999 rezultate për

tjetrit

Një vit pas ndarjes, ribashkohet çifti i njohur i showbiz-it shqiptar (FOTO LAJM) Pas katër vitesh së bashku, dyshja shumë e njohur e showbiz-it shqiptar, Heidi Lushtaku dhe Robin Krasniqi, i dhanë fund
Upss! Vëllezërit Veshaj i zbulojnë njëri-tjetrit herën e tyre të parë Vëllezërit Veshaj, Romeo dhe Donaldi ishin të ftuar në puntatën e gjashtë të emisionit “Shiko Kush LUAN” me moderatore d
Bënë bujë me ndarjen, ribashkohen çifti i njohur i showbizit shqiptar (FOTO LAJM) Pasi konfirmuan lidhjen e tyre, Heidi Lushtaku dhe Robin Krasniqi u bënë një prej çifteve më të pëlqyera shqiptare. Por
Është ndarë me Feron? Postimi i fundit i Arbenitës i "vuri kapakun" (FOTO LAJM) Fero dhe Arbenita Ismajli i kanë lënë pas hatërmbetjet dhe janë kthyer sërish në krahët e njëri-tjetrit! Së fundmi mode
DETAJET/ Njërit plumb në ballë e tjetrit dy në bark, vëllai i sugjeroi autorit të vriste edhe veten Janë zbardhur të dhëna tronditëse nga vrasja e dyfishtë në Malësi të Madhe ku sot u gjet trupat e dy të rinjve, Vislon C
"Kung Fu Mama", Ledri ndan foton epike të Sarës (FOTO LAJM) Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë padyshim një ndër çiftet më të komentuar të shoëbizzit. Dyshja do të bëhen prindër të një
"Me Dudën jam vëlla, i kemi dhënë fjalën njëri-tjetrit", Noizy flet për marrdhënien e prishur me reperin (VIDEO) Noizy i ftuar në emisionin "Ndërrimi i Natës" ka folur për mardheniet me reperin Duda me të cilin dy vitet e fundit i ka
Trump dhe Obama hedhin "baltë" ndaj njëri-tjetrit: I paáftë dhe idiót Ish-presidenti i SHBA, Barack Obama është përkushtuar jo pak në fushatën e kandidatit demokrat, Joe Biden, dikur vartësi
Vesa Luma zihet me Big Bastën dhe zbulon arsyen: Nuk flasim! (FOTO LAJM) Vesa Luma dhe Big Basta janë padyshim një ndër çiftet më të pëlqyer nga publiku shqiptar. Dyshja kanë publikuar shpesh m
Haradinaj: Po na sulmon armiku, duhet të lëmë anash llogaritë ndaj njëri-tjetrit Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka folur për aktakuzat e paralajmëruara nga Gjykata Spec
Të ndarë, por Dafina dhe Dj Geek publikojnë momentet romantike krah njëri-tjetrit (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri dhe Dj Geek u kthyen disa javë më parë në çiftin më të komentuar të shoëbiz-it, kjo për lidhjen e papritur
"Erdha te burri", Arbenita dhe Fero bashkohen pas muajsh larg njëri-tjetrit (FOTO LAJM) Fero dhe Arbenita i kanë kaluar të ndarë muajt e karantinës. Modelja ndodhej në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ndërkoh
Larg njëri-tjetrit prej kohësh, Gerta Shino i jep fund marrëdhënies me partnerin? (FOTO LAJM) Gerta Shino prej kohësh duket se ka qenë në krizë në çift pasi shpesh hërë është përolur kohët e fundit në media për nda
Pra Loredana dhe Mozzik jo vetëm që po rrinë në një shtëpi, por veshin edhe rrobat e njëri-tjetrit (FOTO LAJM) Pak ditë më parë reperi Mozzik udhëtoi drejt Zvicrës për të takuar të voglën e tij Hanën, të cilën nuk e kishte parë pre
Fotoja më e ëmbël: Prej muajsh larg njëri-tjetrit, Mozzik takohet më në fund me Hanën (FOTO LAJM) Prej disa muajsh, Mozzzik nuk kishte mundur ta takonte vajzën e tij, Hana për shkak të periudhës së izolimit. Megjit
"Mat" në pushime, Bora dhe Donaldi i shprehin publikisht dashurinë njëri-tjetrit (FOTO LAJM) Bora Zemani dhe Donald Veshaj po pushojnë bashkë këtë përiudhë dhe nuk ka nevojë fare ta konfirmojnë. Fotot e tyre ma
U matet temperatura dhe qëndrojnë larg njëri-tjetrit, maturantët rikthehen në shkolla Pas më shumë se dy muajve mësim online, maturantët i janë rikthyer auditoreve në shkolla. Ata do mund të zhvillojnë m
Hajdari nuk mban më: Erdha për të ndryshuar sistemin, këta i shkelin syrin njëri-tjetrit (VIDEO) Deputetja Rudina Hajdari ka dalë e revoltuar nga mbledhja e Këshillit Politik mbi diskutimet për Reformën Zgjedhore.
Rudina Hajdari zbulon prapaskenat e mbledhjes së Reformës: Këta i shkelën syrin njëri-tjetrit Pas përfundimit të mbledhjes së Këshullit Politik për Reformën Zgjedhore, përfaqësuesja e opozitës parlamentare Rudina H
"S'të takon ty kjo", Ermal Mamaqi dhe Oriola Marashi "kunja" publikisht njëri-tjetrit (FOTO LAJM) Albëri Hadërgjonaj publikoi ditën e djeshme një video të së bijës e cila është pëlqyer dhe komentuar me mijëra herë.