999 rezultate për

title

Ai është 63 vjeç, ajo 25! Çifti që vodhi spektaklin në Kanë (FOTO & VIDEO) Ata morën të gjithë vëmendjen e mediave gjatë skenës së dhuruar në tapetin e kuq të Kanës ku ai u ul në gjunjë duke i pr
Rama to clean the "jungle" of fake property titles The Development Plan of the Ionnian Coastline will start with the cleaning of what Prime minister Edi Rama called "a jun
President of Albania Bujar Nishani awards to Mr. Ahmet Calik the title "For Special Civil Merits" President of Albania Bujar Nishani awarded to the President of Calik Holding, Mr. Ahmet Calik the title “For Special Civ
Albanians welcome heroes home as they celebrate Euro 2016 qualification As the Albanian National Football team arrived to Tirana, after qualifying for Euro 2016 by defeating Armenia, PM Rama t
Another World Champion, Romela Begaj wins gold medal After Daniel Godelli who won the world title yesterday, today another Albanian weightlifter takes this title in Almaty,
13-vjeçarja amerikane, njeriu i parë në Mars? (FOTO-VIDEO) Alyssa Carson është vajza nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës që ka ëndrra të mëdha dhe shumë të ndryshme nga ato që mun
Mr. Ahmet Çalık is awarded the Honorary Title of Doctor Honoris Causa by the Universitety of Tirana In a special ceremony, the University of Tirana has awarded the honorary title of Doctor Honoris Causa to the President
Topi decorates with title “Skënderbeu” Harry Fulz In the national Teacher’s Day, President of the Republic, Bamir Topi, decorated Harry Fulz and the American Institute th
Basha launches new initiave Mayor of Tirana Lulzim Basha pledged at a televised interview on Wednesday that process of issuing the property title de
Municipality of Tirana has issued first registration permits Municipality of Tirana has issued first registration permits for 124 apartment blocks in the capital, allowing an estima
Ylli Messi mund galaktikët (VIDEO) Gjithçka e ka vendosur ai, i vetmi person që u dallua në fushën e lojës, "Messia" i cili me dy golat e tij i ka dhënë nj
Qeni bën një rreng, pronari rrëzohet (VIDEO) Qeni është miku më i mirë i njeriut. Por në këtë video të krijohen dyshime, pasi një qen lëviz karrigen e pronarit të ti
Juventusi i largohet zonës Europe (VIDEO) Sapo ka përfundur java e 33-të në të cilën skuadra e Juventusit nuk ka ërfitur në ndeshjen kundrejt Fiorentinës pas gabi
Gorilla që ecën si njerëzit (VIDEO) Në këtë video paraqitet një gorillë e cila ka fituar aftësinë të ecë në këmbë si njerëzit. Zakonisht gorillat ecin me të
Keni parë aeroplanë të tillë?! (VIDEO) Secilit prej nesh mund t'i ketë rënë rasti të udhëtojë me aeroplan ose avion. Në përgjithësi këto mjete udhëtimi kanë nj
Macja DJ (VIDEO) Në këtë video paraqitet një mace DJ, të cilës duket se i ka hyrë muzika në gjak dhe kërkon të performojë si një dj i vër
Mbarojnë ndeshjet e Seria A (VIDEO) Kanë mbaruar ndeshjet e Seria A në të cilat Napoli dhe Lazio vazhdojnë ëndrrat e tyre për në EUROPE.Napoli fitoi me rezu
Interi rikthehet tek fitorja (VIDEO) Interi pas atyre seri humbjesh si në Ligën e Kampioneve dhe në Serinë A më në fund është rikthyer tek fitorja këtë herë
Qeni që kërcen salsa (VIDEO) Në këtë video të hedhur në rrjetin You Tube, shfaqet një qen leshator i cili kërcen salsa. Mund t'iu duket e çuditshme,
Shoferja për pak sa nuk filmon vdekjen e saj (VIDEO) Kjo video është vetëm 40 sekonda, por tregon një nga përplasjet më të frikshme me makinë. Një copë dërrasë fluturon drej