999 rezultate për

titullit

Halili i pakëqur me Tiranën: Nuk ecet drejt titullit me këtë skuadër Presidenti i Tiranës, Refik Halili, ka konfirmuar se do të bëhen ndërhyrje në merkato për të afruar futbollistë cilësorë
Lojë fjalësh mes Lampard dhe Mourinhos rreth çështjes së titullit Frank Lampard nuk ka qenë dakord me pretendimin e Jose Mourinhos se Tottenhami nuk janë në garën për titull pasi trajner
Tirana e mbyll kampionatin në "paqe" me Bylisin dhe nis festën e titullit Tirana mbërrin te titulli më një barazim. Bardheblutë sot kanë zhvilluar një ndeshje me ritëm të lartë ndaj Bylisit, por
Formacionet zyrtare: Juventus-Sampdoria, bardhezinjte me një fitore nisin festën e titullit Juventus mund ta festojë titullin e Serie A para tifozëve të vet, në rast se sonte fiton kundër Sampdorias. Formacion
Tirana e dehur pas titullit, Laçi e mposht dhe siguron vendin e 3 (VIDEO) Pasi u shpall zyrtarisht si kampione e Shqipërisë, Tirana ka udhëtuar për të luajtur ndaj Laçit në transfertë. Një pë
Zhgënjen Juventusi, Udinese i shtyn festën e titullit (VIDEO) Juventusit e ka çuar dëm asistin e dhënë nga Interi mbrëmjen e djeshme, teksa me një fitore sot ndaj Udinezes shpalleshi
Dopieta e Ronaldos dërgon Juven drejt titullit (VIDEO) CR7 është njeriu vendimtar për Juventusin. Portugezi ishte protagonisti kryesor në fitoren 2-1 ndaj Lazios, shkruan A
Gjilani i Gentian Mezanit, skuadra e nënvlerësuar që është 2 fitore larg titullit Drita, Gjilani dhe Ballkani janë tri skuadrat që po militojnë "me mish e me shpirt" për ta fituar titullin e kampionit k
Aspak i përfshirë, qëndrimi i Bale në festën e titullit të Real Madrid do të nervozojë tifozët (VIDEO) Marrëdhëniet e tendosura të Gareth Bale me Real Madridin dhe tifozët e klubit kanë arritur një nivel të ri ditën e enjte
Formacionet zyrtare: Real Madrid-Villarreal, Los Blancos 3 pikë larg titullit Kanë dalë formacionet zyrtare të ndeshjes Real Madrid –Villarreal e cila starton në orën 21:00 Los Blancos duan 3 pik
FORMACIONET/ Pranë titullit, Juventusi kërkon me ngulm fitoren ndaj Sassuolo Sassuolo dhe Juventusi kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Serie A. Zonja e Vjetër ësh
Real Madridi vetëm 5 pikë larg fitimit të titullit të La Liga Skuadra e Zinedine Zidane, Real Madrid, mund të shpallet kampione qysh në ditën e enjte. Një gabim i Barcelonës do të
Reali bën detyrën në shtëpi, "Los Blancos" marshojnë drejt titullit (VIDEO) Reali i Madridit ka bërë detyrën në shtëpi duke mposhtur me rezultatin e pastër 2-0 Alaves në shtëpi. Për "Los Blanco
Planet që po bëhen për festimet e titullit të Real Madridit Real Madrid tashmë po punon në qytetin e Madridit në planet për të shmangur grumbullimin e njerëzve nëse ata fitojnë La
Bilbao - Real Madrid, formacionet zyrtare: "Galaktikët" synojnë marshimin drejt titullit (FOTO LAJM) Real Madrid luan në një udhëtim të vëshitrë kundër Bilbao, në kuadër të xhiros së 34-të të La Liga, shkruan lajmi.net.
Ramos "ngre në qiell" Realin, Los Blancos marshojnë drejt titullit (VIDEO) Reali i Madridit ka vuajtur jo pak për të dalë me 3 pikë të arta ndaj Getafes që e afron Los Blancos me titullin, shkru
Momente gëzimi, vallëzimi tipik i Jurgen Klopp në festën e titullit të Liverpooli Jurgen Klopp pasi u shpall kampion, në deklaratën e tij të parë tha se ishte shumë i emocionuar. Ky ishte titulli i p
Tifozët e Liverpool i vënë flakën qytetit, shikoni festën e "çmendur" (VIDEO) Pas zyrtarizimit të titullit tifozët e Liverpoolit kanë dalë në rrugë për të festuar titullit që i mungonte prej 30 vite
Të gjithë së bashku, lojtarët e Liverpoolit nisin festën e titullit (VIDEO) Duhej pritur 30 vite që Liverpool të fitonte titullin e Premier League. Lojtarët e Liverpool kanë shikuar ndeshjen e
Pritjes prej 3 dekadash të Liverpool për fitimin e titullit mund ti vijë fundi sonte ‘The Reds’, sot mund të shpallen kampion të Premierligës pas pritjes së gjatë 30 vjeçare. Për të ndodhur kjo, Chelsea