999 rezultate për

titullari

Interi merr lajme pozitive para ndeshjes në Champions, mbrojtësi mposht koronavirusin Alessandro Bastoni është kthyer në stërvitje me skuadrën e Interit. Mbrojtësi italian është shëruar nga Covid-19 dhe
PSG ndryshon mendje, projekton rinovimin me brazilianin Thiago Silva Thiago Silva ndodhej në vitin e fundit të kontratës me PSG. Edhe pse ajo i përfundoi më datë 30 qershor, mbrojtësi brazi
Ka humbur vendin e titullarit, Hysaj kërkon largimin nga Napoli Mbrojtësi i Napolit, Elseid Hysaj i ka komunikuar skuadrës së tij që këtë verë dëshiron largimin pasi është lodhur duke
Frikë për vendin e titullarit? Suarez: Nëse do të isha Lautaro, nuk do të largohesha nga Inter Martinez raportohet se po ndiqet nga Barcelona pasi shënoi 16 gola në 31 ndeshje këtë sezon me Interin. Fituesi i Top
Ka humbur vendin e titullarit te City, Stones gati të bashkohet sërish me Mikel Artetan Qendërmbrojtësi anglez i Manchester City-t, John Stones me shumë gjasa do të largohet nga "citizens" në fund të sezonit.
E ka humbur postin e titullarit, mbrojtësi i City-t drejt rikthimit në Spanjë Valencia mendon të rikthejë në "Mestalla" mbrojtësin e Manchester City-t, Nicolas Otamendi. Spanjollët pritet të bëjnë n
Juventus mbetet pa titullarin, mesfushori do të operohet Juventusi është duke kaluar një moment jo të mirë pasi skuadra e Mauricio Sarrit nuk po arrin të bind në lojë dhe rezult
Higuain pranë rikthimit te Juventusi, Sarri gati ti sigurojë nje vend titullari E ardhmja e Gonzalo Higuain është në pikëpyetje të madhe. Sulmuesi argjentinas i cili është i huazuar te Chelsea duhe
Lajme të mira për Brazilin, rikthehet mesfushori i Barcelonës Lajme të mira për trajnerin e kombëtares së Brazilit, Tite në prag të ndeshjes së dytë në grup të Kupës së Amerikës.
Prag Ajax-it, Tottenahm merr lajme të mira, titullari në stërvitje Tottenham ka marrë një lajm shumë të mirë në prag të gjysmëfinales së Champions League ndaj Ajax pasi Moussa Sissoko ësh
Titullari i Milanit në shitje, zbulohet destinacioni i ardhshëm Hakah Calhanoglu mund të jetë i sakrifikuari i parë tek Milan, teksa turku ka pasur vështirësi këtë sezon, edhe pse traj
Rikthimi te Kukësi nis "ters" për Gjokën, titullari përfundon në spital Trajneri Ernest Gjoka do ta nisë aventurën e tij te Kukësi me probleme. Numri një i stolit do të vuajë disa mungesa të r
Gerrard presion Grezdës: Lufto për vendin e titullarit, dhe na bind që je i denjë të luash për Rangers Eros Grezda nuk po kalon një moment të mirë, pasi që nga transferimi te Ranger, është përballur me kritika të shumta dhe
Lautaro Martinez flet për 6 muajt e parë te Interi: Dua një vend titullari në ekip Lautaro Martinez ka folur në një intervistë të fundit duke analizuar 6 muajt e parë me fanellën e Interit. Ai kërkon nga
Ka humbur vendin e titullarit, Sanchez dëshiron të largohet nga United Alexis Sanchez ka bërë publike dëshirën për largim nga Manchester Unitedit. Ylli kilian nuk po kalon ditët më të mira
Ky është rivali i Hysajt te Napoli Presidenti Aurelio De Laurentiis i bën një dhuratë Ancelottit dhe tifozëve të Napolit. Napoli ka arritur marrëveshjen
Juventus bën gati 60 mln për ëndrrën e madhe Juventus ka përgatitur 60 milionë euro për ish-sulmuesin e tyre Moratan. Sipas italianes Tuttosport, Alavaro Morata d
E ka harruar ndjesinë e titullarit, mesfushori mendon largimin nga Bernabeo Sipas AS, Marcos Llorente dëshiron të largohet nga Real Madridi gjatë verës që vjen, ai nuk dëshiron që të kalojë edhe n
Sfida e radhës për Sadikun, të rivalizojë për vendin e titullarit me ish-sulmuesin e Arsenalit Legia e Warshavës, skuadra polake ku militon edhe sulmuesi i kombëtares shqiptare, Armando Sadiku, është shumë pranë afr
Inter nënshkruan me një portier të ri Inter ka arritur marrveshjen me portierin e Torinos Padelli. Zikaltërit ishin në kërkim të një zëvendësuesi të Handanovi