999 rezultate për

tjerĂt

Vetëm çanta e Jonida Maliqit ka çmimin e kripur, po të tjerat? Jonida Maliqi është një ndër këngëtaret më të dashura të publikut shqiptar. Që pas sjelljes në jetë të djalit të saj
Vetëm sandalet e Erës patën çmimin e kripur, po të tjerat? (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare, Era Instrefi do të jetë zëri i këtij Botërori, teksa do të së bashku me Will Smith dhe Niki Xhem k
Të bekuara me rreziqe, këto janë vendet e ndaluara në botë (FOTO LAJM) Edhe pse duket e çuditshme ka vende në botë që ligjerisht nuk lejohet të shkelë njeri. Edhe pse shpesh për turistët j
Kate Middleton nuk duket më si dukeshë, por si një nënë si të tjerat Kate Middleton ka vetëm një muaj që ka sjellë në jetë fëmijën e saj të tretë dhe ashtu siç edhe rregullat mbretërore e l
Vetëm VV për zgjedhje, të tjerat kërkojnë dialogun me Serbinë Lëvizja Vetëvendosje (LVV) është subjekti i vetëm parlamentar, i cili kërkon që, pa vonesë, vendi të shkojë në zgjedhje
ËshtĂ« konsideruar si mĂ« e bukura, çfarĂ« ka Eli Fara mĂ« shumĂ« se tĂ« tjerat? Ajo padyshim Ă«shtĂ« kthyer nĂ« njĂ« ikonĂ« bukurie nĂ« ShqipĂ«ri. E ftuar nĂ« Xing me Ermalin, Eli i Ă«shtĂ« pĂ«rgjigjur dhe di
Nuk lejohet të shkelë askush, arsyet e tmerrshme pse këto vende janë të ndaluara Edhe pse duket e çuditshme ka vende në botë që ligjerisht nuk lejohet të shkelë njeri. Edhe pse shpesh për turistët j
10 shenja qĂ« jeni njĂ« Grua “Alfa”, dhe bĂ«ni dallim nga gjithĂ« tĂ« tjerat GratĂ« e fuqishme kanĂ« tendencĂ«n pĂ«r t’i bĂ«rĂ« gjĂ«rat, ndryshe nga gratĂ« mesatare. Ato shfaqen nĂ« mĂ«nyra qĂ« vĂ«rtetĂ« rrokin
Arsyet e tmerrshme pse kĂ«to vende tĂ« botĂ«s janĂ« tĂ« ndaluara pĂ«r t’u vizituar Edhe pse duket e çuditshme ka vende nĂ« botĂ« qĂ« ligjerisht nuk lejohet tĂ« shkelĂ« njeri. Edhe pse shpesh pĂ«r turistĂ«t j
Di Francesco: ËshtĂ« njĂ« emocion unik dhe kurrĂ« nuk ka qenĂ« njĂ« ndeshje si tĂ« tjerat Eusebio Di Francesco nuk mund tĂ« presĂ« pĂ«r derbin e tij tĂ« parĂ« tĂ« kryeqytetit si trajner dhe paralajmĂ«ron "ne nuk do tĂ«
Ngjela sulmon Nanon për Azem Hajdarin: Nuk ishte frikacak! Shkrimi i Mustafa Nanos në lidhje me figurën e Azem Hajdarit ka shpërthyer në reagime të forta. Ndaj këtij shkrimi k
Nëse e kaloni këtë test në 10 sekonda, ju keni shikim unik (FOTO LAJM) Në figurat e publikuara ekziston një element në secilën nga fotot që është ndryshe nga të tjerat, shkruan albeu.com.
Tatimet dhe AMF inspektime të përbashkëta tek sigurimet dhe të tjerat Autoriteti i Mbikëqyrjes Financiare dhe Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve do të ushtrojnë kontrolle të përbashkëta pra
Joao Mario: Duan kualifkimin në Ligën e Kampionëve, të tjerat janë lluks Joao Mario ka folur pas fitores 2-0 kundër SPAL-it. Ai se ndihet mirë me lojën e Luciano Spallettit dhe se klubi një
Një sallatë me shalqi ndryshe nga të tjerat! Me siguri kjo është sallata më e pazakontë që keni përgatitur ndonjëherë por shija të cilës nuk i mungon kurrsesi!
Icardi befason: Juve ekipi qĂ« luan mĂ« mirĂ«, tĂ« tjerat janĂ« pallavra Mauro Icardi, nĂ« intervistĂ«n e dhĂ«nĂ« pĂ«r "La Gazzetta dello Sport" beson ende te vendi i tretĂ« nĂ« kampionat. “Besoj
Batuta e RamĂ«s: Berisha mos pĂ«so gola, pastaj tĂ« tjerat rregullohen NĂ« takimin e kombĂ«tares me Kryeministrin Edi Rama, tĂ« zhvilluar nĂ« “Wintergarten Hotel”, Bergamo tĂ« ItalisĂ«, kreu i ekze
Beqaj: Katër gra janë në gjendje të rëndë Pasi vizitoi 11 gratë që pësuan djegie nga autobusi në Krujë, ministri i Shëndetësisë Ilir Beqaj tha se 4 prej tyre në m
"Luftë" në Facebook mes Bashës dhe Ramës (FOTO LAJM) Lulzim Basha menjëherë ka marrë hak ndaj Ramës, teksa ky i fundit kishte postuar në rrjetin social Facebook një video ku
Josa largon presionin: “SfidĂ« si tĂ« tjerat” Trajneri Mirel Josa, nĂ« njĂ« konferencĂ« pĂ«r shtyp pĂ«rpara mediave lokale nĂ« Korçë, ka komentuar gjendjen e skuadrĂ«s dhe b