999 rezultate për

tmerrshmi

Po më ndjekin, kam parandjenjë të keqe! I tmerrshmi i Vlorës kishte nuhatur atentatin Viktimat e atentatit në Durrës para se të vriteshin darkuan me disa shokë në një lokal në periferi të Tiranës. Edhe
Ky është personi që vrau të tmerrshmin Arkan (FOTO LAJM) Dobrosav Gavriq po kalon ditët e tij prapa grilave në Afrikën e Jugut, një rrugë e gjatë nga atdheu i tij, duke pritur n
Edison "faqe djeguri", i afërm i të tmerrshmit të Vlorës që qëlloi me anti-tank ndaj Lul Berishës Edison Harizaj është 39-vjeçari i cili u ekzekutua me breshëri plumbash të shtëna nga dy armë të ndryshme dy net më parë
Skenar siçilian, si u ekzekutua i tmerrshmi i Vlorës me 50 plumba në Durrës Detaje të reja janë zbuluar në lidhje me atentatin mafioz të ndodhur në Durrës, ku u vranë Edison Harizaj, miku i Emilja
I tmerrshmi i Beratit, kush është Lul Caka që po i çonin 600 gr drogë në burg Detaje të reja kanë dalë në "dritë" në lidhje me dy vëllezrit lushnjar që u arrestuan sot nga policia në tentativë për t
Koka e grupit, ky është i tmerrshmi i familjes Bajri që i shpëtoi Policisë (FOTO LAJM) Policia ka bërë publike një foto të Enver Bajrit, 45 vjeçari i cilësuar si kreu i grupit kriminal më të rrezikshëm në Sh
Vendimi i fundit: Çfarë ka ndodhur me pronat e të "tmerrshmit" të Shkodrës Safet Bajri është arrestuar ditën e djeshme në Tiranë, i njohur si "i forti" i Shkodrës. Sot Bajri pritet të njihet m
7 vjedhje, arrestohet i tmerrshmi i Elbasanit Policia ka zbardhur një sërë vjedhjesh të ndodhura më parë në Elbasan. Arrestohet një prej autorëve, si dhe shpallet
Pagoi për kokën e Cukut, ku fshihet i "tmerrshmi" i Fierit Policia ka shpallur në kërkim ndërkombëtar Bledar Jambellin. Ai akuzohet si si porositësi i vrasjes së ish- kreut të
Pamjet, si i grabiste karburantet me armë i tmerrshmi i Sarandës (VIDEO) Policia e Sarandës ka vënë në pranga një të shumëkërkuar për grabitje me armë. Burime zyrtare nga policia bëjnë me di
I vodhi makinën policit, shpallet në kërkim i "tmerrshmi" i Vlorës Ditën e sotme policia bën me dije se ka identifikuar autorin e grabitjes së një makinë ditën e djeshme. Po ashtu poli
U lirua sot nga burgu, si e vrau policin "i tmerrshmi" nga Berati Ilir Paja, personi qe u la i lire sot me vendin te Gjykates se Krujes, eshte emer i njohur per policine dhe drejtesine.
Tmerronte Kamzën, arrestohet hajduti që bënte “kërdinë” në autobuzë "I tmerrshmi" i Kamzës është vënë në pranga sot nga policia e Tiranës pasi është kapur teksa ka tentuar të vjedhë një
Ka marrë 300 jetë njerëzish, kapet “i tmerrshmi” Blanco Është vënë në pranga kryetari i bandës bandës “Mara Salvatrucha”, e njohur edhe si MS-13. Policia ka njoftuar se Ang
Tentoi të vriste 26-vjeçarin, kush është “i tmerrshmi” i Bulqizës Policia e Dibrës i ka dorëzuar Tiranës 31- vjeçarin, që u arrestua të premten gjatë operacionit të koduar “Zerqani”.
Vrasjet e bujshme nga "i tmerrshmi i Burrelit", si iu fsheh prej vitesh Policisë (FOTO LAJM) Është ekstraduar në Shqipëri Avni Metra ose i njohur ndryshe si i tmerrshmi i Burrelit. Pas një beteje të gjatë me drejt
Klasikja në duart e "të tmerrshmit" Mallenco Do të jetë Alberto Undiano Mallenco arbitri i ndeshjes mes Barcelonës dhe Real Madrid, e programuar të luhet të shtunën