999 rezultate për

tiranen

Tërmeti shkund Tiranën dhe gjithë Shqipërinë qendrore Lëkundje të forta tërmeti janë ndjerë para pak minutash në Tiranë duke shkaktuar panik tek banorët. Lëkundjet janë ndjer
Kukësit i mjafton një gol i Shkurtaj për të kaluar Tiranën (VIDEO) Me stadiumin e boshatisur dhe Ngoo të rikthyer, te Tirana ndihet sërish ankthi dhe rreziku i rënies nga Superioria. F
Erion Veliaj apo Elvis Naçi për Tiranën? Përgjigjen 4 200 shqiptarë (FOTO LAJM) Erion Veliaj është kandidati i konfirmuar i socialistëve për Tiranën, ndërkohë që e djathta nuk ka ende një emër, ndërko
Disiplina "vret" Tiranën, këto janë dënimet pas sherrit me Laçin Komisioni i Disiplinës pranë Federatës Shqiptare të Futbollit është mbledhur sot për të analizuar veprimet josportive të
Veliaj sponsorizon lajme kundër kandidimit të Elvis Naçit për Tiranën Elvis Naçi është përfolur shpesh si një kandidat për bashkinë e Tiranës. Herë nga dëshira e mirë dhe herë me qëllime të
Laçi barazon Tiranën në minutën e 98, Teuta siguron europën (VIDEO) Ndeshja mes Tiranës dhe Laçit është mbyllur me rezultatin e barabartë 1-1. Tirana arriti të shënonte golin e avantazh
Në listën e LSI për Tiranën, mjeku merr vendimin për mandatin Kandidati i radhës për deputet i LSI për qarkun e Tiranës është mjeku i njohur Petrit Vargu, i cili ka treguar publikish
PS hap fushatën për Tiranën te sheshi “Nënë Tereza”: Do të vijnë edhe shumë demokratë Kur na ndajnë 100 ditë nga data e zgjedhjeve, Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ka ftuar qytetarët që të marr
Prestigjiozja spanjolle artikull për Tiranën: Transformimi i qytetit, rrugëtim premtues për turizmin Një tjetër media e njohur ndërkombëtare i bën jehonë transformimit që ka pësuar Tirana në vitet e fundit. Pas ikonave
Devolli flet pa doreza: E treguam që jemi ekip, detyruam Tiranën të luajë me topa të gjatë Trajneri i Kastriotit, Bledar Devolli, u shpreh i kënaqur edhe me fitoren 1-0 ndaj Tiranës, dhe strategjia e tij për pre
Zaev viziton sot Tiranën, zbardhet agjenda e takimeve zyrtare Qeveria e Maqedonisë së Veriut informon se kryeministri Zoran Zaev, i shoqëruar nga ministri i Punëve të Jashtme Nikolla
Qytetarët dhe bizneset vijojnë të mbjellin pemë për Tiranën, i bashkohen nismës Parkut të Liqenit Artificial i shtohen pemët dita-ditës. Shumë qytetarë dhe biznese i janë përgjigjur thirrjes së Ba
Veliaj letër mësuesve: Mirënjohje, po ndërtojmë Tiranën që plotëson nevojat e gjeneratës tjetër Në këtë ditë të veçantë, mësuesit e shkollave të Tiranës kanë marrë edhe një letër falenderimi dhe frymëzuese nga krye
“Dhuro një pemë”, qytetarët i bashkohen nismës për Tiranën e gjelbër “I zgjodha për të zbukuruar qytetin, edhe si kujtim i gjyshit për nipërit”. Petrit Përnaska është njëri nga gjyshëri
“A keni ju kandidat tjetër?”, Rama konfirmon Veliajn për Tiranën Kryeministri Edi Rama gjatë Asamblesë Partisë Socialiste për Tiranën tek Katedralja e Kishës Ortodokse ka pranuar se Eri
"O idiot, ç’kërkon të bësh?", Plaoka shpërthen për telat me gjemba Policia e Shtetit duket se ka marrë masa mjaftë të repta për sa i përket protestës së nesërme që pritete të zhvillohet p
Presidenti i Sllovenisë viziton Tiranën Presidenti i Sllovenisë Borut Pahor, nis sot vizitën shtetërore në vendin tonë me ftesë të Presidentit Ilir Meta. Pahor
Tronditi Tiranën me eksploziv, arrestohet autori Policia ka arrestuar pak çaste më parë personin e dyshuar për ngjarjen e shpërthimit në katin e dytë të një banese në z
Gega: Tirana na “karikon” më shumë Skënder Gega flet hapur për derbin me Tiranën. Trajneri i të kuqve, pesë ditë para sfidës me bardheblutë, rrëfen ndeshje
Luftëtari befason Tiranën (VIDEO) Tirana është befasuar në Selman Stërmasi teksa Luftëtari ka kalaur në shtëpi. Ishte Aleksi ai që ndëshkoi vendasit në