999 rezultate për

tmerri

Spitalet në kolaps, reagon Rama: Duan t’ju fusin tmerrin! Kryeministri Edi Rama, ka reaguar në lidhje më akuzat e bëra nga opozita se spitalet Covid janë të tejmbushura dhe se si
Ziso Kristopulli rrëfen tmerrin e rrëmbimit: Më mashtruan, më vendosën thesin në kokë Ziso Kristopulli, i cili shumë vite më parë u rrëmbye dhe u torturua nga Shërbimi Informativ Kombëtar bashkë me biznesme
Grabiste dhe p*rdhunonte të moshuarat, çfarë e tradhtoi "tmerrin e Palasës" dhe shokun e tij Një ditë më parë u vu në pranga një 48-vjeçar, pasi kishte vjedhur një telefon celular si dhe 50 mijë lekë të vjetra.
Vidhte banesat e abuzonte me të moshuarat, vihet në pranga "tmerri" i Palasës Policia e Vlorë ka vënë në pranga "tmerrin e Palasë" në Himarë. Shtetasi në fjalë akuzohet për grabitjen e një sërë
I riu që fitoi betejën me COVID rrëfen tmerrin: Trupi im është dëmtuar! Petro është 25 vjeçari, i cili ndonëse ishte në gjendje shumë të mirë shëndetësore, iu desh të përballej me fazën më të
"Më morën me shkelma, kam frikë të jetoj këtu", gruaja rrëfen tmerrin e grabitjes Mrik Ndoja është gruaja nga Puka e cila ra pre e grabitjes dhe dhunës nga disa persona të maskuar. Ajo ka deklarhar se a
Vajza shqiptare rrëfen tmerrin: Babai vdiq nga COVID-19, trupi iu humb në morg Një vajzë ka rrëfyer gjithcka ndodhi në Kosovë pasi humbi jetën babai i saj nga Covidi dhe fajëson autoritetet që nuk i
Armët bërthamore nuk do të asgjësohen, si nisi epoka e re e tmerrit në botë Me hedhjen e bombave bërthamore në Hiroshima dhe Nagasaki filloi një epokë e re e tmerrit në botë. Ka shumë pak shanse q
I riu nga Maqedonia e Veriut tregon tmerrin në Beirut: Me fat që u vonova për të shëtitur në qytet Në Beirut të Libanit, ka dhe qytetarë nga Maqedonia e Veriut. Dushko Ristovski është njëri prej tyre dhe ka folur për fa
I mbijetuari rrëfen tmerrin në det: Djali u përpoq të shpëtonte mamanë Moti i keq mund të ketë shkaktuar një tragjedi ditën e sotme në Himarë. Një varke me 4 pjestarë është përmbysur për
Pamje tmerri nga Bejrut: Makina e shtëpi të shkatërruara, njerëz të gjakosur nëpër rrugë Kryeqyteti i Liban, Bejrut është kthyer në një fushë lufte pas shpërthimit të një fabrike fishekzjarresh duke shkaktuar
Tmerri i familjes dibrane: Varrosën të riun, familjarët e gjejnë varrin dy herë të hapur brenda 40 ditëve! Një ngjarje e rëndë e ndodhur në 20 qershor në fshatin Valikardhë të qarkut të Dibrës, ku gjeti vdekjen një 36-vjeçar, i
Pas këtyre pamjeve, nuk do të mbani më kurrë në dorë një llastik flokësh (FOTO LAJM) Ndoshta keni dëgjuar se mbajtja e llastiqeve të flokëve në dorë mund të jetë e dëmshme për shëndetin tuaj, por mbase nuk
I dënuar me burgim të përjetshëm, tmerri i "Çoles" në trazirat e 97' kërkon lirinë Zani Çaushi ose i njohur ndryshe si i forti i Vlorës në trazirat e 97' ka kërkuar lirinë me kusht në Gjykatën e Korçës.
Shitësja në Durrës tregon tmerrin: Dy të rinj e qëllojnë me grushte e gërshërë Bore Uka, një shtetase me banim në zonën e Plazhit të Durrësit, tregon se si u përball me agresionin e dy të rinjve në d
"Tmerri" i banorëve në Sarandë, ndiqen dhe arrestohen dy grabitësit Policia e Sarandës ka arrestuar dy grabitës të dënuar edhe më parë për vjedhje. Në kurthin e policisë ka rënë Mentor
Prezantuesja sportive përjeton tmerrin, i grabisin bizhuteritë në apartamentin në Milano Në pritje të rifillimit të kampionati italian, prezantuesja e njohur sportive e DAZN, Diletta Leotta është përballur me
Nuk ka fund "tmerri" në SHBA, del videoja e vrasjes së një tjetër afrikano-amerikani nga policia (VIDEO) Vdekja e George Floyd shkaktoi një valë të madhe protestash dhe trazirash në 50 shtetet e SHBA-ve. Akoma pa mbaruar f
Gruaja e Luiz Adrianos tregon tmerrin: Më kërcënuan me jetë nëse martohesha me të (FOTO LAJM) Dashuria e tyre lindi vite më parë kur Luiz Adriano u largua nga Milano për të shkuar dhe të luante te Spartaku i Moskës
Momenti i "tmerrit", toka lëviz dhe uji përpin shtëpitë brenda minutit (VIDEO) Pamjet që shihni në videon e mësipërme janë regjistruar në Alta, Norvegji. Një rrëshqitje në tokë pranë Alta, Norvegj