999 rezultate për

tirana-partizani

Nuk mungon politika në derbin Tirana-Partizani, shpaloset pankarta për 2 Marsin Më 2 Mars është thirrur një manifestim nga ana e Presidentit të Republikës, Ilir Meta kundër asaj që ai e quan grusht sh
Ja sa bileta janë shitur për derbin Tirana-Partizani Atmosfera në vigjilje të supersfidës Tirana-Partizani sfidë kjo që do të luhet në kuadër të javës së 24 të Kategorisë Su
Dalin formacionet zyrtare të derbit, Tirana-Partizani Do të startojë në orën 19:00, derbi i kryeqytetit mes Tiranës dhe Partizanit. Një përballje spektakolare që pritet të
Kush është arbitri i FIFA-s që do të vendosë drejtësinë në derbin Tirana-Partizani Është vendosur stafi i arbitrave që do të vendosë drejtësi në derbin e sotwm Tirana-Partizani, e cila do të luhet në “Ai
Rekord tifozësh në derbin Tirana-Partizani, ja sa bileta janë shitur deri më tani Interesimi për biletat në përballjen mes Tiranës dhe Partizanit vazhdon të mbetet i lartë. Derbi i parë vendosi edhe
Interesim madhështor, ja sa bileta janë shitur për derbin Tirana-Partizani Derbi numër 156-të të kryeqytetit pritet të vendos standarde dhe rekorde në historinë e futbollit shqiptar. Shitja e
Rekord tifozësh, ja sa bileta janë shitur sot për derbin Tirana-Partizani Tirana-Partizani është padyshim supersfida e javës së 24 në Kategorinë Superiore e cila do të luhet të premten në impia
Tirana-Partizani, bardheblutë publikojnë çmimet e biletave për derbin (FOTO LAJM) Të premten do të luhet derbi i kryeqytetit mes Tiranës dhe Partizanit në "Air Albania". Ndeshja starton në orën 19:00
Partizani 26 fitore më shumë se Tirana, ja statistikat që duhet të dini për derbin e kryeqytetit Stadiumi “Air Albania” pritet të mbushet në derbin e kryeqytetit mes Partizanit dhe Tiranës e vlefshme për javë e 15-të
Jemi në javën e derbit, Tirana-Partizani ende pa stadium Një derbi, 1000 pikëpyetje. Ky është përshkrimi më i mirë që mund ti bëhet ndeshjes kryesore të futbollit në Shqipëri ku
Incidentet në derbin Tirana-Partizani, mblidhet Komisioni i Disiplinës Pas pak mblidhet komisioni i disiplinës së Federatës Shqiptare të Futbollit, ku mes të tjerave do të vendoset se çfarë d
Tirana-Partizani, formacionet zyrtare Tirana dhe Partizani provojnë forcën në ndeshjen derbi që zhvillohet në "Selman Stërmasi". Si bardheblutë, ashtu edhe të
Shiten të gjitha biletat për ndeshjen Tirana-Partizani Të gjitha biletat për të parë derbin e kryeqytetit Tirana-Partizani janë shitur në sportele. Ndeshja e cila do të luh
Tirana-Partizani, bardheblutë 5 vite pa fituar në derbi Vjen ora e derbit të kryeqytetit, Tirana-Partizanit, një çast solemn për futbollin shqiptar, pasi përplasen dy skuadrat
Derbi Tirana-Partizani, bardheblutë publikojnë çmimin e biletave (FOTO LAJM) Të dielën në orën 19:00, në stadiumin "Selman Stërmasi", do të luhet derbi i parë i këtij sezoni mes Tiranës dhe Partiza
Tirana-Partizani, vendoset orari i derbit Edhe katër javë kanë mbetur në Superiore dhe ende nuk është përcaktuar asgjë. çështja e titullit duket e mbyllur, pas
Derbi i shumëpritur Tirana-Partizani, luhet për titull dhe Europën Sot në orën 18:00, në "Selman Stërmasi", Tirana e Partizani do të zbresin në fushë për të kërkuar suksesin. 15 ndeshj
Hoxha del nga qelia e zbret në fushë, formacionet zyrtare Tirana-Partizani Kur kanë mbetur me pak se 20 minuta lojë nga derbi Partizani-Tirana janë zbardhur dhe formacionet zyrtare: Trajner Sk
Emocionet tundin tifozët në ndeshjen Tirana-Partizani, mbyllet pjesa e parë Ndeshja që pritej prej kohësh po luhet mbrëmjen e sotme në Selman Stërmasi. Pjesa e parë ka mbaruar me golin e Malës,
Derbi i 150 vjen me dilema në të dy formacionet Tirana-Partizani Tirana do të përballet me Partizanin ditën e sotme ku kjo është përballja e 150 midis tyre. Edhe pse kompanitë e ba