999 rezultate për

tjerĂve

6 arsye pse një grua është kërcënuese ndaj të tjerave Më poshtë është një listënjë listë të 6 gjërave kryesore që i bëjnë gratë të kërcënojnë gratë e tjera. Bukuria Pav
Zhbogar, porosi qeverisë: Mos përsërisni gabimet nga e kaluara! Euroambasadori Samuel Zhbogar në një intervistë të fundit për “Telma” ka folur mbi lirinë e shtetit të robëruar dhe se z
Përveç tjerave, iPhone është edhe “spiun”?! Sikur të mos mjaftonin kritikat për “elasticitetin” e modelit të fundit të iPhone, Apple është vënë së fundmi në qendër
Adelina 32-vjeçare i le "targën" të tjerave Adelina Ismajli duket se është si vera, sa më shumë vite kalojnë, aq më e mirë bëhet. Dhe me rastin e ditëlindjes së saj
4 brazilianët që po "çorodisin" merkaton italiane (FOTO LAJM) Milan, Inter dhe Juventus kanë dërguar emisarët e tyre në Brazil me qëllim transferimin pranë ekipeve të tyre të talente