999 rezultate për

titull

Ibrahimovic te Interi, Moratti: Do bëja çmenduri ta sillja sërish Zlatan Ibrahimoviç po shtyn për një rikthim në kampionatin italian dhe "u ka shkelur syrin" klubeve si Interi e Napoli,
Studiuesi nxjerr zbuluar Eni Çobanin: Ka kopjuar, ja provat! Studiuesi Vladimir Kola, i cili ka bërë publike plagjiaturat e shumë prej personazheve publik. Ditën e sotme studiusi
Muriqi titullar me Fenerbahce Vedat Muriqi do të luaj nga minuta e për Fenerbahcen në ndeshjen kundër Denizlispor. Pas golit të shënuar kundër Mali
Atletico 'ngec' përballë Valencias (VIDEO) Lufta për titull në La Liga tani ka filluar të "nxehet". Barcelona arriti fitore, por të njëjtën nuk e arriti edhe ri
Luiz: Ne mund ta sfidojmë Liverpoolin dhe City-n për titullin Arsenali ka end shans për të fituar titullin e Premier League këtë sezon–sipas David Luiz. Mbrojtësi i Arsenalit, D
"Do kisha vënë bast kursimet e mia se Strakosha nuk do bëhej titullar", Klose: Ai na tregoi se duhet t'i japim hapësira të rinjve Ish-sulmuesi i Lacios, gjermani Miroslav Klose, ka dhënë një intervistë për “Gazzeta Dello Sport”, teksa ka folur për sh
Diss për Loredanën? Titulli i këngës së re të Mozzik ngjall dyshime (FOTO LAJM) Prej disa muajsh, reperët Mozzik dhe Loredana Zefi nuk janë më bashkë dhe këtë e kishte vënë re çdokush. Mirëpo, vetë
Kush ja vodhi kujt? Eni, Xhensila dhe Argjentina bëjnë xing (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Eni Koçi sëfundmi ka publikuar klipin e saj më të ri me titullin Sekreti. Kujtojmë që ne mars të
Kosovë - Mali i Zi, formacionet zyrtare: Rashica titullar, i bashkohet dhe Hadërgjonaj (FOTO LAJM) Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Kosovës dhe Malit të Zi. “Dardanët” do të kërkojnë vetëm fitore nda
FORMULA 1/ Mercedes siguron titullin në Formula 1, Bottas triumfon në Japoni Mercedesi ka siguruar titullin e konstruktorëve në Formula 1, teksa ky është trofeu i gjashtë radhazi. Kjo erdhi pas
Lajm i keq për Interin, dëmtohen me kombëtaret dy titullarët e Contes Dita e djeshme ka sjellë lajme të këqija për trajnerin e Interit Antonio Conte, pasi dy prej futbollistëve zikaltër, që
Del formacioni zyrtar: Reja surprizon me titullarët Shqipëria luan sonte në Turqi dhe për të mbajtur gjallë shpresën e kualifikimit për në “EURO 2020” duhet që të besuarit
Buffon: Sarri ka sjellë stimuj të rinj, Interi rivali kryesor për titulll Pas një viti në Paris, të gjithë prisnin që Gigi Buffon të “varte dorezat në gozhdë”, por gardiani italian vendosi të ri
"Nëse e fitoni titullin, do të zhvishem lakuriq", "Miss Bumbum" bën premtimin e madh për Chelsea-n (VIDEO) Jessica Lopez konsiderohet si njëra prej tifozeve më tërheqëse në ishull. Lopez e cila quhet ndryshe "Miss Bumbum", ë
Mos e humbisni: Si e festoi Klopp triumfin në sekondat e fundit ndaj Leicester (VIDEO) Liverpool fitoi me vështirësi ndaj Leicesterit në minutën e 90-të falë një penalltie të cilën e shndërroi në gol James M
LA LIGA/ Spikat supersfida Barcelona-Sevilla, Messi pritet titullar Nga Primera Division spikat sfida e mbrëmjes (21:00) mes Barcelonës dhe Sevillas, që do të zhvillohet në “Camp Nou”.
Sarri: Absurde të flasësh për titull, nesër nuk ka favoritë Interi dhe Juventusi do të përplasen mbrëmjen e nesërme në një sfidë që ka të gjithë vëmendjen e Italisë. Në kuadër të p
Formacionet e mundshme, Tottenham-Bayern Munich, gjermanët pa 3 titullarë (FOTO LAJM) Sot në mbëmje do të luhet supersfida e mbrëmjes me Tootenhamit dhe Bayern Munich. Skuadra e Pochettinos vjen në këtë
Rinisin polemikat, Juventusi kërkon t’i hiqet Interit titulli i sezonit 2005-2006 Në prag të derbit të Italisë mes Interit dhe Juventusit, bardhezinjtë e kanë ndezur edhe më shumë sfidën, pasi kanë vend
Juventusi apelon sërish vendimin që ia dha titullin Interit Juventusi e ka apeluar vendimin e gjykatës, i cili ia kishte rrëmbyër titullin e kampionit "Zonjës së Vjetër" nga edicio