999 rezultate për

tiranes

Derbi ndaj Partizanit, 4 lojtarët e Tiranës që rrezikojnë të mos luajnë Katër lojtarë rrezikojnë të mos jenë në derbin ndaj Partizanit, për Tiranën. Grent Halili, Kristi Vangjeli, Jurgen Vr
Një formacion në "ajër", ja nëntë lojtarët e Tiranës që priten të largohen Një formacion i plotë rrezikon të largohet në fund të sezonit nga Tirana. Pothuajse të gjithë titullarët me ndonjë përja
SONDAZHI: 70 % e qytetarëve të Tiranës kundër punës së Ramës (FOTO LAJM) Në shumicë dërrmuese, qytetarët e Tiranës nuk e vlerësojnë punën që po bën Edi Rama. Sipas sondazhit të "Flame Tree A
U harrua dëbora, pranvera troket me pamje piktoreske në Tiranë (FOTO LAJM) Kemi hyrë tashmë në muajin mars dhe ditët e akullta duket s ekanë mbaruar për t'i lënë vendin pranverës dhe diellit që s
Kryemadhi e akuzoi publikisht, Lefter Koka i kthen sulmin Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka dalë ditën e sotme në një deklaratë për mediat dhe ka denoncuar një aferë korruptiv
Nga sot e para në listën e Tiranës: Gjonaj, ministrja që shpenzon 700 euro nata në hotele luksoze Etilda Gjonaj pas vendimit të Valentina Hysit për t'u tërhequr , do të jetë e para në listën e Tiranës. Rama tha se m
Skandali me inceneratorët, Kryemadhi paralajmëron faktet tronditëse: Do t'i nis në SPAK Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi siç edhe e paralajmëroi ditën e djeshme ka denoncuar publikisht skandalin për landf
Flet shënjestra e atentatit në Tiranë: Po ecja me makinë kur më qëlluan! Policia e Tiranës ka shoëruar disa persona si të dyshuar për atentatin e ndodhur mbrëmë në kryeqytet. Dyshohet se shk
Sherri nisi përmes telefonit, si i shpëtoi atentatit 24-vjeçari në mes të Tiranës (VIDEO) Atentati ndaj 24-vjeçarit Nardi Abazi mbrëmjen e sotme u realizua në rrugvn 5 maji në Tiranë. Nga pamjet shihet mjet
Dorëheqja e Bamir Topit dhe koalicioni me PD, ''shkrihet'' FRD e Tiranës Koalicioni me PD dhe dorëheqja e Bamir Topit nga drejtimi i partisë së Frymës së Re Demokratike, ka sjellë shkrirjen e d
Me kë kishte probleme? Zbardhen dëshmitë për ekzekutimin e bosit të kokainës në mes të Tiranës Detaje të reja janë zbuluar për vrasjen e Behar Sofisë, i cili u ekzekutua më 25 shkurt nga një distancë shumë e afërt,
Ina Kollçaku bën deklaratën e fortë: 100 qytetarë kanë në pronësi gjysmën e Tiranës Ina Kollçaku drejton një zyrë imobiliare dhe thotë se shumë individë blejnë prona me emra të tjerë. Diskutimi i sotëm
Vrasja e Sofisë në mes të Tiranës, sekuestrohen rreth 50 kamera sigurie Behar Sofia u vra në mëngjes, në mes të Tiranës ndaj edhe atentati ndaj tij ngjalli jo pak frikë në vendin tonë. Por
Humbja ndaj Tiranës, tifozët e Vllaznisë nisin revoltën në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Fundi i javës së 21-të të Kategorisë Superiore sheh përsëri si kryesuese Vllazninë, e shkëputur me 3 pikë ndaj ndjekësit
Aksion blic mes Tiranës, kapen "mat" dy shpërndarësit e kokainës Policia ka vënë në pranga 2 shtetas në Tiranë pasi akuzohen për shpërndarje lëndësh narkotike, kokainë. Burimet zyrt
Grabitet zyra e OSHEE-së në qendër të Tiranës Është grabitur zyra e OSHEE-së në rrugën ”Qemal Stafa” në Tiranë. Grabitja dyshohet se ka ndodhur gjatë orëve të para
Artan Hoxha zbardh ekzekutimin e Behar Sofisë mes Tiranës: Vrasje mafioze e paguar! Ditën e sotme është ekzekutuar me armë zjarri biznesmeni i njohur Behar Sofia me dy plumba silenciator në mes të Tiranës
Larje hesapesh në mes të Tiranës? Berisha zbulon ekzekutorët e biznesmenit të njohur Ditën e sotme në orët e para të mëngjesit në zonën pranë Piramidës u ekzekutua 66-vjeçari Behar Sofia. Viktima Sofia
Gjykata e Apelit futet në krizë: Shkarkohet nga detyra gjyqtarja Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka shkarkuar nga detyra gjyqtaren e Apelit të Tiranës, Maria Qiriazi. Tashmë gjyka
Kush është biznesmeni u ekzekutua me pistoletë silenciator në mes të Tiranës Ka ndërruar jetë në spital 50 vjecari i cili u plagos pak më parë në zonën e Piramidës në kryeqytet. Viktima është id