999 rezultate për

tmerrshme

HORROR/ 11 djem përdhunojnë një 13-vjeçar në Itali Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur sot në Itali, pasi një grup prej 11 djemsh, prej të cilëve 3 janë nga 14 vjeç, kanë p
Pamjet e tmerrshme të luftës së 2001: Si u masakruan babë e bir në mes të Tetovës (VIDEO) Për një ditë, për një çast, policia maqedonase vret babë e bir, Razim(37) dhe Ramadan Koraci(60), në afërsi të stadiumit
"Prisja që të më përdhunonin", Kim tregon skenën e tmerrshme të grabitjes në Paris (FOTO LAJM) Seriali i Keeping Up With the Kardashians, mbrëmjen e djeshme ka shfaqur momentin e vështirë kur Kim Kardashian u grabit
E TMERRSHME / 26-vjeçari përdhunon dy motrat nga Tetova Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur sot në Tetovë, pasi një shtetas nga Maqedonia me inicialet F.B., 26 vjeç, ka përdhuru
E tmerrshme/ Sherr masiv në Vlorë, dëshmia: E qëlluan me hekur në kokë Një sherr mes disa disa meshkujsh ka ndodhur sot në qytetin e Vlorës. Burime nga vendngjarja bëjnë me dije se sheri ka n
E TMERRSHME/ Në fshatin SOS, dy djem abuzojnë seksualisht me 9-vjeçaren Një skandal seksual ka ndodhur në fshatin e fëmijëve SOS pak javë më parë. Dy djem të moshës 15 dhe 16 vjeç kanë abuzuar
"Krokodili", droga e tmerrshme që të "ha" trupin (FOTO LAJM) Droga "Krokodil" e Rusisë është një nga drogat më të forta dhe shkatërruese në botë, pasi në fillim i krijon përdorusve
Vdekja e tmerrshme në Bërzhitë, e moshuara u lidh këmbë e duar dhe u mbyt Një ngjarje e tmerrshme ndodhi mbrëmë në Bërzhitë të Tiranës ku një e moshuar u gjet e vdekur dhe e lidhur nga këmbët dh
Babai dogji me ujë të nxehtë vajzën, gjyshja tregon skenën e tmerrshme Dhuna në familje ka mbizotëruar për vite me radhë në familjen Xhura në Durrës, e cila jeton mes varfërisë në Porto Roman
Pamje të tmerrshme në Elbasan, qentë endacakë vriten në sy të qytetarëve (VIDEO) Në qytetin e Elbasanit ka nisur një fushatë masive e vrasjes së qenve endacakë. Përgjithësisht, punonjësit e bashkisë
E TMERRSHME / ISIS stërvit ushtarët të hanë njerëz në mungesë të ushqimit Në kampet e organizatës terroriste ISIS, militantët mësonin se si të "hanë armiqtë" e tyre, ka bërë të ditur Fondacioni
E TMERRSHME/ Avioni në Australi bie brenda qendrës tregtare (VIDEO) Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur në Australi. Një aeroplan ka rënë në një qendër tregtare në afërsi të aeroportit Esed
NGJARJE E RENDE / Burri djeg për së gjalli gruan në sy të fëmijëve (VIDEO) Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur në Rumani, pasi një burrë i ka vënë flakën gruas së tij në prezencë të dy fëmijëve të
E TMERRSHME/ "Kishte naze, s'pushonte së qari", nëna rreh për vdekje fëmijën 3 vjeçar Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali ku një nënë ka rrahur fëmijën e saj vetëm 3 vjeçar deri sa i ka shkaktuar vdekje
E TMERRSHME/ Shikoni si përfundoi kjo vajzë pasi përdori... Tajla Duri, publikoi në rrjetin social Facebook, fotot tronditëse të syve të saj pasi u përpoq të pikturojë vetullat
Pas turpërimit në Paris, Enrique gjen "fajtorin" Shën Valentini ishte një ditë e mallkuar për Barcelonën që ka pësuar një humbje shokuese 4-0 nga PSG-ja. Pas sfidës Luis
"Pazari" i Donald Trump me Vladimir Putin: Një ide e tmerrshme! George W. Bush pa sytë e Vladimir Putinit dhe mendoi se pa shpirtin e tij. E kishte gabim. Barack Obama tentoi të “riven
E TMERRSHME/ "Burri më rreh prej 22 vjetësh, trembem për fëmijët" Një grua nga fshati Miras në Korçë denoncoi në emisionin Fiks Fare dhunën 22-vjeçare të bashkëshortit të saj. Në një
E TMERRSHME/ Shqiptari kap me zor ish-gruan në rrugë, dhunon edhe policinë Një 34 vjeçar shqiptar është arrestuar nga Policia Italiane pasi akuzohet për keqtrajtim t ish-gruas. 34-vjeçari C.E. ka
"Ishte e tmerrshme", ja detajet si ndodhi aksidenti ku vdiqën dy shqiptaret (FOTO LAJM) Një aksident rrugor rezultoi fatal për jetën e katër të rinjve, dy vajza shqiptare dhe dy djem italianë. Sipas media
 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}