999 rezultate për

tjetrin

Pengmarrje në Gramsh? Policia shkon në lokal dhe gjen burrat e rrahur me njëri-tjetrin Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Gramsh. Në kundërshtim me protokollet e sigurisë dhe nën efektin e pijeve alkoolik
Nuk fshihen më, Bora dhe Donaldi publikojnë momentet romantike (VIDEO) Megjithëse po shijojnë prej kohësh romancën me njëri-tjetrin, Donald Veshaj dhe Bora Zemani vendosën ta bënin vetëm së f
Ka lënë pas dashurinë e vjetër, kujt ja dedikon Lori Hoxha këto fjalë romantike (FOTO LAJM) Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari prej vitesh janë në qendër të mediave rozë. Vitin që lamë pas çifti u përfol për një nd
Pamjet e rënda bëhen virale, burri vret tjetrin me dy plumba nga pas shpine (VIDEO) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Brooklyn, SHBA. Një person ka qëlluar dikë tjetër teksa ky i fundit po lante makinën.
"A e di njeri ku fiken femrat?", Isli ndan fotot "romantike" me Orin (FOTO LAJM) Dy moderatorët e programit të mëngjesit "Wake Up", Ori Nebijaj dhe Isli Islami kanë treguar vazhdimisht se gëzojnë një m
Manastirliu paralajmëron bizneset: Nuk mundemi t’i vendosim të gjithëve nga një polic "Ne nuk mundemi që çdo qytetari t’i vendosim një polic, por duhet që çdokush të mbrojë shëndetin e vet dhe të tjerëve...
Tradhtuan njëri-tjetrin? VIP-at shqiptarë që ranë pre e skandaleve pas ndarjes (FOTO LAJM) Tradhtia është padyshim një nga temat që gjithmonë përflitet dhe ngjall interes tek publiku. Por sidomos kur ndodh m
"Për mua është i fundit dialog me ambasada", Rama flet nga Këshilli Kryeministri Edi Rama ka pranuar në Këshillin e Integrimit se në lidhje me marrëveshjet ku marrin pjesë ambasadorët, ai
Sherr midis barinjve shqiptarë: Njëri në gjendje kritike, tjetrin e godet kamioni pas zënkës Dy barinj shqiptarë kanë përfunduar në spital në Greqi pas një sherri mes tyre. Pacienti i shtruar në njësinë e kujde
Nuk e dinit, këta përsonazhe të famshëm kanë lidhje gjaku me njëri-tjetrin (FOTO LAJM) Duke folur statistikisht, të gjithë në Tokë janë të lidhur me njëri-tjetrin. Pra, kur mendoni se sa njerëz keni në p
Marcelo: Te Reali jemi të pangopur, kur fitojmë një trofe e duam menjëherë tjetrin Marcelo mezi pret të rikthehet në fushë, të triumfojë sërish, sepse kjo është ADN e klubit ku bën pjesë, më të titulluar
Doni të lëvizni nga një qytet në tjetrin? Rama shpjegon si do të jetë fundjava e fundit me zonat e kuqe Kryeministri Rama ka përcjellë informacionet e radhës, se si do të vijohet nga sot pas masave lehtësuese ndaj COVID-19.
Pas shpërthimit të pandemisë, amerikanët "kërcënohen" nga minjtë Teksa pndemia e koronavirusit mbylli bare dhe restorante, kanë "shërthyer" minjtë paralajmëron Qendra për Kontrollin dhe
Xhemi Shehu nuk feston ditëlindjen prej vitesh, mësoni ku qëndron "problemi" Mbrëmjen e djeshme historia që mbylli puntatën e emisionit “Dua të të bëj të lumtur” ishte ajo e 13-vjeçares Kaltra. Ajo
Aktorët me famë botërore që refuzojnë të luajnë në film me njëri-tjetrin (FOTO LAJM) Pavarësisht se sa i madh është talenti i një aktori, ata posedojnë tipare natyrore njerëzore. Ndonjëherë mund të kenë ke
Kërcet grushti në parlamentin serb, deputetët përplasen me njëri-tjetrin Lideri i lëvizjes opozitare Dveri, Boshko Obradoviç i shoqëruar nga deputetë dhe përkrahës sot bllokoi hyrjen e Parlamen
Juventusi dhe Interi ngacmojnë njëri-tjetrin për 5 majin (VIDEO) Data e 5 maj e vitit 2002 është ajo që ngjall kujtime dhe emocione të kundërta të tifozërisë së Interit dhe Juventusit,
Në një lidhje të re dashurie, ish-banori i "Big Brother" prezanton padashje të dashurën e tij (VIDEO) Ish-banori i ‘Big Brorher’, Erion Zeqiraj ka qenë pasditen e sotme në një lidhje në ‘Skype’ me emisonin ‘Ftesë në 5’.
Duhet edhe në karantinë, si të keni një takim romantik me partnerin Kujt ia merrte mendja se do të përjetonim një pandemi... Bill Gates-it, do thoni ju, po përveç atij, askujt. Natyrshëm,
"Prenotova dhomë treshe, do fle sa në një krevat në tjetrin", nëna bëhet virale (VIDEO) Po bën xhiron e rrjetit deklarata e një nëne nga Burreli e cila për herë të parë kishte shkuar në Itali e për fat të keq