999 rezultate për

tmerruar

"Të tmerruar dhe të shkatërruar", Viola Spiro flet pas vdekjes së babait (FOTO LAJM) Një ngjarje tragjike ka ndodhur në familjen e Viola Spiros, e cila ka humbur babain për shkak të koronavirusit. Bëhet
Shkrepjet nga situatat e përditshme që kanë tmerruar botën (FOTO LAJM) Ju mund të mendoni se bëhet fjalë për disa skena të dhunshme ose histori fantazmash, por jo. Pa e kuptuar mund t’ju t
Kokë e këmbë e maskuar, mbesa e Berishës e tmerruar nga COVID-19 (FOTO LAJM) Mbesa e ish-kryeministrit Sali Berisha Dasara Malltezi ka publikuar së fundmi në profilin e saj disa foto nga një stacio
Shkrepjet nga situatat e përditshme që kanë tmerruar botën (FOTO LAJM) Ju mund të mendoni se bëhet fjalë për disa skena të dhunshme ose histori fantazmash, por jo. Pa e kuptuar mund t’ju t
"Ndihem e tmerruar", nëna e adoleshentit të dhunuar reagon për deklaratën e Veliut (VIDEO) Deklarata e kreut të Policisë së Shtetit, Ardi Veliut se 15 vjeçari i dhunuar nga policia te Liqeni, vinte nga një famil
Lukaku rrëfehet i tmerruar: Nuk luajmë pa pasur siguri Sulmuesi i Interit, Romelu Lukaku, në një intervistë për sajtin amerikan “Bleacher Report”, ka treguar momentin e vështi
U shkrepën brenda pak sekondave, çfarë nuk shkon në këto fotografi? Këto dy foto, të realizuara pak sekonda larg nga njëra – tjetra, kanë tmerruar përdoruesit në internet. Teksa në njër
Dëshmitë/ Shqiptarët të tmerruar pas tërmetit, i frikësohen një "26 Nëntori" të dytë (FOTO LAJM) Dy termete në pak sekonda kanë prekur Shqipërinë me epiqendër sërish Durrësin. Tërmeti i fuqishëm me magnitutë 4.9 i
Nadal qëlloi vajzën në fytyrë e më pas e puthi (VIDEO) Rafael Nadal, aktualisht tenisti numër një në botë, gjatë meçit të sotëm me Federico Delbonis, e ka qëlluar me top në fy
E tmerruar nga tërmeti, e moshuara tenton t'i puthë dorën Ramës po ai s'e lejon Kryeministri Edi Rama ka vizituar disa prej të shtruarve, të cilët kanë mbetur të lënduar nga tërmeti. Mes tyre ka
U shkrepën brenda pak sekondave, fotot e frikshme bëhen virale në rrjet Këto dy foto, të realizuara pak sekonda larg nga njëra – tjetra, kanë tmerruar përdoruesit në internet. Teksa në njër
Berisha: Të tmerruar nga hetimi, dje e sulmoja unë, sot prokurori u shpall kriminel Deklaratat e zv. kryeministrit Erion Braçe për prokurorin Arjan Ndoj, në Durrës, që ka kërkuar arrestimin e ish kreut të
Një nuse që qan e tmerruar ditën e dasmës, çfarë fshihet pas këtyre pamjeve (FOTO LAJM) Dasmat shqiptare para viteve 90-të nuk kanë qenë aspak të zakonshme. Michel Setboun hyn tek ata fotografë të huaj që kan
Prokurorja Stefanova: Jam e tmerruar nga incizimi i publikuar Për herë të parë incizimin i cili u publikua në opinion nga ana e gazetës italiane “La Verita” për rastin “Zhvatja”, e k
"Merrni 'gura' dhe qëlloni", Fjolla Morina zgjohet e tmerruar nga mediat (FOTO LAJM) Ditën e djeshme Fjolla Morina u kthye në kryefjalën e mediave për shkak të veshjes provokuese që mbante të veshur në nj
Tërmeti i fortë, banorët e Korçës dalin të tmerruar nga shtëpitë Shtatë goditje të forta tërmeti kanë tmerruar sot në orët e para të ditës banorët e Korçës dhe rrethinave. Lëkundjet
Ka dashur ta vrasë me 21 janar? Berisha reagon ndaj akuzës së Ramës "Mendoni të isha unë në atë tribunë dhe flakët të vinin tek kjo dritare, do isha unë sot duke folur, do isha unë diku në
Gruaja zgjohet e tmerruar pasi u kafshua nga gjarpri gjigant (VIDEO) Ky është momenti i tmerrshëm kur një piton kafshën në këmbë një pensioniste, ndërsa ajo po flinte. Zvarraniku kisht
Vuçiç i tmerruar nga shifrat e shqiptarëve që duan bashkim Sipas presidentit serb, çdo ditë e më shumë shqiptarët po e përkrahin bashkimin kombëtar. Madje, Aleksander Vuçiç, në My
"I tmerruar nga kosovarët në protestë", çfarë bën Rama nëpër hotele Ish-kryeministri Berisha e ka publikuar një mesazh në Facebook ku deklaron se policia e Shtetit po kryen kontrolle në t