999 rezultate për

titullari

Bursaspori në sulm për Cikalleshin, i ofron rolin e titullarit Bursaspori është gati të paguajë vlerën e kartonit të Sokol Cikalleshit për të transferuar sulmuesin e Kombëtares shqipt
Edhe Verona në garë për Lenjanin Shtohet lista e skuadrave që dëshirojnë Emir Lenjani-n. Përveç ekipeve gjermane të Stuttgart-it, Koln-it dhe Eintracht F
Abbiati apo Lopez, kush do të jetë i preferuari i Inzaghit? Në kampin milanist po merr gjithnjë më shumë jetë çështja e titullarit të portës. Pippo Inzaghi duhet t’i besojë Christi
Gotze: Dua një vend titullari te Bayern Mario Gotze ka deklaruar se do të japë gjithmonë maksimumin në stërvitje në mënyrë që të bindë trajnerin Pep Guardiola p
MB depoziton padi për ish-titullarin e bordit të Kullimit në Kukës Ministria e Bujqësisë, Zhvillimit Rural dhe Administrimit të Ujërave depoziton në Prokurori një padi për ish titullarin
Scolari në derbi për Kakanë dhe Jonathanin Luiz Felipe Scolari, do të jetë i pranishëm në derbin më të madh lokal në botë, Milan-Inter që zhvillohet të dielën për
Portieri kundër portierit, ja si zgjidhet titullari (VIDEO) Leyton Orient kryeson klasifikimin në League One në Angli edhe falë portierëve cilësorë që ka në skuadër. Në videon e më
Samir Ujkani pranë Lazios Samir Ujkani mbetet objektivi kryesor i Lazios për portën, pas vendimit të portierit të dytë, Bizzarri, për t’u transfer
Mourinho kërkon talentin e Lisbonës (VIDEO) Edhe Chelsea është futur në garë për të firmosur me objektivin e Liverpool, Thiago Ilori. Brendën Rodgers i janë refuzua
Shaqiri kërkon vendin e titullarit me Guardiolën Pas përfundimit të pushimeve në Ibiza Xherdan Shaqiri mezi pret të fillojë punën me Guardiolën. Në një prononcim për Bli
Bale te Real, Marcelo te Juve? Një skenar i mundshëm merkatoje vjen nga Spanja dhe lidhet drejtëpërdrejt me Juventus. Sipas portalit iberik "LaInformac
Casillas, Pepe, Iniesta, të sulmuarit e Mou (FOTO LAJM) "Dëshira ime është ta vazhdoj të jem trajner i Realit, por nëse klubi vendos të kundërtën, nuk do të kërkoj dëmshpërblim
Mourinho: Casillas, as për Champions Jose Mourinho në mënyrë të pashnangshme është përfshirë në debatin rreth titullarit të portës së Real Madrid. Trajneri p
Matri: "Vritemi" për një vend titullari Alessandro Matri u rikthye pas disa kohësh që të luante një ndeshje si titullar ndaj Palermos, por as në këtë rast ai nu
Pazzini te Juve, Quagliarella te Inter Pazzini-Juventus: një martesë që do të realizohet, por jo tani. Sipas asaj që raporton "Sky Sport 24", sulmuesi 28-vjeça
Derbi Pato-Robinho për një vend titullari Sipas raportimeve të fundit të "SkySport24", Robinho është duke fituar balotazhin me bashkëkombasin e tij Alexandre Pato
Torres s`ka garanci për vendin e titullarit Sulmuesi i Spanjës dhe i ekipit të Chelseat, Torres, është paralajmëruar nga Del Bosque se nuk e ka të garantuar vendin
Torres rrezikon vendin e titullarit tek Chelsea Vendi e Fernando Torres te Chelsea është duke u rrezikuar shumë tani pas ardhjes së trajnerit të ri, Andres Villas Boas.
Torres humbet vendin e titullarit në kombëtare Fernando Torres do ta nisë ndeshjen e sotme miqësore ndaj SHBA në stol pasi vendin e tij e ka zënë Llorente. Torres kohë