999 rezultate për

titulluar

'Bon Bon' i Era Istrefit në serialin e famshëm amerikan (VIDEO) Këngëtarja Era Istrefi ka korrur sukses të madh jo vetëm në Shqipëri, por edhe jashtë vendit, duke sjellë bashkëpunime m
Historia e futbollistit që përcjell më shumë se sport në fushën e lojës, e titulluar Mohamed Salah Mohamed Salah aktualisht është një nga sulmuesit më të mirë të momentit në Evropë, por për të arritur këtu ku është ka p
Spanja fokusohet te gjuajtjet, kërkojnë të na turpojnë si Lihteshtejnin Në stërvitjen e djeshme të zhvilluar në Itali, para nisjes për në Shqipëri, trajneri Julen Lopetegui është përpjekur të
Ndahet nga jeta ish Zonja e Parë e SHBA-ve, Nancy Reagan (FOTO LAJM) sh-Zonja e Parë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Nancy Reagan, ka ndërruar jetë në moshën 94-vjeçare. Bashkëshortja
Stupcat me fjalë të mëdha për Hashim Thaçin (VIDEO) Stupcat vazhdojnë me publikimin e skeçeve të reja. Gjatë ditës së djeshme është publikuar në YouTube pjesa e titulluar "
Një rrëfim...sesa larg dhe sa afër jemi me njëri-tjetrin (VIDEO) Shqipëria është një vend, që njeh diferenca të skajshme në mirëqënie. Fëmijët dhe adoleshentët në Shqipëri nuk rrite
Real dhe Milan, klubet më të titulluar (FOTO LAJM) Kur flasim për Real Madrid dhe Milan flasim për dy gjigandë të futbollit europian dhe botëror, për të mos thënë për dy e
Rexhep Qosja promovon "Dëshmitar në kohë historike" Në nder të 78-vjetorit të akademikut Rexhep Qosja në Prishtinë u bë promovimi i Ditarit me katër vëllime të titulluar "D
Kaltrina Selimi, në pritje të djalit (FOTO-VIDEO) Këngëtarja Kaltrina Selimi, e cila është në muajin e pestë të shtatzënisë, ka deklaruar se pret një djalë. Ndonëse është
E dashura e Balotellit tashmë edhe në muzikë (VIDEO) Kur nuk është Mario për të përbërë lajm mendon e dashura e tij Fanny Neguesha. Partnerja bukuroshe e sulmuesit të Milan
Milan nuk është më klubi më i titulluar në botë (FOTO LAJM) Milan nuk është më klubi me më shumë trofe në botë, një "titull" manifestues që kuqezinjtë e mbanin të shkruar poshtë st
Si do të duket iPhone pas 100 vitesh (FOTO-LAJM) Si mund të duken telefonat iPhone dhe pajisjet teknologjike që sot janë shumë të përdorshme pas 100 vitesh. Artisti japo
"Dua të bëhem më i mirë se Messi" M'Baye Niang nuk fshihet dhe në një intervistë për "Sky" tregon se kërkon të arrijë majën e botës: "Po punoj për tu bërë
Balotelli: Vij në klubin më të titulluar në botë Rikthimi i Mariuo Balotellit në Serie A është goditja më e madhe e kësaj merkatoje dimri. Sulmuesi do të zbarkojë sot në
Top 10 klubet më të titulluar në Europë (FOTO LAJM) Të gjithë e dimë se Real Madrid janë dy klubet më të suksesshme në Europë dhe në Botë. Dy emrat e mëdhenjë të futbollit,
Bastexhinjtë kuotojnë Milanin për rënie në Serie B Mund të jetë edhe një tekë e bastexhinjëve, por ideja për të vënë 10 euro e të fitosh 220 mund të jetë shumë tërheqëse.
Alban Skënderaj Alban Skënderaj lindi me 20 Prill 1982 në Lushnjë, por me origjinë është nga Vlora, është këngëtar shqiptar pop rock.
10 klubet më të titulluar (FOTO LAJM) Finalja e Coppa Libertadores mes Corinthians dhe Boca Juniors nuk ishte interesante vetëm për faktin se do të vendoste k
Kënga që i dedikohet Balotellit (VIDEO) Mario Balotelli forever. Sulmuesi i Manchester Cityt i perfolur per jeten e tij jashte fushes se blerte, tanime eshte be
Kongresi i PS, votohet programi i ri i partisë Gjatë ditës së sotme pritet të zvillohet Kongresi i Partisë Socialiste, ku pritet të marrin pjesë rreth 1500 delegatë.