999 rezultate për

tjerĂ

Objektivat e Ronaldos, dy rekorde të tjera historike me Juventusin Gjatë karrierës së tij Cristiano Ronaldo ka fituar tituj pa fund, qofshin këto në nivel klubi, kombëtareje apo personalë
Winnie Pooh ishte një vajzë dhe fakte të tjera të çuditshme që do ju lenë pa fjalë (FOTO LAJM) Ju kishtë shkuar ndonjëherë nëpër mend se Winnie Pooh mund të ishte një vajzë? Epo ja që është e vërtetë. Në fotogale
BE mbyll dyert për Maqedoninë e Veriut për dy javë të tjera Numri i ;artë i infektimeve ka bërë që BE të mos i heq kufizimet e udhëtimit për Maqedoninë e Veriut. Nga dita e sot
Publikohen dy përgjime të tjera nga biseda mes Mickoskin dhe Milevskit Janë publikuar dy pjesë të reja nga biseda mes liderit të VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickovskit dhe Zoran Milevski- Kiççeec
Dy viktima të tjera nga koronavirusi në Kosovë Qendra Klinike Universitare e Kosovës ka njoftuar se sot kanë vdekur dy persona nga COVID-19, të cilët kishin edhe sëmun
Në Championship dalin edhe 3 raste të tjera me covid-19 Tre individë nga dy klube të Championship kanë dalë pozitiv në testin për Covid-19 në grupin më të fundit të testeve të
Ftoi në shtëpi vajza të tjera, "Syhan" i jep fund lidhjes 3-vjeçare me producentin (FOTO LAJM) Pasi i dha fund martesës 6-vjeçare me aktorin Onur Saylak, aktorja e njohur turke Tuba Büyüküstün e njohur për publikun
Pendarovski zgjat gjendjen e jashtëzakonshme edhe me 8 ditë të tjera Presidenti Stevo Pendarovski pas propozimit të Qeverisë për të vazhduar gjendjen e jashtëzakonshme, solli vendim par ta
Pedagogia e Gjuhës Shqipe zbulon pyetje të tjera nga provimi: Të kërkohet ndjesë publike Pedagogia e Gjuhës Shqipe Linda Meniku ishte e ftuar në studion e lajmeve të Fax News për të folur rreth debatit të madh
Kosova rihap kufirin me Shqipërinë, të tjera masa lehtësuese për qytetarët Qeveria e Kosovës ka vendosur të rihapet kufiri me Shqipërinë dhe heqjen e masave të lëvizjes për qytetarët, të bllokuar
Të tjera humbje jetësh nga koronavirusi në Itali, si ndryshoi bilanci gjatë 24 orëve të fundit Italia ka shënuar 72 viktima gjatë orëve të fundit si dhe janë infektuar 2700 të tjerë me COVID-19. Italia në fundjav
Rrëfimi tronditës i 15-vjeçares: Roja i shkollës ka abuzuar edhe me vajza të tjera Vajza e abuzuar nga roja e shkollës ka treguar edhe emra të tjerë vajzash dhe bashkëmoshataresh që dyshohet se janë përd
Lehtësimi i masave, aktivitete të tjera rifillojnë punën sot Ky muaj i jep dritën jeshile të jeta masave lehtësuese nga koronavirusi të vendosura në muajin mars. Ashtu sikundër m
Bylykbashi flet pas 4 orësh mbledhje: Pa dakordësi për identifikimin biometrik, pikat e tjera nuk vlejnë Rudina Hajdari, Damian Gjiknuri si dhe Oerd Bylykbashi kanë folur pas katër orësh mbledhje me Këshillin Politik për Refo
Futbolli po rikthehet, ja 10 kampionatet e tjera evropiane që nisin së shpejti Liga të tjera të futbollit në Evropë do të bëjnë rikthim të kujdesshëm pas ndërprerjes për shkak të koronavirusit. Të
Manastirliu: Mbërrijnë 11 mijë teste të tjera ndaj koronavirusit Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka vizituar nga afër Laboratorin e Virologjisë në Ins
Ftoi në shtëpi vajza të tjera, "Syhan" i jep fund lidhjes 3-vjeçare me producentin (FOTO LAJM) Jeta private e aktores së mirënjohur turke Tuba Buyukustun ka qenë në vëmendje të mediave ditët e fundit. Tuba Buyuk
Kurti ashtu si edhe herë të tjera i quan "ping-pong" deklarimet e kundërshtarëve Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti, gjatë vizitës së tij në Autoritetin e Aviacionit Civil të Kosovës, ka fol
Transporti urban dhe aktivitete të tjera ende mbyllur, ISHP tregon kur do të ndodhë hapja përfundimtare Këtë të hënë, aktivitete të tjera rifilluan punën si dhe shumë bashki morën dritën jeshile pas masave të vendosura me që
Të martohesh me pemën, gjëra të "çmendura" që konsiderohen normale në vendet e tjera (FOTO LAJM) Çdo vend ka ligjet, traditat, rregullat dhe veçoritë e veta që mund të duken të çuditshme dhe madje tronditëse për njerë