesti" ka theksuar se LSDM-ja po planifikon ta
LSDM po planifikon të marrë pushtetin me dhunë? Anëtari i Komitetit Qendror në VMRO-DPMNE, Nikolla Todorov, i ftuar në TV24 ka folur rreth situatës aktuale në Kuvendin
Tërhiqet VMRO: Nuk kemi asgjë kundër shqiptarëve Antari i i Këshillit Ekzekutiv të VMRO-DPMNE-së Nikolla Todorov, i ftuar në emisionin "Top Tema", ka thënë se partia e t
Todorov: Ziadin Sela përbën rrezikshmëri përderisa nuk njeh identitetin maqedonas Deputeti i VMRO-DPMNE-së, Nikolla Todorov i ftuar në emisionin Top Tema ndër të tjera hodhi shumë akuza për Liderin e L
LSDM reagon ndaj deklaratës së Todorovit: Nuk ka kthim pas! LSDM-ja ka reaguar ndaj deklaratës së Nikolla Todorovit të VMRO-DPMNE-së, i cili ka thënë se LSDM-ja po tenton të vjedhë
Reagon Todorov: Vendimi i Gjykatës për LSDM-në është i kundërligjshëm dhe skandaloz VMRO-DPMNE-ja e ka cilësuar si të kundërligjshëm dhe skandaloz vendimin e gjykatës administrative për të pranuar padinë