999 rezultate për

tmerr

Tmerrohen lojtarët e tifozët, policia futet me armë në fushë (VIDEO) Pamje tmerri po qarkullojnë në internet, nga ndeshja Grin Bufalos-Nkana e cila përfundoi 5-0 për vendasit, në kampionati
U izolua në Greqi, Anxhela Peristeri rrëfen eksperiencën e tmerrshme me Covid-19 (FOTO LAJM) Anxhela Perisetri është një nga personazhet që është përballur me Covid-19. Këngëtarja ka zbuluar së fundmi se ajo është
Rakacolli tregon veprimin e "çuditshëm" të pacientëve të infektuar me Covid-19: E tmerrshme! "Të gjithë njerëzit që janë pozitivë janë nëpër databaze, dhe bëhet maksimumi për të bërë një gjurmim dhe izolim të tyre
"Psikovirusi më i tmerrshëm se virusi", mjeku Stojku zbulon se kaloi koronavirusin Mjeku i njohur, Edmond Stojku, ishte ditën e sotme në një lidhje të drejtpërdrejtë me emisionin “Shqipëria Live” në Top
Reagimi epik i Marinës, Visjani e tmerron sërish (VIDEO) Visjani Ukcenaj nuk ka hequr dorë së tremburi Marinën dhe këtë sapo na e tregoi sërish në videon e fundit. Megjithatë në
Spitalet në kolaps, reagon Rama: Duan t’ju fusin tmerrin! Kryeministri Edi Rama, ka reaguar në lidhje më akuzat e bëra nga opozita se spitalet Covid janë të tejmbushura dhe se si
Gjendet shtëpia me 164 qenë në gjendje të tmerrshme Këta qenë u gjendën në kushte mizërie të shtypur njëri mbi tjetrin në një shtëpi shumë të vogël në Japoni, në qytetin Iz
"Të tmerruar dhe të shkatërruar", Viola Spiro flet pas vdekjes së babait (FOTO LAJM) Një ngjarje tragjike ka ndodhur në familjen e Viola Spiros, e cila ka humbur babain për shkak të koronavirusit. Bëhet
Ministri italian i vendosur: Në 48 orë do merren masat Ministri i Shëndetësisë në Itali, Roberto Speranza, tha të dielën se të dhënat e reja për sa i përket situatës së pandem
Historia rrëqethëse e Xhesilaidës: Bashkëjetoj që 1 vjeçe me një gyp të tmerrshëm Në fshatin Zharnec të Lushnjës, 14-vjeçarja Xhesilaida ulët shpesh tek ky cep i shtëpisë. Shkruan në ditar mendimet, dës
Fiori Dardha: Mami po lufton me sëmundjen më të tmerrshme në botë (FOTO LAJM) Gazetarja e njohur, Fiori Dardha ka treguar me postimet e ndryshme në rrjetet sociale se gjendet gjatë gjithë kohës pran
Ziso Kristopulli rrëfen tmerrin e rrëmbimit: Më mashtruan, më vendosën thesin në kokë Ziso Kristopulli, i cili shumë vite më parë u rrëmbye dhe u torturua nga Shërbimi Informativ Kombëtar bashkë me biznesme
Doli nga burgu pak muaj më parë, arrestohet "i tmerrshmi" i Korçës Policia e Korçës ka vënë në pranga Andi Mullallin. Mullalli është një emër i njohur për drejtësinë i cili doli nga bu
Grabiste dhe p*rdhunonte të moshuarat, çfarë e tradhtoi "tmerrin e Palasës" dhe shokun e tij Një ditë më parë u vu në pranga një 48-vjeçar, pasi kishte vjedhur një telefon celular si dhe 50 mijë lekë të vjetra.
Vidhte banesat e abuzonte me të moshuarat, vihet në pranga "tmerri" i Palasës Policia e Vlorë ka vënë në pranga "tmerrin e Palasë" në Himarë. Shtetasi në fjalë akuzohet për grabitjen e një sërë
"Maskën e kam tmerr", Rama zbulon në Opinion sëmundjen e tij Nga dita e sotme në Shqipëri nëse kapësh në rrugë apo në cdo ambient tjetër publik pa maskë, do të gjobitesh. Mbajtja
Shpërthimi i tmerrshëm i bombës nga Lufta e Dytë Botërore në Poloni (VIDEO) Një bombë e Luftës së Dytë Botërore shpërtheu në Poloni gjatë një përpjekje për deminim. Bomba e quajtur Tallboy me p
Pamje të tmerrshme të rrëmbimit: Kap vajzën sapo zbret nga autobusi (VIDEO) Një video e transmetuar nga media botërore tregon momentin kur një burrë rrëmben një vajzë 9-vjecare në Rhode Island në
Kishte dhimbje të tmerrshme koke, vajza mëson lajmin e hidhur Një vajzë e re, e cila shkoi për vizitë tek mjeku pasi vuante nga dhimbje të tmerrshme koke, zbuloi se në të vërtetë kis
Ylli i PSG përjeton tmerr, avioni shfaq probleme në ajër Mbrojtësi i PSG-së, Alesandro Florenzi, ka kaluar një moment të vështirë teksa po udhëtonte për t’u grumbulluar me Itali