999 rezultate për

tirane

Me dorë të hekurt, gjykata le në burg 4 prej të ndaluarëve të protestës Gjykata e Shkallës së Parë në Tiranë ka lënë në burg 4 prej 17 të ndaluarëve për protestën para Parlamentit ditën e shtu
Vrasja e Jurgen Kurtit, PD i vërsulet policisë Pas ekzekutimit të Jurgen Kurtit mbrëmjen e sotme, anëtari i Partisë Demokratike Gent Strazimiri akuzon ministrin e Bren
Një nga djemtë më të pasur të Tiranës, vritet Jurgen Kurti Atentati i ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën Zef Jubani ka përfshirë një person të njohur në Tiranë. Milioneri i ri
Kërcasin armët në Tiranë, të paktën një i vdekur Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë, pak minuta më parë. Ngjarja ëhstë regjistruar pranë stadiu
"Drejtori i Doganës fshehu dënimin pasi aksidentoi studenten në gjendje të dehur" Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të qytetarit dixhital ka bërë një denoncim për kreun e doganës së Tiranë. Sipas
Tifozët e Tiranës kanë një mesazh për Erion Braçen (VIDEO) Zëvendës kryeministri i Shqipërisë, Erjon Braçe ka një rivalitet të madh me tifozët shqiptarë, sidomos me ata të Tiranës
Duka: Nuk kishte dhunë në Fushë-Krujë, Mema gaboi që u fut në fushë Në prononcim për mediat, presidenti i FSHF-së, Armand Duka, veç të tjerave u ndal dhe te ajo çfarë ndodhi në Fushë-Krujë
Hapen zyrat e reja për aplikimet për karta identiteti në Njësinë 5, trefishohen kapacitetet Qytetarët e Njësisë 5 në kryeqytet nuk do të duhet të presin në radhë për t’u pajisur me letërnjoftimet e reja. Bashkia
Boboo do më kujtojë lekët! Zbardhet dëshmia për krimin tek Liqeni i Tiranës Myftar Pasha është 56 vjeçari i arrestuar nga policia për mos kallëzim krimi në lidhje me vrasjen tek Liqeni i Tiranë dy
Çmimet e apartamenteve në Tiranë më të shtrenjtat në rajon Apartamentet luksoze në zonat qendrore në Tiranë po kapin majat, teksa një sërë projektesh luksoze janë në ndërtim. Çmim
E rrallë, i pastrehu në Tiranë i gjen portofolin pedagogut të arteve Marini është pedagog pianoje në Universitetin e Arteve në Tiranë, ndërsa Ismeti mbledh shishe dhe kanaçe mes mbeturinave
Tentoi të vriste 29 vjeçarin në mes të Tiranës, identifikohet autori Plagosja në Komunën e Parisit është zbardhur nga Policia e Tiranës. 29-vjeçari Enea Teqja u plagos mbrëmjen e së mërk
Kreu i Hipotekës në Elbasan, emërohet në krye të ALUIZNI-t në Tiranë Kreu i Hipotekës në Elbasan, Mariglen Disha është liruar nga detyra ditën e sotme. Këtë gjë ai e ka ndarë edhe vetë m
Sherri në Fushë-Krujë, goditet djali i presidentit Halili (VIDEO) Momente tensioni në stadiumi "Redi Maloku" në fund të ndeshjes mes Kastriotit dhe Tiranës. Siç raportohet nga Fushë-K
Devolli flet pa doreza: E treguam që jemi ekip, detyruam Tiranën të luajë me topa të gjatë Trajneri i Kastriotit, Bledar Devolli, u shpreh i kënaqur edhe me fitoren 1-0 ndaj Tiranës, dhe strategjia e tij për pre
Sherr në Fushë-Krujë, goditet lojtari i Tiranës (VIDEO) Ka degjeneruar situata në stadiumin "Redi Maloku", të Fushë-Krujës. Atmosfera e acaruar dukej qartë që nga fillimi i nde
Kastrioti ngjall shpresat për mbijetesë, triumfon ndaj Tiranës (VIDEO) Kastrioti ka arritur të mposhtë Tiranën me rezultatin minimal 1-0 dhe të konfirmohet si një skuadër që do të luftojë der
Ky është Altin Koçi, 45-vjeçari që shiste drogë në gjimnazet e Tiranës Së fundmi është siguruar fotoja e 45-vjeçarit Altin Koçi, i arrestuar më 15 Mars si kreu i një grupi që shpërndante dro
FOTOT/ Qytetarët vërshojnë në rrugët dhe sheshet e Tiranës, ja si e festuan “Ditën e Verës” Tirana ka lënë pas pamjet e dhunës së protestës së djeshme dhe sikur asgjë mos të kishte ndodhur mijëra qytetarë kanë da
Dita e Verës në Tiranë, si ndryshon qarkullimi i mjeteve?! Aktivitetet që Bashkia e Tiranës kishte organizuar me rastin e Ditës së Verës, por që për shkak të motit të keq u vendos