999 rezultate për

tituj

Sot më shumë se kurrë, 6 site ku mund të lexoni libra online Nëse gtjithmonë jeni ankuar se nuk keni patur kohë të mjaftueshme për të lexuar, sot nuk vlejnë justifikimet. E nëse
Fury ngacmon Joshuan: Ai ka diçka që më përket mua Boksieri britanik Tyson Fury ka provokuar sot patriotin e tij Anthony Joshua, duke thënë se ky i fundit mban titujt kamp
Guardiola si rrallë herë e pranon: Kam pasur sukses sepse kam drejtuar skuadrat më të mira Trajneri aktual i Manchester City-t, Pep Gaurdiola shpesh herë kritikohet se ka pasur sukses vetëm sepse ka drejtuar sku
Pasi iu hoq statusi mbretëror, këto janë titujt e ri të Meghan Markle dhe Harry-t Meghan Markle dhe Princ Harry vendosën të largohen nga familja mbretërore, duke hequr dorë nga statusi i tyre dhe ky ven
Megan dhe Harry "zhvishen" nga titujt mbretërorë Princi Harry dhe Meghan nuk do të përdorin më titujt e tyre të HRH dhe nuk do të marrin fonde publike për detyrat mbretë
Pra, Princ Harry dhe Meghan Markle mund të humbasin titujt mbretërorë! (FOTO LAJM) Një këshill lokal ka hapur një kompeticion për të marrë firma, për të diskutuar heqjen e titujve mbretëtorë të Meghan Ma
CR7: Jam në formë të mirë, dua të ndihmoj Juventusin të fitojë tituj Cristiano Ronaldo ka siguruar se i ka lënë prapa shqetësimet me lëndim, duke thënë se tani është në gjendje shumë të mir
Kundërshtari i ardhshëm i Joshua do të jetë boksieri me "0" humbje Para pak ditësh Anthony Joshua riktheu titujt e humbur nga Andy Ruiz dhe me shumë gjasë ai do të ndeshet me ukrainasin O
Pepe humb durimin, zemërohet me djalin që mbledh topat Pepe u kthye në vëmendjen e tifozëve të futbollit sërish me një veprim të tij pas një ndeshjeje që u zhvillua të dielën,
Joshua pranon sfidën e rradhës me këtë kundërshtar Anthony Joshua tha se ai është gati të luftojë Oleksandr Usyk pasi Eddie Hearn la të kuptohet se kampioni i peshave të r
Joshuas nuk i del inati: Fajëson gjyqtarin për humbjen ndaj Ruiz Anthony Joshua e ka fajësuar gjyqtarin për disfatën e tij tronditëse të 1 qershorit kundër Andy Ruiz Jr, që i kushtoi at
Tërheq vëmëndje kudo që shkon, Luana Vjollca në kryetitujt e mediave ndërkombëtare (FOTO LAJM) Moderatorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca po jeton momentet me të lumtura të jetës së saj.Bashkëpunim
Shtypi i ditës, 27 korrik 2019 (FOTO LAJM) Njihuni me titujt kryesorë të shtypit për ditën e sotme.
Jahte luksoze, diamante dhe pushime luksi: Vjen fundi i trafikantëve dhe hajdutëve? Nga jahtet luksoze, gurët e çmuar, udhëtimet e shtrenjta, veprat e kushtueshme të artit, deri te administrimi i titujve
Shtypi i ditës, 15 Korrik 2019 (FOTO LAJM) CNjihuni me titujt kryesorë të gazetave për sot.
Befason ish-sulmuesi i Kombëtares: Skëndërbeut t’i hiqen titujt Pas vendimit përfundimtar të KAS-it, për të lënë në fuqi dënimin me 10 vite dhe 1 milionë euro gjobë për Skënderbeun, të
Shtypi i ditës, 19 qershor 2019 (FOTO LAJM) Këta janë titujt kryesorë të gazetave për sot
Kam ardhur të fitoj shumë tituj! Hazard flet për herë të parë si lojtar i Real-it (VIDEO) Eden Hazard është prezantuar si lojtar i Real Madridit nën pranin e familjes dhe krerëve të klubit mbretëror. Santiag
E enjte 13 qershor, titujt kryesorë të gazetave për sot (FOTO LAJM) Këto janë faqet e para të gazetave për ditën e sotme e enjte 13 qershor.
U shpall gruaja më e bukur në botë, Olivia Culpo pozon e zhveshur (FOTO LAJM) Olivia Culpo është shpallur gruaja më e bukur në botë nga Revista ndërkombëtare “Maxim”. Olivia uhet të jetë e njohur