999 rezultate për

titujt

Shtypi i ditës, 06 qershor 2019 (FOTO LAJM) Këto janë titujt kryesorë të shtypit për ditën e sotme, e enjte 6 qershor.
Njihuni me titujt e gazetave për sot (FOTO LAJM) Pasqyra e lajmeve kryesore të ndodhura gjatë ditës së djeshme. Këto janë titujt kryesorë të gazetave kryesore për dit
Kjo është epoka e Messit që nuk ndalet as nga titujt e Real Madrid (FOTO LAJM) Duke e përfshirë titullin në La Liga këtë sezon, Lionel Messi tani ka 10 tituj në ligë, gjashtë në Kupën e Mbretit, tetë
Besa, Kanuni, kokaina: Pallavrat e zakonshme që mbajnë në këmbë titujt për “mafien shqiptare” Gazeta e njohur britanike “The Guardian” i është shtuar listës së pafundme të mediave që shkruajnë për të ashtuquajturën
Perez: Reali në garë për të fituar të gjitha titujt Presidenti i skuadrës së Real Madrid, Florentino Perez ka theksuar se kritikët duhet të heshtin pasi skuadra është e aft
Princesha heq dorë nga titujt dhe luksi, martohet me një nënpunës të thjeshtë Princesha e Japonisë, 28-vjeçarja Ayako është martuar me të dashurin e saj 32-vjeçar Kei Moriya, nëpunës në një kompani
Shtypi i ditës, çfarë shkruajnë gazetat për sot (FOTO LAJM) Pasqyra e lajmeve kryesore të ndodhura gjatë ditës së djeshme. Këto janë titujt kryesorë të gazetave kryesore për dit
Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme (FOTO LAJM) Pasqyra e lajmeve kryesore të ndodhura gjatë ditës së djeshme. Ju fotjmë të shihni galerinë e mësipërme për të lexuar
Befason Modric: Do i falja titujt e Realit për Botërorin Kroacia dhe Franca do të përballet ditën e diel për finalen e Botërorit dhe pritet që të jetë një ndeshje me plotë emoci
Kampionë të përjetshëm! Suksesi i Realit në titujt e mediave spanjolle (FOTO LAJM) Reali mundi sot Liveprool-in në finalen e madhe të Ligës së Kampionëve duke fituar edicionin e 63-të të turneut më të rë
Titujt e gazetave serbe: Shqiptarët sfidojnë Beogradin, valvisin flamujt në Preshevë e Bujanovc Në ndërtesat shtetërore dhe në shtëpitë private në komunat e Preshevës dhe të Bujanocit, më 28 Nëntor, po valvitet flamu
Joshua stërvitet në majën e Dubait (VIDEO) Kampioni i botës Anthony Joshua e ka çuar në një nivel të ri stërvitjet e tij, gjersa përgatitet për t’i grumbulluar të
Dikur zinin titujt e mediave, pas 13 vitesh JLO flet për ndarjen nga Affleck (FOTO LAJM) Kthejeni mendjen tuaj në vitet 2000. Shumë kohë para ditëve të Brangelina, Kim dhe Kanye, Beyonce dhe Jay Z, ka qënë
Gerrard tregon se çfarë i nevojitet Liverpoolit për tu rikthyer tek titujt Steven Gerrard ka deklaruar se Liverpool do të duhet të sigurojë nënshkrimin e Virgil Van Dijk nëse ata do të duan të sf
Eva Murati tërheq vëmendjen e mediave të rajonit (FOTO LAJM) E gjendur shpesh kohët e fundit në titujt e mediave rozë, moderatorja sportive Eva Murati është një prej emrave të rinj
Eva Murati ndrit Tiranën vetëm me një shkrepje (FOTO LAJM) E gjendur shpesh kohët e fundit në titujt e mediave rozë, moderatorja sportive Eva Murati është një prej emrave të rinj
Mediat italiane në kor: Silleni kupën në shtëpi! (FOTO LAJM) Ndryshe nga mediat spanjolle që janë të dyzuar sonte në mbrëmje se për kë do të bëjnë tifo në finale. Mediat katalanase
Gazetat pranë Barçës befasojnë me titujt e sotëm (FOTO LAJM) La Liga ka hyrë në një fazë të nxehtë, teksa sonte në mbrëmje Reali do të luajë sfidën e prapambetur ndaj Celta Vigos. "
Dekreti i Berishës, ja si iu hoqën dekoratat Enverit e Nexhmijes (FOTO LAJM) Është bërë publike dekreti ku vërtetohet se Enver Hoxhës dhe 7 ish-zyrtarëve të regjimit komunist i janë hequr të gjitha
Trondit këshilltari i Thaçit: Qeveria serbe po kujdeset për titujt e gazetave në Serbi (FOTO LAJM) Këshilltari i presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, ka thënë Serbia po "kujdeset" për titujt e gazetave serbe, pasi disa