999 rezultate për

tjetri

PD ashpërson tonet: Rama ka vendosur kundër njëri-tjetrit qytetarët me bizneset "Në Shqipërinë e varfëruar, shumë qytetarë jetojnë me qiratë që marrin, një pjesë tjetër paguajnë shpenzimet e tyre me q
Një këndvështrim ndryshe ndaj koronavirusit? Historia e këtij çifti na befasoi Shumë çifte janë duke zbuluar gjëra të reja që pëlqejnë dhe urrejnë tek njëri-tjetri gjatë kësaj periudhe izolimi Ndosht
2 metra nuk mjaftojnë, a po qëndrojmë sa duhet larg njëri-tjetrit? Një studim i ri nga Massachusetts Institute of Technology (MIT) doli në përfundimin se distanca prej dy metrash që po mb
I "ndau" koronavirusi, Afron i dedikon Bleros këto fjalë nga izolimi (FOTO LAJM) Ndonëse shumica e personazheve të njohur të "shoëbiz-it" shqiptar, janë vetizoluar pranë më të dashurve të tyre, duket s
Paniku nga Hantavirusi, ekspertët tregojnë çfarë nuk duhet konsumuar Një pasagjer që kishte vdekur brenda një autobusi në Kinë, kishte rezultuar pozitiv me një virus krejt tjetër nga COVID-
"Rrimë bashkë, sepse të dy kemi koronavirus", e dashura Dybalas tregon ditët në karantinë Oriana Sabatini, e dashura e argjentinasit Paolo Dibala, ka folur për “Telefe”, nga shtëpia e tyre në Torino ku dhe i ja
Duket si në kohë koronavirusi, ish-deputetja publikon pamje dhune nga supermarket (VIDEO) Ndërsa pandemia e koronavirusit vazhdon të mbizotërojë jetën, janë bërë virale shumë video të blerësve të panikosur që g
Edhe pse larg, Keisi dhe Stresi gjejnë zgjidhjen për të qenë bashkë në karantinë (FOTO LAJM) Në fillim të këtij muaji, Stresi bëri të ditur se gjërat mes tij dhe Keisit ishin rikthyer si dikur. Çifti i kishte l
Shqiptarët nuk binden! Të ngjitur me njëri-tjetrit, të gjithë në pazar sikur asgjë s'ka ndodhur Ndërkohë që qeveria ka ndërmarrë masa të ashpra dhe ekspertët këshillojnë nga mëngjesi në darkë për të evituar daljet dh
Deklarata e fortë e Ramës: Do vrasim njëri-tjetrin apo do shpëtojmë? Shifrat e tmerrshme të viktimave në Itali i kanë tronditur të gjithë. Në 24 orët e fundit ndërruan jetë 627 persona duke
Grumbull me njëri-tjetrin dhe pa doreza e maskë, shqiptarët nuk i frikëson as gjoba? Edhe pse të mos dalin nga shtëpitë për arsye të paqëndrueshme është kryetemë në ditët e sotme, shqiptarët duket se e kan
"Mos u puthni nga tre herë në faqe!", Braçe mesazh qytetarëve: E di që është e vështirë Zvendws kryeministri Erion Braçe kërkon nga qytetarët që të ruajnë distancat me njëri-tjetrin për t’u mbrojtur nga koron
Shqiptarët të frikësuar nga koronavirusi, Rama e Basha nuk i ndajnë akuzat ndaj njëri-tjetrit Dhe në këto ditë të vështira, Rama dhe Basha vazhdojnë akuzat dhe kundër akuzat mes tyre duke e kthyer si cdo ngjarje në
Njëri nip i "Ben Qimes" dhe tjetri mjeshtër për falsifikim dokumentash, kush janë emrat që nxorri sot OFL Operacioni Forca e Ligjit i ka dërguar sot formularin Zaim Tafës për deklarimin e pasurisë. Në vitin 2016 Zaim Tafa ë
3 çiftet e zodiakut që kanë një kimi perfekte me njëri-tjetrin Peshorja dhe Akrepi Peshorja dhe akrepi janë miq dhe partnerë të shkëlqyer sepse të dy në fshehtësi janë shumë intens
Vjen vendimi i UEFA-s, dy ndeshje të ligave europiane luhen pa tifozë UEFA ka njoftuar sot se zyrtarisht sfidat e Ligës së Kampionëve mes Valencias dhe Atalantës, dhe ajo e e Europa Leagues,
"Je bërë keq se ai tjetri të ka marrë dashurinë", Rama: Luli nuk shkon lule më lule Kryeministri Edi Rama ka thwnw sot se PD është katandisur figurante e manifestimeve të Presidentit, ndërsa për kreun e o
Humbja me Skënderbeun, lojtarët e Luftëtarit përleshen me njëri-tjetrin (VIDEO) Humbja në Korçë ka mërzitur shumë lojtarët e Luftëtarit, të cilët pas ndeshjes janë mbyllur në dhomat e zhveshjes dhe i
Njëri dhunoi partneren ndërsa tjetri shiste "të bardhë", kapen dy të rinjtë në Tiiranë Policia ka arrestuar dy persona në Tiranë, por për arsye të ndryshme. Një prej tyre akuzohet për shitje të lëndëve na
Pamje të rënda: Arinjtë polarë po hanë njëri-tjetrin (FOTO LAJM) Një fenomen i tmerrshëm po bëhet i zakonshëm në Arktik, shfaqja e kanibalizmit mes arinjve polarë. Së bashku me ngroh