999 rezultate për

tirane

Vjen në Tiranë dosja me emrat e "të fortëve", rinisin hetimet për avionin në Ishëm Hetimet për avionin e Rrëzuar në Ishëm rreth 3 vite më parë kanë rinisur sërish. ABC NeWs raporton se Prokuroria për
E padëgjuar më parë, çifti përfundon në pranga pasi vodhi kostumet popullore Një vjedhje ndoshta jo e zakontë ka ndodhur në Kurbin por është pikasur shumë shpejt nga policia. Për këtë vjedhje n
Falsifikonin dokumenta dhe vula, kujt "kategori" i bënin nder të kapurit në Tiranë 3 persona që kryenin falsifikim të dokumeneteve dhe vulave uvunë ditën e djeshme në pranga. Por ditën e sotme detaje të
Klandestinë drejt Anglisë, kapen 3 persona në Rinas Një tjetër operacion për parandalimin e kalimit të paligjshëm të kufirit nëpërmjet dokumentave të falsifikuara qëhstë go
Me 173 km/h në Tiranë, shoferët përdorin rrugën si pistë avioni (VIDEO) Duket se shoferët shqiptarë nuk kanë të ngopur me gjoba për shkak të shpejtësisë. Kështu mbrëmjen e djeshme policia k
E BUJSHME/ Arlind Ajeti nis stërvitjen me Tiranën? (FOTO LAJM) Arlind Ajeti është momentalisht pa skuadër. Mbrojtësi I Kombëtares shqiptare që nga korriku është pa ekip dhe tashmë pre
Derbi i Shqipërisë mbyllet pa fitues, Tirana dhe Vllaznia ndalen te shtylla Derbi i Shqipërisë mbyllet pa fitues. Tirana dhe Vllaznia nuk i bëjnë keq njëra-tjetrës në Selman Stërmasi duke u ndarë
Gjendet një trup i dekompozuar në mes të Tiranës, dyshimet e para Policia ka gjetur një trup të dekompozuar gjatë ditës së sotme tek Rruga e Kavajës në Tiranës. Burime zyrtare bëjnë m
UEFA mbërrin në Tiranë për Arenën Kombëtare Shqipëria do të presë Francën kampione të botës në stadiumin e ri kombëtar, në një ditë ku të pranishëm në impiant do të
Falsifikonin dokumente dhe vula, shkatërrohet grupi kriminal në Tiranë Tre persona kanë përfunduar në prangat e Policisë së Tiranës pasi ishin pjesë e një grupi kriminal. Sipas policisë, n
Sulmuan punonjësit e IKMT-së dhe policinë, procedohen 9 protestuesit e Astirit Policia e Tiranës ka proceduar 9 persona për sulmin me sende të forta ndaj punonjësve të IKMT-së dhe punonjësve të Polic
Nis në Tiranë “Forumi Global për Pensionet Private”, synimet e AMF-së Forumi Global për Pensionet Private “Zhvillimi dhe mbikëqyrja e marrëveshjeve për fondet e pensioneve” nisi punimet sot,
Vidhte ç'gjente para, kapet "tmerri" i banesave në Tiranë Finalizohet operacioni policor i koduar “Egnatia”, për zbardhjen e vjedhjeve të banesave. Operacioni nga Komisariati
Reshjet e dendura të shiut paralizojnë Tiranën, kaos në rrugët kryesore Reshjet e shiut të cilat vazhdojnë prej disa ditësh në vend, kanë dhënë pasojat e para në Tiranë duke bllokuar rrugët kr
Shpërndanin "bar jeshil" nëpër Tiranë, kapen 2 të rinjtë Finalizohen dy operacione për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e shpërndarjes së drogave të forta në doza të
U shpërngul tek vila super luksoze jashtë Tiranë? Flet hapur Basha Vetëm pak ditë më parë në media qarkulloi gjërësisht lajmi se kryedemokrati Lulzim Basha është shpërngulur bashkë me fam
Makina përplaset me urbanin e linjës në Tiranë (VIDEO) Pak minuta më parë në Tiranë ka ndodhur një aksident i rëndë. Një automjet ka humbur kontrollin dhe është përplasur m
Nait Hasani, ambasadori i ri i Kosovës në Tiranë Nait Hasani do të jetë ambasadori i ri i Kosovës në Tiranë. Ai u prit sot nga Presidenti Ilir Meta, me rastin e paraqitj
Pasuri të paluajtshme e llogari bankare, çfarë iu sekuestrua sot fierakut Arjan Shanaj është shtetasi shqiptar, banues në Fier të cilit Policia e Shtetit i sekuestroi pasuri me vlerë të përlloga
"Bosi shqiptar i lëndëve narkotike në Ballkan", i sekuestrohen 12 milion euro pasuri fierakut Është sekuestruar pasuria prej rreth 12 milionë eurosh e biznesmenit fierak Arjan Shanaj, i cili njihet ndryshe dhe si b