999 rezultate për

tiraspolit

Befasojnë drejtuesit e Partizanit, ka "koka turku" para Sheriff Tiraspolit Drejtuesit e Partizanit kanë befasuar me vendimin e tyre duke dënuar dy ndihmës-trajnerët, Dritan Mehmetin dhe Korrado S
Super Ibrahimi, Shkëndija kalon në avantazh ndaj Sherif Tiraspolit (VIDEO) Në stadiumin “Filipi II” të Shkupit po luhet ndeshja e vlefshme për turin e dytë të Champions Leagues mes Shkëndijës së