999 rezultate për

titullar

Barcelona pa 4 titullarë, formacionet e mundshme Atl Madrid-Barça (FOTO LAJM) Coutinho ka lënë pas dëmtimin dhe do të jetë i gatshëm për supersfidën ndaj Atl Madrid. Por te Barcelona do të mungoj
Pa 9 lojtarë titullarë, kështu pritet të jetë formacioni i Liverpoolit për ndeshjen me Licesterin (FOTO LAJM) Skuadra e Liverpool është duke kaluar në krizë të lëndimeve në fillim të këtij sezoni. 9 lojtarë të ekipit të parë ja
Hysaj larg Napolit, menaxheri me mesazh të qartë ndaj Gattusos Elseid Hysaj duket se është larg Napolit! Agjenti i tij, Mario Giuffredi, duket se është lodhur nga një situatë e tillë.
Conte i fiksuar pas Kante, në garë edhe Reali Antonio Conte nuk heq dorë nga ideja për të afruar te zikaltrit mesfushorin N’Golo Kanté, tashmë pjesë e Chelsea-t pasi
Pritej titullar, kjo është arsyeja pse Cheisa mungon ndaj Lazios Mesfushori Federico Chiesa, nuk do jetë as në stolin e Juventusit për ndeshjen ndaj Lazios, meqenëse pësoi lëndim muskul
Lazio - Juventus, formacionet zyrtare: Muriqi titullar Sot (e diele) do zhvillohet sfida interesante me Lazios dhe Juventusit, e vlefshme për javën e shtatë të Seria A. Dy
Trajneri i Ferencvarosit sfidon Juventusin dhe Ronaldon: E dua titullar Respekt, por jo frikë. Serhij Rebrov mezi pret të luajë kundër Juventusit. Dhe ai synon të shijojë, me Ferencvar
Pirlo: Momenti për Dybalën titullar Pasi debutoi në Ligën e Kampionëve me një fitore 0-2 në Ukrainë ndaj Dinamos së Kievit, Juventusi do përballet nesër në
Lajme të mira për Inter, dy titullarët shërohen nga Covid-19 Lajme të mira për Interin. Achraf Hakimi ka rezultuar negative në testin anti-Covid të kryer dje. Lajmin e jep vetë k
Super Milan, triumfon në Skoci (VIDEO) Milani mbosht Celtic 3-1 në Skoci dhe e nis Europa League me 3 pikët e para në grup. Super paraqijte nga ekipi i Pio
EUROPA LEAGUE/ Celtic - Milan, formacionet e mundshme: Tonali e Diaz titullarë Fillimi i mirë është gjysma e punës. Thëniet e urta kurrë nuk janë të gabuara dhe Milani e di mirë se nisja e fazës së g
Interi merr lajme pozitive para ndeshjes në Champions, mbrojtësi mposht koronavirusin Alessandro Bastoni është kthyer në stërvitje me skuadrën e Interit. Mbrojtësi italian është shëruar nga Covid-19 dhe
Mungesat, Kombëtarja luajti pa 11 titullarë ndaj Kazakistanit Shqipëria luajti dje pa një ekip titullarësh, për arsye dëmtimi apo lojtarë që nuk erdhën si pasojë e pandemisë. Str
Leonardo kërkon zëvendësuesin e Thiago Silvas, interesohet për mbrojtësin e Chelseas Merkatoja për Paris Saint Germain nuk ka përfunduar, pasi trajneri Tuchel kërkon një përforcim në mbrojtje. Mësohet se L
Reina vs Strakosha, cili do të jetë portieri titullar i Lazio? Përvojë në nivele të larta, njohuri mbi futbollin italian dhe europian, aftësi për ta bërë më solide dhomën e zhveshjes.
Ndeshja e parë e sezonit për Napolin, Hysaj titullar, Rrahmani në stol (FOTO LAJM) Skuadra e Napolit sot do të luaj ndeshjen e parë në këtë sezon të Series A kundër Parmës. Trajneri i Napolit, Gattuso
Ibrahimovic "tremb" Milanin, në dyshim për sfidën e Europa League Milani mban frymën për Zlatan Ibrahimovicin. Suedezi nuk zbriti në fushën për miqësoren kundër Brescias (në vend të tij
Bjellorusi-Shqipëri: Reja nuk ka vetëm plan A Shqipëria luan sonte takimin e parë të Nations League kundër Bjellorusisë. Kjo përballje zhvillohet në Minsk prej orës 2
EUROPA LEAGUE/ Shakhtar – Basel, formacionet zyrtare: Xhaka titullar Shakhtar Donetsk dhe Basel po kërkojnë gjysmëfinalen e Ligës së Evropës. Këto dy skuadra përballen mes vete, në ndesh
PSG ndryshon mendje, projekton rinovimin me brazilianin Thiago Silva Thiago Silva ndodhej në vitin e fundit të kontratës me PSG. Edhe pse ajo i përfundoi më datë 30 qershor, mbrojtësi brazi