999 rezultate për

tirane

"A të pëlqej...", si i dërgoi dy të miturit në një rrugicë të Tiranës ish-trajneri U ekstradua nga Greqia, ish-trajnerin Sokol Metaj, 55 vjeç, i dënuar për ngacmim seksual ndaj të miturve. Por si ndod
Ngacmonte s*ksualisht të miturit, ekstradohet nga Greqia trajneri i futbollit Ekstradohet nga Greqia trejneri Sokol Metaj i dënuar për ngacmim seksual ndaj të miturve. Në vijim të bashkëpunimit
Pjesë e listës KÇK, ndahet parakohe nga jeta gjykatësi i shkallës së parë Tiranë Gjyqtari i Gjykatës së Shkallës së Parë në Tiranë, Martin Deda ka ndëruar jetë. Lajmin e ka dhënë avokati Idajet Beqiri,
Do të garojë përballë Ramës? Basha zbulon qytetin ku do të kandidojë për deputet Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka zbuluar mbrëmjen e sotme se në zgjedhjet e 25 prillit do të garojë si depute
Përgjime të reja: Eurodeputeti italian ndërhyn për tendera e koncesionet e mafias në Tiranë Europarlamentari Lorenzo Cesa ka dalë në skenë në përgjimet e antimafias italiane si personi që koordinon ndërhyrjet e n
Erion Veliaj padit Grida Dumën: Shihemi në gjykatë! Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj paralajmëroi padi për shpifje në gjykatë për ish-deputeten e PD-së Grida Duma, pas
Iu përmend emri në përgjime, Veliaj: Nuk ndalojmë dëshirat e mafias italiane Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka reaguar në rrjetin social Facebook lidhur me përgjigjet e autoriteteve i
"Më tërhoqën zvarrë", vajza përfundon në spital pasi i grabitën varësen në mes të Tiranës Një 24-vjeçare u sulmua dhe përfundoi në spital, pasi dy grabitës i rrëmbyen asaj varësen. Kanë qenë mjekët e Spitalit t
Grabitet filiali i Kredo.al në Tiranë Një grabitje ka ndodhur pak më parë tek kryqëzimi i Porcelanit në Tiranë. Abcnews.al raporton se është grabitur fili
Iu përmend emri në përgjimet e Ndraghetas, reagon Erion Veliaj Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj është përmendur në përgjimet e “Ndraghetas” në Itali. PWr këtë rast, nga Sinaba
"Princit i Ndraghetës" me biznes në Tiranë, i dhuroi shqiptarit 50% të aksioneve Personi që njihej brenda klanit mafioz “Ndragheta” me nofkën “Princi”, rezulton të ketë hapur biznes në Shqipëri qysh pr
Merrnin para për ndërtimet pa leje, arrestohen dy zyrtarë të bashkisë së Kamzës Dy punonjës të Inspektoratit të Mbrojtjes së Territorit në Bashkinë Kamzë janë arrestuar nga Policia e Tiranës pasi akuz
Shpërthim me eksploziv brenda makinës në garazhin e një pallati në Tiranë Një automjet ka shpërthyer si pasojë e lëndës plasëse në zonën e Freskut në Tiranë. Burime nga policia bëjnë me dije se
Kush është Niku, shqiptari pranë mafias italiane që siguronte tenderat në Tiranë? Përgjimet e Antimafias Italiane zbuluan lidhjen e mafias italiane në Shqipëri. Përgjimet e publikuara nga Oraneës,
PËRGJIMI/ Ndragheta e implikuar në ndërtimin e grataçelave në Tiranë: "Niku" të zgjidh punë te Veliaj me 20% Mafia Italiane i ka shtrirë rrënjët edhe në Tiranë. Sipas përgjimeve të antimafias italine, personazhe të krimit në shte
Aksident tek "kthesa e vdekjes" në Elbasan: Përplasen makinat, lëndohen dy drejtuesit Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin e rrezikshëm Elbasan-Peqin, në fshatin Paper. Burimet zyrtare bëjnë me dije
Epidemiologu me lajme të mira për qytetarët e Tiranës: Nuk jeni më të rrezikuarit Mjeku i njohur, Ilir Alimehmeti ka bërë një analizë lidhur me shifrat e larta të koronavirusit. Përmes një postimi të
Furnizonte Laprakën me "mall", arrestohet 40 vjeçari Policia e Tiranës ka arrestuar një 40-vjeçar i cili posedonte dhe shpërndante lëndë narkotike në doza, në Laprakë dhe në
Alarmohen banorët, shpërthen në flakë në mesnatë banesa në Tiranë Një zjarr ka rënë mbrëmjen e sotme në një banesë në Tiranë, fatmirësisht pa pasoja në njerëz. Policia bën me dije se
Partizani fiton derbin ndaj Tiranës (VIDEO) Eraldo Çinari bën heroin në derbi. Pas një mungese të gjatë për shkak të dënimit nga FIFA, sulmuesit shkodran i mjaftua