999 rezultate për

titulli

Agolli gol spektakolar me të djathtën, fiton titullin e parë në SHBA (VIDEO) Ansi Agolli lë gjurmë edhe në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku prej muajit mars aktivizohet me skuadrën e New York Co
Perez flet për një projekt ambicioz, do reagojmë fuqishëm Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, e shfrytëzoi prezantimin e sulmuesit të ri, Luka Jovicit, për ta zbuluar p
CR7 paralajmëron Holandën: Duam duam titullin, do japim gjithçka Pas 3 golave të shënuar në ndeshjen ndaj Zvocrës, Cristiano Ronaldo synon objektivin e madh në finalen e Ligës së Kombev
Largimi i Gegës, zbulohen prapaskenat Skënder Gega u largua nga Partizani vetëm pasi një sezonit te të kuqtë. Tekniku e mbylli me nder avneturën te 16 herë ka
Mbajtën fronin plot 1.099 ditë, sonte sundimi i Realit në Europë merr fund Pas 1,099 ditëve në fronin e mbretit të Evropës, Real Madridi do ta dorëzojë titullin e kampionit të Evropës, pasi që të
Humbi jeten në aksident, Reyes i dhuroi titullin Realit me 2 gola në javën e fundit Jose Antonio Reyes u nda tragjikisht nga jeta pasi një aksidenti me makinë. 35-vjeçari ishte i huazuar vetëm një sezon n
Fitoi titullin pas 26 vitesh, Infantino ka një mesazh special për Partizanin (FOTO LAJM) Presidenti i FIFA-s, Gianni Infantino, ka dërguar një letër urimi për Presidentin e Federatës Shqiptare të Futbollit, Ar
Sarri flet pas titullit, tregon për të ardhmen Chelsea mbrëmë fitoi Europa League pasi mposhti Arsenalin në finale me rezultat 4-1. Trajneri i bluve, Maurizio Sarri
Më i paguari, Conte premton titullin benda dy viteve Antonio Konte jo vetëm do të bëjë rikthimin e tij në Serinë A si trajneri i ri i Interit, por klubi zikaltër do ta bëjë
Hoxha: Ju tregoj pse dolëm kampion Alban Hoxha, në emisionin Gol pas Goli në Supersport, foli pas fitimit të titullit kampion: “Është shumë bukur të fitosh
Partizani pushton "Nënë Terezën" gati superfesta për titullin Partizani po përgatitet për një tē diel të paharruar për të festuar në mënyrë sa më madhështore titullin kampion që
Mban titullin profesor por punon roje, mjeku i QSUT mendon largimin (FOTO LAJM) Florian Toti, është një nga mjekët e QSUT i cili ashtu sikundër e ka shprehur dhe në postimin e tij në "Facebook", po me
Festa e titullit, FSHF vendos për Partizanin Ndryshon sërish plani i FSHF-së për ceremoninë e titullit kampion të Partizanit. "Panorama Sport" mëson nga burime t
Lojtarëve të Manchester City-t iu rrëzohet trofeu nga Ballkoni (VIDEO) Manchester City ka mbyllur një sezon perfekt duke fituar 3 tituj në Angli, Premier League, FA Cup dhe Carabao Cup. Nj
Galatasaray fiton titullin kampion në Turqi (VIDEO) Pas Kupës së Turqisë, skuadra e Galatasarayt ka fituar sot matematikisht titullin kampion për të 22-tën herë në historin
Juventus bëhet gati për festën e titullit, një super yll i pranishëm sot në "Alianz Stadium" Juventusi do të luajë sot në mbrëmje ndaj Atalantës teksa do të ngrejë trofeun dukë festuar triumfin e 8 radhazi në Seri
Guardiola elozhe Liverpoolit: Titulli më i vështirë në karierë Trajneri I Manchester City , Pep Guardiola, deklaroi pas fitores së sotme në Brighton dhe kurorëzimit kampion për të dyt
Lojtarët e City-t fest të çmendur me këngëtarin Noel Gallagher (VIDEO) Ka nisur festa për Manchester Cityn. Skuadra e Pep Guardiolës triumfoi 4-1 ndaj Brighton në xhiron e fundit për ta fi
Demi: Kur të iki unë do të fitojë Tirana “Faleminderit të gjithëve. Me jepni të mbaj njady mikrofona (qesh). E prisnim titullin që do ta fitonim, me rezultatet q
Liverpoolit nuk i mjaftojnë 97 pikë për të fituar titullin kampion (VIDEO) Liverpooli e ka mbyllur vitin me fitore, por jo me objektivin që i kishin vënë vetes që në fillim të sezonit, titullin e