999 rezultate për

tirona

"Tirona Fanatics" me mesazh të qartë: Tregoni veten “Tirona Fanatics” i dërgon mesazh të qartë ekipit: Nuk do ju lejojmë të… Në faqen e tyre zyrtare, tifogrupi më i madh
Ndahet nga jeta ish-kreu i PD në Tiranë Perikli Dhales i njohur si ish-kreu i PD për njësinë numër 8 në Tiranë, njëherësh futbollist dhe kampioni i klubit Tiron
Nuk ka festë nga "Tirona Fanatics", por mesazh “Tirona Fanatics” nëpërmjet Facebookut pas fitores së Tiranës me Pogradecin, që solli ngjitjen në Kategorinë Superiore.
Mblidhet tifogrupi i Tiranës, kjo është dita se kur do të bashkohen (FOTO LAJM) “Tirona Fanatics” ka nisur organizimet për vitin e ri, duke e quajtur atë si viti më i errët i historisë bardhë e blu.
“Tirona Fanatics” rebelohet me sjelljen e policisë Tifogrupi “Tirona Fanatics” janë rebeluar me dhunës e ushtruar nga policia ndaj një të mituri jashtë ambientit të stadiu
U rikthyern dhe e braktisën stadiumin pas 19 minutash, zbulohen arsyet e "Tirona Fanatiks" “Tirona Fanatics” qëndroi vetëm 19 minuta në stadium. Dhe kjo në shenjë proteste kundër policisë, që nuk i lejoi që të s
“Tirona Fanatics” sërish përleshje me forcat e rendit (VIDEO) Tifogrupi ultras i Tiranës, “Tirona Fanatics”, u rikthye sot në stadium në mbështetje të bardhebluve në ndeshjen e parë
Merr fund bojkoti, "Tirona Fanatics" kthehen në stadium Merr fund bojkoti i tifozerisë së organizuar të Tiranës. Grupimi “Tirona Fanatics” ka bërë të ditur se me fillimin e edi
"Ku ka si Tirona", Veliaj e djeg fare në dasmën e Turit (VIDEO) Erion Veliaj ishte i ftuar me bashkëshorten e tij Ajola Xoxa në dasmën e Turit dhe Orinda Hutës mes personazheve të tjer
"Tirona Fanatics" protestë para bashkisë: Hiqjani aksionet Halilit! (VIDEO) Grupimi i tifozëve “Tirona Fanatics”, ka organizuar sot një protestë para Bashkisë së Tiranës. Ultrasit bardheblu kanë p
"Tirona Fanatics" heqin dorë nga bojkoti: Do të themi fjalën e fundit! Tifo-grupi "Tirona Fanatics" pas 4 muajsh bojkot, do të rikthehen për të mbështetur skuadrën e tyre të zemrës të zemrës,
"Tirona Fantatics" video-mesazh për Halilin: Tirona nuk është biznes! (VIDEO) Grupimi “Tirona Fanatics”, pas ultimatumit të mbrëmshëm ndaj presidenti të Tiranë, Refik Halili, kanë postuar një tjetër
Dekonspirohet protesta e PD-së, alarm për "bombë" në gjimnaze, përfshirje e LRI-së dhe "Tirona Fanatics" (FOTO LAJM) Partia Demokratike nisi të shtunën protestën, e cila duket se do të zgjasë disa ditë, ndërkohë që para pak minutash ësht
“Tirona Fanatics” braktisin derbin ndaj Partizanit Tirana do të luajë ditën e të hënën derbin ndaj Partizanit, por këtë radhë do të jetë një gjë krejt tjetër. Skuadra bard
Tifozët luftë presidentit Halili: Bojkot deri sa të largohet Tifo-grupi ultras i Tiranës, “Tirona Fanatics”, ka publikuar në faqen zyrtare në Facebook një vendimin drastik për rapor
Hyka rikthehet në kryeqytet: Ku ka si Tirona! (FOTO) Pas përfundimit të fazës së parë të sezonit tek Luzerna në Zvicër, mesfushori i Kombëtares është rikthyer në kryeqytet p
"Tirona Fanatics" ka një dedikim për Erion Braçen (FOTO LAJM) Gjatë zhvillimit të derbit të djeshëm mes Tiranës dhe Partizanit, tfanatiksit kanë përsëritur si zakonisht korin kundër
Braçe shpërthen ndaj Idrizit dhe Vasilit: Berisha shkatërroi Dinamon dhe Partizanin Deputeti i Partisë Socialiste njëherësh dhe tifoz i Partizanit, ka reaguar nëpërmjet një statusi në profilin e tij zyrta
Ikën moda e Dronit, Tirana zgjedh Helikopter (FOTO LAJM) Vetëm pasi kishin kaluar disa minuta nga fillimi i derbit Tirana-Partizani, mbi stadiumin “Selman Stërmasi” u pa një hel
52-vjetori i Dukës, "Tirona Fanatics" i dhurojnë një kollare (FOTO LAJM) Një tortë gjigante, një buqetë me lule, gota të mbushura dhe shumë të qeshura e urime. Presidenti i Federatës Shqiptare