999 rezultate për

tmerri

Gruaja pa fat rrëfen 12 muajt e tmerrit: Babai i vdiq nga koronavirusi, mbeti pa punë dhe pa shtëpi 2020 ishte padyshim viti që nuk kënaqi askënd për shkak të makthit të shkaktuar nga koronavirusi dhe humbjes së familjar
Një uturimë nga nëntoka, pastaj tmerri dhe tymi pushtoi gjithçka Tërmeti i mesditës së djeshme në me epiqendër Petrinjan në Kroaci ka shkaktuar deri më tani 7 të vdekur, më e vogla 12 v
"Kam parë të vdesin me dhjetëra njerëz", ish-deputeti rrëfen 55 ditët e tmerrit me COVID-19 Një prej personave të infektuar me koronavirus në vendin tonë, ka qenë dhe ish-deputeti i PS, Fatmir Toçi. Si pasojë e i
Dy kampionë të Premier League tregojnë tmerrin që po kalojnë për shkak të Covid-19 prej një muaji Skuadra e tyre ishte ndër më të prekurat nga koronavirusi i Premier League: 10, mes skuadrës dhe stafit, të Newcastle re
Varrmihësi rrëfen tmerrin: Hapim gropa natën dhe varrosim ditën, frika që na shoqëron (FOTO LAJM) Krahas mjekëve dhe infermierëve, janë edhe punonjësit e varrezave ata që po përballen me një situatë tepër të vështirë p
Spitalet në kolaps, reagon Rama: Duan t’ju fusin tmerrin! Kryeministri Edi Rama, ka reaguar në lidhje më akuzat e bëra nga opozita se spitalet Covid janë të tejmbushura dhe se si
Ziso Kristopulli rrëfen tmerrin e rrëmbimit: Më mashtruan, më vendosën thesin në kokë Ziso Kristopulli, i cili shumë vite më parë u rrëmbye dhe u torturua nga Shërbimi Informativ Kombëtar bashkë me biznesme
Grabiste dhe p*rdhunonte të moshuarat, çfarë e tradhtoi "tmerrin e Palasës" dhe shokun e tij Një ditë më parë u vu në pranga një 48-vjeçar, pasi kishte vjedhur një telefon celular si dhe 50 mijë lekë të vjetra.
Vidhte banesat e abuzonte me të moshuarat, vihet në pranga "tmerri" i Palasës Policia e Vlorë ka vënë në pranga "tmerrin e Palasë" në Himarë. Shtetasi në fjalë akuzohet për grabitjen e një sërë
I riu që fitoi betejën me COVID rrëfen tmerrin: Trupi im është dëmtuar! Petro është 25 vjeçari, i cili ndonëse ishte në gjendje shumë të mirë shëndetësore, iu desh të përballej me fazën më të
"Më morën me shkelma, kam frikë të jetoj këtu", gruaja rrëfen tmerrin e grabitjes Mrik Ndoja është gruaja nga Puka e cila ra pre e grabitjes dhe dhunës nga disa persona të maskuar. Ajo ka deklarhar se a
Vajza shqiptare rrëfen tmerrin: Babai vdiq nga COVID-19, trupi iu humb në morg Një vajzë ka rrëfyer gjithcka ndodhi në Kosovë pasi humbi jetën babai i saj nga Covidi dhe fajëson autoritetet që nuk i
Armët bërthamore nuk do të asgjësohen, si nisi epoka e re e tmerrit në botë Me hedhjen e bombave bërthamore në Hiroshima dhe Nagasaki filloi një epokë e re e tmerrit në botë. Ka shumë pak shanse q
I riu nga Maqedonia e Veriut tregon tmerrin në Beirut: Me fat që u vonova për të shëtitur në qytet Në Beirut të Libanit, ka dhe qytetarë nga Maqedonia e Veriut. Dushko Ristovski është njëri prej tyre dhe ka folur për fa
I mbijetuari rrëfen tmerrin në det: Djali u përpoq të shpëtonte mamanë Moti i keq mund të ketë shkaktuar një tragjedi ditën e sotme në Himarë. Një varke me 4 pjestarë është përmbysur për
Pamje tmerri nga Bejrut: Makina e shtëpi të shkatërruara, njerëz të gjakosur nëpër rrugë Kryeqyteti i Liban, Bejrut është kthyer në një fushë lufte pas shpërthimit të një fabrike fishekzjarresh duke shkaktuar
Tmerri i familjes dibrane: Varrosën të riun, familjarët e gjejnë varrin dy herë të hapur brenda 40 ditëve! Një ngjarje e rëndë e ndodhur në 20 qershor në fshatin Valikardhë të qarkut të Dibrës, ku gjeti vdekjen një 36-vjeçar, i
Pas këtyre pamjeve, nuk do të mbani më kurrë në dorë një llastik flokësh (FOTO LAJM) Ndoshta keni dëgjuar se mbajtja e llastiqeve të flokëve në dorë mund të jetë e dëmshme për shëndetin tuaj, por mbase nuk
I dënuar me burgim të përjetshëm, tmerri i "Çoles" në trazirat e 97' kërkon lirinë Zani Çaushi ose i njohur ndryshe si i forti i Vlorës në trazirat e 97' ka kërkuar lirinë me kusht në Gjykatën e Korçës.
Shitësja në Durrës tregon tmerrin: Dy të rinj e qëllojnë me grushte e gërshërë Bore Uka, një shtetase me banim në zonën e Plazhit të Durrësit, tregon se si u përball me agresionin e dy të rinjve në d